Царівна Жабка• 04 апреля 2023
Про школу. Я зла.
Дитина вчиться в другому класі, я вже цю школу просто ненавиджу, тому що в мене зіпсувались відносини з дитиною. До школи я була просто мама, зараз я мама-вчитель і не найкраща її версія, в мене не вистачає терпіння і вміння щось пояснювати, розбиратись, я зриваюсь можу вийти з себе, накричати, син ображається.. От скажіть мені, чому я маю диктувати дитині диктант, бо так сказала вчителька, чому я повинна пояснювати що таке сенкан, коли я це слово чую вперше, вчителька не пояснила і я мушу шукати в інтернеті о сьомій вечора, коли в мене на кухні ще купа роботи? Вчора син сказав, що дідуся любить більше, бо мама зла(
Я не розумію це в усіх так, чи справа в нашому вчителі, чи в мені, чи в системі в цілому.
Фима Собак• 04 апреля 2023
Ответ дляпьЯНА
Особливо репетитори
Допомагають батьки всюди. 5-10 відсотків дітей самостійно гарно навчаються.
У дитини є два спец курса
Вони саме в школі, як гуртки
Так, можете вважати там репетитори
Вони саме в школі, як гуртки
Так, можете вважати там репетитори
Звездолётчица• 04 апреля 2023
Ответ дляБабка-ежика
Ну у Вас есть ребенок, ему в любом случае нужно уделять время. Почему бы и не в такой игре, в качестве разнообразия?
Если бы не диктант, то Вы бы собственному ребенку личного внимания не уделили? В таком случае учителям спасибо нужно сказать, что ’недорабатывают’. Хоть так дети второклашки (это 7летки) получат хоть чуть внимания от родителей.
Класна ’гра’, усі в захваті. Я з дитиною ввечері зазвичай або ходжу в баскетбол пограти на майданчик біля дома, або вдома чимось разом цікавим займаємось цікавим для обох. Робити ввечері уроки я б вже з глузду з´їхала.
Тракторні війська• 04 апреля 2023
Ответ дляпьЯНА
20 лет назад были такие д/з и контрольные, это нормально.
Дети должны знать какая реакция будет при нагревании, пойдет ли газ, выпадет ли осадок, химическую формулу осадка, как получить вещество с запахом ананаса
Нормально? У вас дома были горелки, спиртовки, все химические вещества?
пьЯНА• 04 апреля 2023
Ответ дляТракторні війська
Нет, это то что запомнил по теме и из лабораторных.
Бабка-ежика• 04 апреля 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Ну іноді непогано й відступити від ’зазвичай’. Не думаю, що ті диктанти дитині автора кожен день задають. Тим більше дитина автора сама просить маму надиктувати їй диктант.
Звездолётчица• 04 апреля 2023
Ответ дляОхиИВздохи
дело не в гениальности, не передергивайте, а в том, что у детей вокруг много раздражителей и развлечений.
Если бы в моем детстве был ютуб, я бы наверное тоже предпочла сидеть в интернете, а не читать книги и выполнять д/з.
Мне кажется, это очевидные вещи, нет?)
Ну и ребенок, которому не надо объяснять, как выполнять д/з - в вашем понимании это признак гениальности?)
Мне кажется, это норма.
Так что ваш коммент мимо.
Мне кажется, это очевидные вещи, нет?)
Мне кажется, это норма.
Так что ваш коммент мимо.
++ якось спілкувались з батьками з класу, 2-3 людей домогають щ математикою, бо там у дівчат труднощі з цим реально, все. Всі інші роблять для самостійно. Це норма, діти звичайні, геніальних немає
Звездолётчица• 04 апреля 2023
Ответ дляБабка-ежика
Судячи з теми, у автора це не ’іноді’, в цьому проблема. Раз на місяць і я з чимось допомогаю, але це виключення з правил.
неДоПриличий• 04 апреля 2023
Ответ дляLenusikkuz
Моєму 3 роки , але якщо ситуація не зміниться, то мабуть буду розглядати ваоіант навчання з викладачем на дому. Тому що я точно цей процес сама не вивезу. Буде так само як і в вас.
У нас знакомые нашли учительницу начальных классов на пенсии и их дочка ходила к ней вечером, после школы. Делали вмести уроки. Очень удобна оказалось. И мама спокойна.
Тракторні війська• 04 апреля 2023
Ответ дляпьЯНА
Лабораторные были и все реакции проводили учителя
Бабка-ежика• 04 апреля 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Просто для більшості, надиктувати той диктант на 4 речення, не вважається й допомогою. Надиктували та й забули. Ніхто не носиться з цією ’трагедією’ як автор.
Звездолётчица• 04 апреля 2023
Ответ дляБабка-ежика
Я так зрозуміла, що це кожен день і не 1 урок, а все підряд
Кошка Мурка• 04 апреля 2023
Як я вас розумію. У мене двоє. Молодша школа. З репетитором все супер. В Німеччині були в німецькому класі - все добре. В США все добре. В нашій школі - у дітей сльози та істерика.
Королева Сарказма• 04 апреля 2023
Воспринимайте это время, просто как время проведенное с ребёнком, а не каторгу школьную.
Да, такое сейчас время и его нужно пережить и скоро все будет хорошо, и дети пойдут в школу.
Вы же понимаете, что вы сейчас показываете ребенку, как нужно относиться к школе и занятиям. А потом будете от него требовать результат
Кошка Мурка• 04 апреля 2023
Ответ дляgizma2019
Автор, а с вами родители не учили уроки? Или думаете вы гением были и все с первого раза понимали?)
Привыкайте, дальше сложнее, ищите компромисс или репетитора, по другому никак 🤷
Зі мною не вчили. Тільки трішки на початку першого класу. Я відмінниця. Дітям репетитора найняла, бо вчителям моїх дітей дуже далеко до моєї першої вчительки.
Вічний двигун• 04 апреля 2023
конечно дело не в вас.
учителя должны учить,а вы воспитывать и заботится.
но в нашей стране всё возложено на родителей,а по сути на мам.
беженцы уже увидели разницу между нашими и заграничными школами,в отношении к детям.
совок не выветрился из наших учителей,а обнаглел и укоренился навеки ’дзвінок -то для вчителя’(((
Юпитерная• 04 апреля 2023
Як я вас розумію, у мого сина 4й клас. Теж сиджу і все пояснюю. Ще і з молодшою паралельно займаюся 4 рочки. В нас ні школи ні садочки не працюють , Кривий Ріг.
Нехай щастить• 04 апреля 2023
Школа сейчас - это мрак. Зачем, спрашивается, задавать такой объем уроков, если их с ребенком вместо десятка учителей должны разбирать родители? Сын в 4 классе, сегодня объявление в школьной группе, по желанию приходим на консультации в школу, но обязательно с родителями
. Ребенок и рад бы сходить с учителем позаниматься, так родители работают. Может на это и рассчитано, что никто не посетит школу)
Намакушка• 04 апреля 2023
Багато хто не розуміє, що діти не сприймають батьків як вчителів. Це мені сказала дитяча невролог. У мене все так само, як і у вас. Зі мною діти хочу їсти/в туалет/втомилися і, звісно, нічого не розуміють. Набагато легше було, коли вчилися офлайн. Моїм школа дуже подобається. Тепер школа - це тільки моя проблема. Ще й двоє школярів. Не знаю, що з цього вийде, але якість навчання значно погіршилася.
Мульйонерша• 04 апреля 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Тоді малий псіхує, що вчитель же каже щоб ти диктувала, чому ти не хочеш
Текст продиктувати, не бачу проблем. А от щось пояснювати не стала б. І сказала б сину щоб питав у вчителя. Така ситуація була з математики. То я вчителю так і сказала - я не маю педагогічної освіти, і як це рішення доступно пояснити дитині, не знаю. А ви це маєте знати, тому і пояснюйте.
Безлім на все• 04 апреля 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Думаю про школу із жахом. Сину цього року в 1й клас…Послухаю
Теж саме. Чомусь уже шкодую, що цього року піде у школу, треба було ще рік бути у садку
Царівна Жабка
• 04 апреля 2023
Ответ дляНамакушка
Мій навчається офлайн, але дз задають багато. І так, він мене не сприймає як вчителя, я йому диктую той диктант, а він паралельно мені щось розповідає, йорзає, таке..
ОхиИВздохи• 04 апреля 2023
Ответ дляЗвездолётчица
от і мені так здається.
У мого проблеми не з тим, що він не розуміє, а з тим, що без нагадування він сам за уроки не сяде
І виходить, що він більше часу сперечається, щоб не робити уроки, ніж робить ті уроки.
І мені здається таких дітей переважна більшість.
Але якщо систематично не виконувати завдання і пропускати уроки, то тоді дійсно можна вже самому і не наздогнати і тоді вже потрібна допомога батьків чи репетитора.
Тану на сонці• 04 апреля 2023
Проблема у вчителеві. А точніше у школі і в організації процесу навчання і, як наслідок, вчитель вважає, що батьки повинні викладати замість неї. Я з сином школу поміняла, бо була така сама дурня, вчитель тільки задає без кінця і краю, а ти, хоч здохни після роботи, але повинен розібратися, розказати матеріал, потім виконати класне і домашнє завдання і ще строки вона встановлювала. І це була норма для всіх вчителів цієї школи. Перейшли і просто радію, що дитина почала самостійно вчитися.
Заместитель Анонима• 04 апреля 2023
4 года дистанционного. Капец какой -то. Особенно в этом году .То света нет с учителем , то у неё есть - у нас нет. В сирену не ведёт урок . Английский вообще знания хуже чем в 1 классе - всё время обработайте материал сами . Уже бунт в чате класса - как вообще можно скидывать тесты и требовать знания не проводя уроки .
Звездолётчица• 04 апреля 2023
Ответ дляОхиИВздохи
от і мені так здається.
Ось тут я на 100% згодна, що організація дз (змусити сісти та зробити) - це відповідальність батьків, і це і є їх участю в навчальному процесі. Але точно не вчити уроки разом після роботи ввечері
Первая ласточка инфляции• 04 апреля 2023
Ответ дляМизимец
Чому вчитель не пояснює? Чому не проводить диктант?
То му що часто тривоги і уроків немає. Навіть якщо тривога 5 хвилин, більше урок не проводять і це мене бісить. Це не навчання, а жах. І повчальні слова вчителя - ’хто хоче, той гарно вчиться сам’
Звездолётчица• 04 апреля 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Сам?? А навіщо тоді взагалі потрібні вчителі? Чому вчитель не може пізніше записати урок на відео і скинути посилання, якщо він під час тривоги йде до сховища і в цей час не працює?
Ответ длямаминаБубочка
Учитель ничего не делегирует.
Вы можете ничего не делать.
Учитель провел урок по плану. На эту тему в плане выделено скажем 2 часа. Все дети усваивают этот материал в меру своих возможностей. Кто-то на 12 кто-то на 2. Вас 2 не устраивает вот вы и скандалите с ребенком. Но ребенок не может в силу своих данных за 2 часа все понять на 12.
Так что это ваше личное желание и высокая оценка и крики.
Вы можете ничего не делать.
Как раз дело в том, что уроки не проводятся в полном объеме. Большая часть материала на самостоятельное изучение.