Kidstaff• 05 апреля 2023

Прольоти- а що у Вас? продовження...

Попередня тема: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3104704
Якщо Ви хочете слідкувати за темою - натисніть на дзвіночок.
Правила теми:
1. Заборонено спамити.
2. Заборонено розміщувати пропозицію з товарами б.у (одноразово одягнене, в ідеальному стані). Допустимі лише НОВІ товари.
3. Заборонено розміщувати ту саму пропозицію частіше, ніж раз на добу.
4. Заборонено розміщувати посилання на оголошення.
5. Під час створення повідомлення обов´язково вказується інформація: фірма, ціна, розмір, умови, фото (якщо є), інші подробиці.
6. Усі уточнення про покупку пишимо в приватні повідомлення автору цієї пропозиції.
7. За систематичне порушення цих правил – бан.

----
Багато з Вас завалені "мотлохом", тому пропоную писати сюди тільки про свої прольоти (СП і оптовикам проходити повз), без посилань, а тільки назва фірма і розмір, кому треба, той зайде на ваші оголошення. Дякую всім, прошу у темі не флудити і без реклами, давайте поважати один одного.
Наталья Владимировна• 02 мая 2025
Футболка ZARA з нової колекції
Нова. Оригінал.
Куплено в Іспанії

Розмір М.
Довжина - 62 см
Ширина- 51 см
Плечі - 45 см
Рукав - 21 см
Склад - 100% бавовна.

Ціна - 690 грн.
Наталья Владимировна• 02 мая 2025
Сорочка теніска чоловіча Reserved.
Нова.
Куплена у фірмовому магазині.
Проліт із розміром.
Розмір S.
Склад – 100% бавовна.

Ціна 490 грн.
Manichka• 04 мая 2025
Классный летний жакет в актуальном серо-бежевом цвете.
Новый, сток, без бум. бирки.
Длина — 56 см
Плечи — 40 см
ПОГ — 50 см
Рукав – 63 см
Рукава полностью на подкладке.
250 грн.
*Ксюха*• 09 мая 2025
Крокси 23 см устілка
На ногу 24 см замалі 1700 грн
Наталья Владимировна• 09 мая 2025
Яскрава футболка ZARA.
Нова. Оригінал.
Куплена в Іспанії
Розмір М.
Склад - 100% бавовна.

Ціна - 420 грн.

Відправка Укрпошта, Нова пошта, є самовивіз
Manichka• 09 мая 2025
Льняная трикотажная майка.
180 грн.
Наталья Владимировна• 12 мая 2025
Джинси-скінні МАНГО.
З бирками, куплені в Іспанії.

Розмір – 36 євро.

Довжина – 101,5 см
Кроковий шов – 80,5 см
Талія – 37 см
В області стегон – 45 см
Посадка спереду – 22,5 см
Посадка ззаду – 35 см

Тягнуться.
Склад – 99% бавовна, 1% еластан.

Ціна – 600 грн.

Укрпошта, Нова пошта, є самовивіз
Vilara• 13 мая 2025
Джогери Old Navy, розмір М Tall ( для високих)
бавовна 52%
довжина по зовнішньому шву 104 см
699 грн
Наталья Владимировна• 13 мая 2025
Класні кросівки PUMA Amplifier
ОРИГІНАЛ
Купляли в Америці
Легкі зручні кросівки з нової колекції.
На невисокий підйом.
Розмір 9 американський - 42 євро - устілка повністю - 27,5 см

Ціна - 2600 грн.

Укрпошта. Нова пошта, є самовивіз
amoni• 14 мая 2025
мои пролеты,все покупалось в США,Англии или Германии на официальных сайтах
1.платье с НМ,нужен рост,на мне не село,очень красивое,размер - евро 40(наш М-Л),рост,думаю,170+ будет идеально
100% Polyester
цена сайта,без веса и %
1300 рн
2.платье макси с НМ,размер 16USA=18Англия..(ХЛ-ХХЛ?)
мне очень большое. на высокий рост лучше,хлопок
летнее,струящееся,прохладное
900грн
3.платье НМ черно-белое
cостав: 95%, эластан 5%,цвет,как на фото,размер ХЛ, лучше на рост 170+
700грн
4.макси платье-труба (tube dress) трикотаж Culture Phit Holly Strapless Dress с 6pm.com,размер L
900грн
5.макси платье Oasis Англия
трикотаж(100%хлопок),яркое,летнее,струящееся,разме р М/Л, длина примерно в пол(точные замеры в личку) 1200 грн
6.летнее платье-кафтан NEXT Англия, белое, 100% хлопок, с кружевами, стиль ампир, ткань полупрозрачная,размер 14англ., но реально от 8 до 16(английский),т.е. от С до ХЛ будет хорошо,на рост не менее 175 см,
длина: по спинке всего 142 см
1100грн
7.платье туника H&M зебра, Л, хлопок+вискоза,
800грн.новая,с бирками
amoni• 14 мая 2025
платье труба forever21(США) размер Л, 850 грн
amoni• 14 мая 2025
1.Купальник НМ, черный,новый с бирками, 750 грн. Лиф можно купить отдельно (400грн),низ стринги
2. Victoria Secret PINK, лиф Push up, плавки Cheeky Bikini Bottom, размер М/Л верх(маломерит), низ М, примерные размеры: M (ОБ 99-103 см) M (ОГ 90-95 см). 1200 грн. Верх можно купить отдельно -600 грн
Dasik_• 17 мая 2025
Набір трусиків Victoria´s Secret
Нові трусики оригінал Victoria´s Secret розмір M-L (по бірці М, але повномірні та добре тягнуться, тому чудово будуть на Л.
Висока посадка, дуже м´які, гумки ніде не тиснуть.
Замовлені на оф. сайті.
Висота 28 см, ширина 34,5, тягнуться до 52.

Ціна за набір з 5 штук 650 грн
Dasik_• 17 мая 2025
Бюстгальтер Victoria´s Secret 70D (на С)
Новий бюстгальтер з біркою VS PINK.
Замовлений з офіційного сайту, не підійшов розмір.
Розмір 70Д, на мою думку чашка трошки маломірить, тому буде чудово на 70С (не глибока).
Заміри:
довжина в нерозтягненому вигляді : 68 см
висота 15.5 см
ширина чашки по випуклій частині 20 см
Бюстик без пушапу, чашечка щільна, формована.
Тягнеться не сильно, резинка щільна, буде чудово триматися без бретелей.
700 грн
Dasik_• 17 мая 2025
Victoria´s Secret
Міст для тіла Sparkling Blooms

Тип аромату: Квітково-вершковий
Ноти: магнолія, гарденія, свіже повітря
Оригінал, замовлений з оф. сайту.
300 грн
Наталья Владимировна• 20 мая 2025
Трусики H&M.
Нові.
Розмір XXL
Пр гумці - 45 см
Глибина - 30 см

95% бавовна, 5% еластан

Ціна - 110 грн. за одні або 500 грн. за 5 штук

Є 5 штук в наявності
Наталья Владимировна• 20 мая 2025
Трусики Victorias Secret. Оригінал.
No-Show Lace-Back Hiphugger Panty
Прозоре мереживо ззаду додає жіночності цій парі, що виглядає як друга шкіра, з необробленими краями, які майже непомітні під найобтягуючішим одягом, навіть легінсами.

Низький підйом
Тепер з вищою посадкою ззаду
Повне покриття спини: підкреслює вигини
Бавовняна ластовица
Ідеально підходить для тренувань та поєднання зі спортивним одягом
Повітропроникний матеріал, що відводить вологу, миттєво висихає
4-стороннє розтягування рухається разом з вами

Розмір Л

Ціна - 270 грн.
shok103• 21 мая 2025
Легінси Zara😍😍 Абсолютно нові. Колір бежевий. Розмір вказано М, але маломірять. За дод. замірами-звертайтеся. Ціна 600 грн🔥🔥 Відправлю укрпоштою/новою
shok103• 21 мая 2025
Нереального забарвлення спортивний набір трійка Lefties😍😍 Замовлений з оф.сайту. Комплект з трьох позицій, можна придбати окремо: лосини, велосипедки та топ. Під засмагу буде взагалі вогонь🔥🔥 Заміри: 1) Топ розмір S напів обхват 32 см; від пахви до пахви 34 см 2) Велосипедки розмір М талія півобхват 32,5 см; бедра 39-39,5 см; довжина 49 см 3) Лосини розмір М талія півобхват 31,5 см; бедра 41-42 см; довжина 89 см. Тканина плотна, тягнеться. Відправлю укрпоштою/новою. Ціна комплектом 750 грн🔥🔥 Окремо топ 200, лосіни 350, велосипедки 250
shok103• 21 мая 2025
Спортивний топ популярного бренду спортивного одягу Shoсk Absorber😍😍 Новий. Оригінал. Розмір S. Заміри напівобхват 31 см, від пахви до пахви 34 см. Тканина тягнеться. Відправлю новою/укрпоштою🎁🎁 Ціна 🔥🔥 200 грн 🔥🔥
shok103• 21 мая 2025
1,5 фото: Спортивний топ Lefties🤩🤩 Замовлений з оф.сайту. Розмір М. Новий. Заміри: напівобхват 35 см; від пахви до пахви 38 см. Матеріал плотний, тягнеться. Відправлю укрпоштою/новою🎁 Ціна 🔥🔥 200 грн 🔥🔥 2,3,4 фото: Спортивний топ Lefties🤩🤩 Замовлений з оф.сайту. Розмір М. Новий. Заміри: напівобхват 35,5 см; від пахви до пахви 38 см. Матеріал плотний, тягнеться. Відправлю укрпоштою/новою🎁 Ціна 🔥🔥 200 грн 🔥🔥
shok103• 21 мая 2025
Класний спортивний топ Reebok😍😍 Оригінал. Розмір вказано М. Новий. Матеріал приємний, натуральний можна і так з сорочками носити. Склад: 95% бавовна/ 5% еластан. Заміри: Півобхват 32 см; від пахви до пахви 36 см; глибина чашечки 18 см на фото є. Відправлю новою/укрпоштою🎁. Ціна 🔥🔥 500 грн 🔥🔥
shok103• 21 мая 2025
Супер м´якенький чоловічий халат красивого синього кольору😍😍 (модель унісекс, підійде й дівчатам) Новий. Розмір Л. Підійде на М-Л, на зріст по довжині до 180-185 см. Замовлений з сайту Boohoo. Заміри: довжина 107-108 см; напівобхват від петлі до петлі, де пояс 67 см. Зроблено в Туреччині. Відправлю новою/укрпоштою🎁🎁 Ціна 🔥🔥 550 грн 🔥🔥
shok103• 21 мая 2025
Нові спортивні штани Victoria´s Secret. Замовлені з оф.сайту. Колір Canvas, бежеві з білими полосами та логотипом. Дуже круті, на утеплювачі, на флісі. Розмір Л(підійде на Л-ХЛ). За потреби зроблю заміри. Ціна 🔥🔥 850🔥🔥
TSveti4ka• 22 мая 2025
Шкіряні босоніжки Zara 37, з підліткового розділу. Не підуть на дуже вузьку ногу. 650
TSveti4ka• 22 мая 2025
Кросівки хайтопи Zara Barbie 37, 650 грн
TSveti4ka• 22 мая 2025
Чоловічі джинси Zara W30, ПОТ 41 см, довжина 116 см. На високого стрункого хлопця. 600 грн
TSveti4ka• 22 мая 2025
Легенька блуза Zara M L, 300 грн
TSveti4ka• 22 мая 2025
Сукня H&M S, великомірить! реально можна на М, 650 грн
Vilara• 26 мая 2025
Трусики Victorias Secret, бавовна, розмір Л, 220 грн