Да, я блондинка!• 05 апреля 2023

Розкажіть як творили фігню на роботі і сходило з рук

Або не сходило.
У нас одна на співбесіді наплела що розмовляє чеською, ніхто не перевірив бо не знає цю мову. Іноді її просили якийсь буклет перекласти, так вона перекладачем користувалась. Потім виплило, звільнили.
StanyaC• 05 апреля 2023
Ответ дляЛюблю джаз
Я уснула на рабочем месте после бессонной ночи гулек.
Сидела в приемной, директор уехал, скучно было)
Заснула, тут чудак приходит, директора спрашивает, ржет, я говорю, я задумалась.
А он - так глубоко?))
Хорошо, что я месяц на каникулах работала, свалила оттуда, никто не узнал, какая я работница знатная
Один нач відділу колись заснув і перевернувся на стільці під час робочої наради
автор Да, я блондинка! • 05 апреля 2023
Ответ дляStanyaC
Не повірите - держслужба Але то було більше десяти років тому. Тоді багато хто (скажу по секрету) бумажки перекладав з одного кутка у інший.
Я перейшла у іншу організацію, тому як далі йшли у них справи - не в курсі. Часи змінились, влада змінилась, багатьох скоротили. Але знаю, що такі бійкі хитрі жіночки знаходять можливість закріпитись у колективі і завжди знайдуть того, на кого перекинуть свої обов’язки
Оо, теж таке пройшла, коли після диплому треба було 3 роки за фахом попрацювати ))
StanyaC• 05 апреля 2023
Ответ дляЛялька в колисці
В деяких компаніях проходження детектору є одним з етапів співбесіди. Інколи можуть і під час роботи повторно направити.
Цікаво, які питання задають ?
Засомневаю• 05 апреля 2023
А ще в колеги коханий був у запої, так у робочий час вона їздила його витягувати від собутильників, а я тоді до них - її заспокоювати, і це все знав начальник 😂, з розумінням ставився.
Нервогенератор• 05 апреля 2023
Ксерив сраку на принтері поки ніхто не бачив)
автор Да, я блондинка! • 05 апреля 2023
Ответ дляиз_под_тишка
А я така дурна була, що еро фотки з робочого компа слала

Засікли???
автор Да, я блондинка! • 05 апреля 2023
Ответ дляЗасомневаю
З фоточками, в тому і біда😭😂😂😂. Ну то я молода дурна була)
Мааать... Зате є що згадати ))))
Люблю джаз• 05 апреля 2023
Ответ дляStanyaC
Потому что наради больше получаса это зло
Поорали полчасика и по местам.
Спать)
Лівий Локіть• 05 апреля 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
На першій моїй роботі був керівник з комсомольців. Бухав як ненормальний. Народ потроху за пару років розпився з таким керівничком...
Згадалося з давнього.
Один наш, вже колишній замміністра, ходив з чашкою не то рому, не то віскарем, а в ній ложка, ніби чай п´є і цукор в ньому колотить весь час
автор Да, я блондинка! • 05 апреля 2023
Ответ дляStanyaC
Впізнаю своїх колишніх колег. Ще пам’ятаю, як у кінці кожного місяця потрібно було звіт відвезти обов’язково у паперовому форматі (електронна пошта чомусь «не працювала)
Я щомісяця возила то документ про оплату за Інтернет (в офіс в кінотеатрі Київ), то буклети й запрошення на заходи (в Лавру), то ще десь по правому березі пару папірців)))
Лялька в колисці• 05 апреля 2023
Ответ дляStanyaC
Цікаво, які питання задають ?
Мабуть залежить від сфери, але питання +- повторюються.
Чи конфліктуєте після вживання алкоголю, чи вживаєте наркотики, чи збирали на роботі інформацію з корисливих мотивів, чи передавали таку інформацію, чи пропонували вам гроші або відкати, чи маєте ви кредити і т.д., чи граєте в азартні ігри, чи є родичі в силових сферах
автор Да, я блондинка! • 05 апреля 2023
Ответ дляЛялька в колисці
От гади...
Засомневаю• 05 апреля 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Ну нашого засікли, дали прочуханки, ще і здоров´я підвело, тож тримається тепер.
Лялька в колисці• 05 апреля 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
От гади...
Процедура мерзенна як для мене, але не страшна
автор Да, я блондинка! • 05 апреля 2023
Ответ дляЛюблю джаз
А он - так глубоко?))
Оййй, і що йому за це?
У нас колись колега на онлайн нараді була спікером, а в неї вдома хтось спав і так хропів що аж вуха закладало.
А на щотижневих зібраннях керівників обов´язково хтось із дівчат-підлеглих буде ржать як лошака в той час, коли керівниця у відділі включає мікрофон щоб сказати пару слів)))
Лівий Локіть• 05 апреля 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Я вже ніби бачу більшу частину законодавців за цим пристроєм. Від селищної ради до верховного
автор Да, я блондинка! • 05 апреля 2023
Ответ дляНервогенератор
Ви мужчина? Тут? Серед ночі?
Засомневаю• 05 апреля 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Мааать... Зате є що згадати ))))
То на все життя урок😂. Від коханців відвернуло назавжди 😂. Онлі хузбанд😁
Лялька в колисці• 05 апреля 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Вони не пройдуть детектор 100%
автор Да, я блондинка! • 05 апреля 2023
Ответ дляЗасомневаю
Як цікаво люди вміють жити він в запої, вона рятує... Романтика!
Нервогенератор• 05 апреля 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Ви мужчина? Тут? Серед ночі?
Так а що тут такого?
автор Да, я блондинка! • 05 апреля 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Згадалося з давнього.
Того і в міністерство проліз, що находчівий )))
StanyaC• 05 апреля 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Засомневаю• 05 апреля 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Згадалося з давнього.
Ми так зранку шампусік пили, в чашках, замість кави, жарко було)). Я зараз уявляю, як воно смерділо у кабінеті 😂
автор Да, я блондинка! • 05 апреля 2023
Ответ дляНервогенератор
Так а що тут такого?
Жіночий же форум.
Таке рідкість. Не спиться?
Засомневаю• 05 апреля 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Вони не пройдуть детектор 100%
Вони його куплять
автор Да, я блондинка! • 05 апреля 2023
Ответ дляЗасомневаю
Ну що за дєцкий сад, коллєга?! Коньячку в ранкову каву - і запах приємний, і рум´янець на місці, і гламурно вопще ;)
Засомневаю• 05 апреля 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Не повірите, закодувався, одружилися, і дитинку виховують
автор Да, я блондинка! • 05 апреля 2023
Ответ дляЗасомневаю
Клас, приємно чути щасливі історії
Нервогенератор• 05 апреля 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Жіночий же форум.
Таке рідкість. Не спиться?
Я взагалі пізно лягаю, я сова а ви