Попередня тема: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3104704
Якщо Ви хочете слідкувати за темою - натисніть на дзвіночок.
Правила теми:
1. Заборонено спамити.
2. Заборонено розміщувати пропозицію з товарами б.у (одноразово одягнене, в ідеальному стані). Допустимі лише НОВІ товари.
3. Заборонено розміщувати ту саму пропозицію частіше, ніж раз на добу.
4. Заборонено розміщувати посилання на оголошення.
5. Під час створення повідомлення обов´язково вказується інформація: фірма, ціна, розмір, умови, фото (якщо є), інші подробиці.
6. Усі уточнення про покупку пишимо в приватні повідомлення автору цієї пропозиції.
7. За систематичне порушення цих правил – бан.
----
Багато з Вас завалені "мотлохом", тому пропоную писати сюди тільки про свої прольоти (СП і оптовикам проходити повз), без посилань, а тільки назва фірма і розмір, кому треба, той зайде на ваші оголошення. Дякую всім, прошу у темі не флудити і без реклами, давайте поважати один одного.
Правила теми:
1. Заборонено спамити.
----
Наталья Владимировна• 09 марта 2025
Шикарні водонепроникні термочеревики MANGO.
Нові.
Демісезон, єврозима.
Розмір – 43 євро
Ціна – 2500 грн.
Нові.
Демісезон, єврозима.
Розмір – 43 євро
Ціна – 2500 грн.
Наталья Владимировна• 10 марта 2025
Світшот ZARA.
Оригінал.
Куплений в Іспанії.
Яскрава ефектна модель з нової колекції.
Неймовірний яскравий принт на спині
Склад -100% бавовна.
Розмір - М
Ціна - 1300 грн.
Оригінал.
Куплений в Іспанії.
Неймовірний яскравий принт на спині
Склад -100% бавовна.
Розмір - М
Ціна - 1300 грн.
Наталья Владимировна• 17 марта 2025
Яскрава футболки ZARA.
Нова. Оригінал.
Куплена в Іспанії
Розмір М.
Оверсайз
Склад - 100% бавовна.
Ціна - 420 грн.
Нова. Оригінал.
Куплена в Іспанії
Розмір М.
Оверсайз
Склад - 100% бавовна.
Ціна - 420 грн.
Наталья Владимировна• 18 марта 2025
Класні кросівки PUMA
ОРИГІНАЛ
Купляли в Америці
Легкі зручні кросівки з нової колекції.
На невисокий підйом.
Розмір 9 американський - 42 євро - устілка повністю - 27,5 см
Ціна - 2550 грн.
ОРИГІНАЛ
Купляли в Америці
Легкі зручні кросівки з нової колекції.
На невисокий підйом.
Ціна - 2550 грн.
Наталья Владимировна• 23 марта 2025
Сукня довжиною до колін з футера з капюшоном на підкладці та кулісці та V-подібним вирізом спереду.
Вільний крій із заниженою лінією плечей, довгими широкими рукавами та розрізами з боків унизу.
З нетовстим мяким начосом.
Склад: бавовна 60%, Поліестер 40%
Розмір – С, піде і на М
Довжина – 103 см
Груди – 53 см
Плечі – 57 см
Рукав - 48 см
Ціна – 850 грн.
З нетовстим мяким начосом.
Склад: бавовна 60%, Поліестер 40%
Розмір – С, піде і на М
Довжина – 103 см
Груди – 53 см
Плечі – 57 см
Рукав - 48 см
Ціна – 850 грн.