Не вмію заміряти• 04 апреля 2023
Ваш парфюмерный фаворит сейчас
У меня неожиданно это живанши «Ангел и Демон ля секрет» 14 года, такой он необыкновенно манкий
Коли мовчу- приємна жінка• 04 апреля 2023
Ответ дляГрамотний хвіст
Це той що з перцем? Чи який?
Ні, з перцем то інший
Comme des Garcons 2, сріблястий флакон
Хлопаю ресницами• 04 апреля 2023
Ответ дляРозвідка Маші
У меня Deep Euphoria
Удивлена, что встретила в начале одной темы свои любимые парфюмы и Живанши, и Кельвин Кляйн. Как мы здесь собрались, а?
а мені колись Downtown дуже подобався. то були мої перші парфуми не з Avon
Грамотний хвіст• 04 апреля 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Ні, з перцем то інший
Comme des Garcons 2, сріблястий флакон
Як він пахне? Молекулярний такий свіжак?
Вероятненько• 04 апреля 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Та всі з Томом Фордом носяться, нішею різною, на такі парфуми фукають тут, думала, що лост чері знову будуть.
Я вобще Брайт Кристалл люблю, но не афиширую, а то здесь это моветон)) И Кристал Нуар.
Ответ дляГрамотний хвіст
Деревяшка з чорнилами і ладаном)
Не свіжак, важкий, добре на холодну пору
Грамотний хвіст• 04 апреля 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Деревяшка з чорнилами і ладаном)
Згадала! Це моя дочка таке обожнює. А які ще є подібні на цього гарсона?
Ответ дляГрамотний хвіст
В мене подібних на нього нема, спробуйте на фрагматиці пошукати
Грамотний хвіст• 04 апреля 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
А Buredo чорнила знаєте?
Манка Я• 04 апреля 2023
Ответ дляМелочунь
Моя непроходящая любовь
И моя ) круто встретить единомышленников )
Не боюся осуду• 04 апреля 2023
Ответ дляГрамотний хвіст
Українськи бренд Датура, назва- Іріс рояль
Поділіться будь ласка своїми враженнями🙏🏼 вперше про них чую,цікаво тепер познайомитися. Чи стійкі?
Знайшла gparfums нещодавно,українська ніша,придивляюсь,хочу спробувати
Та не реву я• 04 апреля 2023
Ответ дляИз Кукуева я
Опишите аромат? Смотрю на него, и сомневаюсь...
Вишневый компот с горчинкой
Коли мовчу- приємна жінка• 05 апреля 2023
Ответ дляНе боюся осуду
Можу розповісти, де вони представлені і їх можна купити чи затестити. Львів