Удальонка• 05 апреля 2023

Чи ставити брекети?

Можливо хтось має контакти дійсно хорошого ортодонта у Львові
Зашла на 5минут• 05 апреля 2023
Так

Борщичок• 05 апреля 2023
На передніх два зуба
Зашла на 5минут• 05 апреля 2023
Зуби красиві, хороші, база хороша)
Мабуть, вам стоматологи давно радили).
И.О. человека• 05 апреля 2023
Не критично взагалі. Але якщо дуже хочеться то можете
автор Удальонка • 05 апреля 2023
Ответ дляБорщичок
На передніх два зуба
А таке можливо?
автор Удальонка • 05 апреля 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Зуби красиві, хороші, база хороша)
Мабуть, вам стоматологи давно радили).
Радили, але на жаль, тоді не було можливості
Зашла на 5минут• 05 апреля 2023
Ответ дляУдальонка
А таке можливо?
навряд
там і третій також
Куратор дебошей• 05 апреля 2023
Інвізалайни в мене з таким справилися дуже добре
Зашла на 5минут• 05 апреля 2023
Ответ дляУдальонка
Тоді зробіть зараз.
я хочу, але вагаюся, бо потрібно ще зуби мудрості видаляти (в моєму випадку треба), а я боюся

Борщичок• 05 апреля 2023
Ответ дляУдальонка
А таке можливо?
Прикинь
Люблю ВалЄру• 05 апреля 2023
Ой да. А губы ваши?
Smusish• 05 апреля 2023
Ответ дляУдальонка
Ставте. На обидві челюсті, вирівняєте прикус, будете красунею. Не слухайте брєд про два зуба. Вам потрібно весь прикус поставити.
Smusish• 05 апреля 2023
Ответ дляБорщичок
Прикинь
Клас порада,передні два будуть як у кроля, всі інші будуть втоплені всередину.
Борщичок• 05 апреля 2023
Ответ дляSmusish
Чому як в кроля? Якщо брекети на них поставити то буде класно
Сунуся в чужі справи• 05 апреля 2023
я бы пластинку для расширения поставила
Дорошенко светлана, поищите, заведующая ортодонтии, работает с ассистентами
пару лет и у меня расширилась улыбка хорошо
Брекеты не ставила
автор Удальонка • 05 апреля 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Ой да. А губы ваши?
Мої, але вколоті)
Тішуся неперетішуся• 05 апреля 2023
Какие беленькие зубки! Поровнять и будут идеальны 😻
Леопардові панчохи• 05 апреля 2023
Зубы отличные, но станут шикарными после брекетов. И вообще, видно, что вы красавица
Спішу - перекидаюсь• 05 апреля 2023
Конечно ставить! зубы хорошие, но нужно выровнять по всей линии (не только два передних).

Мати тріля• 05 апреля 2023
Ответ дляКуратор дебошей
их носят уже после брекетов. А для такого они как мертвому кадило.
Мати тріля• 05 апреля 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
я бы пластинку для расширения поставила
Брекеты не ставила
В таком возрасте тоже ставят пластинку?она съемная была? Сколько вы носили?
Сунуся в чужі справи• 05 апреля 2023
Ответ дляМати тріля
1,5 года носила
с наступлением войны уехала, еще до сентября носила и все.
уже не возвращалась, хотя мне нужно было еще около года доносить, но найти врачей которые ставят пластины не смогла
Съемная пластина, по 14-16 часов в сутках носила. Улыбка и прикус улучшились, мне этого хватило
Smusish• 05 апреля 2023
Ответ дляБорщичок
А двійки, які запали всередину,чим витягувати?
Стигла полуниця• 05 апреля 2023
Ставте, я в 36 поставила верх в мене майже ідеальний був, один центральний трохи на інший заходив, низ кривий був але і при розмові і посмішці вони не відкривались видно не було
Але мені все одно хотілось все виправити в рівні рядочки, я уже задоволена, носила 1,5 роки, вже більше двох як зняли, задоволена на 100%
Рубаю олівлє• 05 апреля 2023
У Львові ЗАЗА ЗІАД МОРРІС. Ортодонт від Бога. Я з Києва до нього їздила, коли брекети носила.
ИзЮмрудная• 05 апреля 2023
Ответ дляУдальонка
А таке можливо?
Звичайно ні
Залізна тьотя• 05 апреля 2023
Конечно
Залізна тьотя• 05 апреля 2023
Я поставила неск лет назад, это было лучшее решение что я делала с внешностью )
Галябалована• 05 апреля 2023
На четыре передних зуба.
Я так носила в 33 года, 7 месяцев всего - чисто косметически поправить. Я очень довольна. Ретейнеры пожизненно, не мешают
Куратор дебошей• 06 апреля 2023
Ответ дляМати тріля
Ні, ви плутаєте з ретейнерами.