Kvitkaliliia• 04 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Блохольоти в бульбашів.
🕰✈️ Якщо виліт МіГ-31К виявиться тренувальним, то повітряна тривога по всій Україні орієнтовно триватиме до 14:10-14:30.
Дякую, бо ще ніде не дивилася
Добрий день 😃
Kvitkaliliia• 04 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Вчера гдето читала тут мимоходом, Народ скучал за тревогами
Це не лікується
Ответ дляZelenkа
То тільки у тих, у кого діти в підвал у школі не бігають і кого з супермаркета не виставляють. Встановили додатки, щоб тривожитись подалі від дому.
Вообще не понимаю этих вопросов, тем более смена стратегии.
Мелкие партии дронов и больше отработка тактической авиации и наземными ближними. Это каждый день, каждый день гдето тревоги.
Nata.t.1970• 04 апреля 2023
Ответ дляsobacura
А нашо?
А Вы,разве, не читаете темы тех,кто заграницей?
Доброе утро всем!
Kvitkaliliia• 04 апреля 2023
Один позитив - наші діти на канікулах на цьому тижні. Тож варю супчик і матюкаю русню