Да, я блондинка!• 05 апреля 2023
Розкажіть як творили фігню на роботі і сходило з рук
Або не сходило.
У нас одна на співбесіді наплела що розмовляє чеською, ніхто не перевірив бо не знає цю мову. Іноді її просили якийсь буклет перекласти, так вона перекладачем користувалась. Потім виплило, звільнили.
Да, я блондинка!
• 05 апреля 2023
Ответ дляНервогенератор
Я взагалі пізно лягаю, я сова а ви
Так само. Хоча вставати рано.
Засомневаю• 05 апреля 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Ну що за дєцкий сад, коллєга?! Коньячку в ранкову каву - і запах приємний, і рум´янець на місці, і гламурно вопще ;)
Ну це у нас було для холодної пори)), а влітку шампусік, фраголіно, сидр)
Да, я блондинка!
• 05 апреля 2023
Ответ дляЗасомневаю
Уііі

Нервогенератор• 05 апреля 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Так само. Хоча вставати рано.
На роботу? Я просто таксист але маю свій бізнес і мені не принципово)
Да, я блондинка!
• 05 апреля 2023
Ответ дляНервогенератор
Так, хоч і з дому працюю.
Які зараз бізнеси у таксистів в ходу?
Раніше мали своїх по кілька авто, запускали таксувати. Ще знаю було модно займатись мастилами і запчастинами, хто крупними партіями торгував хто дрібними порціями
Які зараз бізнеси у таксистів в ходу?
Нервогенератор• 05 апреля 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Так, хоч і з дому працюю.
Які зараз бізнеси у таксистів в ходу?
Перекупляю шини і продаю дорожче)
Да, я блондинка!
• 05 апреля 2023
Ответ дляНервогенератор
Перекупляю шини і продаю дорожче)
Прикольно)
Я на наступну зиму хочу Гудіер. Ви в темі ж напевно - вони ще не перевелись по якості?
Зарані дякую за пораду.
Нервогенератор• 05 апреля 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Прикольно)
Зарані дякую за пораду.
Ні не перевелись)
Менее Более• 05 апреля 2023
Ответ дляАнонимарик
Переспала з двома програмістами з одного кабінету
Разом чи окремо?)
из_под_тишка• 05 апреля 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Засікли???
Не знаю, але потім виявилось, що екран передивляються, скрінять. Чи то мені здавалося, чи то сисадмін косо на мене поглядав
Анонимарик• 05 апреля 2023
Ответ дляМенее Более
Разом чи окремо?)
Окремо)...на той час вони не знали про це..можливо потім розказали ,не знаю
Мафиозная• 05 апреля 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Ще було, ну не фігня, а таке щось. Одна у нас весь час затримувалась на роботі через те що чоловіка чекала, він заходив за нею. А тоді з´ясувалось що коли всі йдуть по домам, то вона з робочого автомата з безкоштовною кавою для співробітників набирає добрий літр собі додому. Зарплата у неї тоді була 8 тис грн, долар тоді був по 4.95...
У нас в то же время такая была, она по вечерам туалетную бумагу из туалетов забирала. Зарплаты у нас немного меньше были, но сравнимые. Наш маленький отдел работал по гибкому графику, часто вечерами, а та фифа - по обычному. Мы поэтому знали чётко: прошло полчаса после 18 - в туалет надо идти со своей бумагой. Ту тетку через пару месяцев отследили. Не знаю, уволили из-за такой глупости или она сама ушла, потому что на настолько дурацком воровстве поймали)
Мафиозная• 05 апреля 2023
Ответ дляWitty
У мене за спиною сидів насяльника, тому не вдавалося нічого на екрані запустити.
Пам´ятаю ще компанію, де співробітник з діловим покерфейсом днями в танчики грав, бо у столів були стіночки.
Це талант, я вважаю, виглядати таким дуже зайнятим при штовханні ногами чоловічих статевих органів
О, у меня на одной работе целый отдел танкистов был. Мало, что они по половине дня в танчиках сидели - тоже с деловым видом - они ещё вечерами задерживались, бо не наигрались. Причём, умудрялись и жёнам наплести, что работы много, и с начальства зарплату повыше выбить за ’ненормированный’ рабочий день. К нам из того отдела парня перевели, он и у нас так попытался ’работать’)
Да, я блондинка!
• 05 апреля 2023
Ответ дляАнонимарик
Ого. Разом??
Да, я блондинка!
• 05 апреля 2023
Ответ дляиз_под_тишка
😁😁😁
Да, я блондинка!
• 05 апреля 2023
Ответ дляМафиозная
То вже зовсім палєвно вона робила ))) нерозумно. І сказать би щось, а то туалетку...
Да, я блондинка!
• 05 апреля 2023
Ответ дляМафиозная
Наглість - друге щастя, що тут скажеш)))
Клевотница• 05 апреля 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Згадалося з давнього.
Один наш, вже колишній замміністра, ходив з чашкою не то рому, не то віскарем, а в ній ложка, ніби чай п´є і цукор в ньому колотить весь час
Мастер Класс• 05 апреля 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Мабуть залежить від сфери, але питання +- повторюються.
Чи конфліктуєте після вживання алкоголю, чи вживаєте наркотики, чи збирали на роботі інформацію з корисливих мотивів, чи передавали таку інформацію, чи пропонували вам гроші або відкати, чи маєте ви кредити і т.д., чи граєте в азартні ігри, чи є родичі в силових сферах
А это законно, заставлять людей проходить детектор с такими вопросами?
Будто не наемные работники, а рабы.
Лялька в колисці• 05 апреля 2023
Ответ дляМастер Класс
Будто не наемные работники, а рабы.
Никто же не заставляет там работать, все только добровольно
Мастер Класс• 05 апреля 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Ну правильно, если люди сами себя не уважают, то кто же их будет уважать.
Лялька в колисці• 05 апреля 2023
Ответ дляМастер Класс
Как правило, детектор просят проходить в компаниях с определенными рисками, потому и ЗП там соответствующие. Здесь каждый решает для себя
Не вижу никакой корреляции между детектором и уважением к себе)
Мастер Класс• 05 апреля 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Не слышала, чтобы депутаты детектор проходили. А стадо пустить на детектор почему бы и нет.
И да, слышала, что в ПриватБанке обычные работники проходят детектор,не топы. Там зарплаты не вау.
Лялька в колисці• 05 апреля 2023
Ответ дляМастер Класс
Логика очень простая, не хотите работать в Привате, не хотите проходить детектор - не идете на такую работу) есть миллион мест где детектор не требуется) никто не собирается спрашивать там какого цвета у вас трусы и как часто секс с мужем)