Попередня тема: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3104704
Якщо Ви хочете слідкувати за темою - натисніть на дзвіночок.
Правила теми:
1. Заборонено спамити.
2. Заборонено розміщувати пропозицію з товарами б.у (одноразово одягнене, в ідеальному стані). Допустимі лише НОВІ товари.
3. Заборонено розміщувати ту саму пропозицію частіше, ніж раз на добу.
4. Заборонено розміщувати посилання на оголошення.
5. Під час створення повідомлення обов´язково вказується інформація: фірма, ціна, розмір, умови, фото (якщо є), інші подробиці.
6. Усі уточнення про покупку пишимо в приватні повідомлення автору цієї пропозиції.
7. За систематичне порушення цих правил – бан.
----
Багато з Вас завалені "мотлохом", тому пропоную писати сюди тільки про свої прольоти (СП і оптовикам проходити повз), без посилань, а тільки назва фірма і розмір, кому треба, той зайде на ваші оголошення. Дякую всім, прошу у темі не флудити і без реклами, давайте поважати один одного.
Правила теми:
1. Заборонено спамити.
----
Наталья Владимировна• 02 мая 2025
Футболка ZARA з нової колекції
Нова. Оригінал.
Куплено в Іспанії
Розмір М.
Довжина - 62 см
Ширина- 51 см
Плечі - 45 см
Рукав - 21 см
Склад - 100% бавовна.
Ціна - 690 грн.
Нова. Оригінал.
Куплено в Іспанії
Розмір М.
Довжина - 62 см
Ширина- 51 см
Плечі - 45 см
Рукав - 21 см
Склад - 100% бавовна.
Ціна - 690 грн.
Наталья Владимировна• 02 мая 2025
Сорочка теніска чоловіча Reserved.
Нова.
Куплена у фірмовому магазині.
Проліт із розміром.
Розмір S.
Склад – 100% бавовна.
Ціна 490 грн.
Нова.
Куплена у фірмовому магазині.
Проліт із розміром.
Розмір S.
Склад – 100% бавовна.
Ціна 490 грн.
Наталья Владимировна• 09 мая 2025
Яскрава футболка ZARA.
Нова. Оригінал.
Куплена в Іспанії
Розмір М.
Склад - 100% бавовна.
Ціна - 420 грн.
Відправка Укрпошта, Нова пошта, є самовивіз
Нова. Оригінал.
Куплена в Іспанії
Розмір М.
Склад - 100% бавовна.
Ціна - 420 грн.
Наталья Владимировна• 12 мая 2025
Джинси-скінні МАНГО.
З бирками, куплені в Іспанії.
Розмір – 36 євро.
Довжина – 101,5 см
Кроковий шов – 80,5 см
Талія – 37 см
В області стегон – 45 см
Посадка спереду – 22,5 см
Посадка ззаду – 35 см
Тягнуться.
Склад – 99% бавовна, 1% еластан.
Ціна – 600 грн.
Укрпошта, Нова пошта, є самовивіз
З бирками, куплені в Іспанії.
Розмір – 36 євро.
Довжина – 101,5 см
Кроковий шов – 80,5 см
Талія – 37 см
В області стегон – 45 см
Посадка спереду – 22,5 см
Посадка ззаду – 35 см
Тягнуться.
Склад – 99% бавовна, 1% еластан.
Ціна – 600 грн.
Укрпошта, Нова пошта, є самовивіз
Наталья Владимировна• 13 мая 2025
Класні кросівки PUMA Amplifier
ОРИГІНАЛ
Купляли в Америці
Легкі зручні кросівки з нової колекції.
На невисокий підйом.
Розмір 9 американський - 42 євро - устілка повністю - 27,5 см
Ціна - 2600 грн.
Укрпошта. Нова пошта, є самовивіз
ОРИГІНАЛ
Купляли в Америці
Легкі зручні кросівки з нової колекції.
На невисокий підйом.
Ціна - 2600 грн.
Укрпошта. Нова пошта, є самовивіз
мои пролеты,все покупалось в США,Англии или Германии на официальных сайтах
1.платье с НМ,нужен рост,на мне не село,очень красивое,размер - евро 40(наш М-Л),рост,думаю,170+ будет идеально
100% Polyester
цена сайта,без веса и %
1300 рн
2.платье макси с НМ,размер 16USA=18Англия..(ХЛ-ХХЛ?)
мне очень большое. на высокий рост лучше,хлопок
летнее,струящееся,прохладное
900грн
3.платье НМ черно-белое
cостав: 95%, эластан 5%,цвет,как на фото,размер ХЛ, лучше на рост 170+
700грн
4.макси платье-труба (tube dress) трикотаж Culture Phit Holly Strapless Dress с 6pm.com,размер L
900грн
5.макси платье Oasis Англия
трикотаж(100%хлопок),яркое,летнее,струящееся,разме р М/Л, длина примерно в пол(точные замеры в личку) 1200 грн
6.летнее платье-кафтан NEXT Англия, белое, 100% хлопок, с кружевами, стиль ампир, ткань полупрозрачная,размер 14англ., но реально от 8 до 16(английский),т.е. от С до ХЛ будет хорошо,на рост не менее 175 см,
длина: по спинке всего 142 см
1100грн
7.платье туника H&M зебра, Л, хлопок+вискоза,
800грн.новая,с бирками
100% Polyester
цена сайта,без веса и %
1300 рн
летнее,струящееся,прохладное
900грн
3.платье НМ черно-белое
700грн
900грн
5.макси платье Oasis Англия
длина: по спинке всего 142 см
1100грн
800грн.новая,с бирками
1.Купальник НМ, черный,новый с бирками, 750 грн. Лиф можно купить отдельно (400грн),низ стринги
2. Victoria Secret PINK, лиф Push up, плавки Cheeky Bikini Bottom, размер М/Л верх(маломерит), низ М, примерные размеры: M (ОБ 99-103 см) M (ОГ 90-95 см). 1200 грн. Верх можно купить отдельно -600 грн
Набір трусиків Victoria´s Secret
Нові трусики оригінал Victoria´s Secret розмір M-L (по бірці М, але повномірні та добре тягнуться, тому чудово будуть на Л.
Висока посадка, дуже м´які, гумки ніде не тиснуть.
Замовлені на оф. сайті.
Висота 28 см, ширина 34,5, тягнуться до 52.
Ціна за набір з 5 штук 650 грн
Замовлені на оф. сайті.
Ціна за набір з 5 штук 650 грн
Бюстгальтер Victoria´s Secret 70D (на С)
Новий бюстгальтер з біркою VS PINK.
Замовлений з офіційного сайту, не підійшов розмір.
Розмір 70Д, на мою думку чашка трошки маломірить, тому буде чудово на 70С (не глибока).
Заміри:
довжина в нерозтягненому вигляді : 68 см
висота 15.5 см
ширина чашки по випуклій частині 20 см
Бюстик без пушапу, чашечка щільна, формована.
Тягнеться не сильно, резинка щільна, буде чудово триматися без бретелей.
700 грн
Новий бюстгальтер з біркою VS PINK.
Заміри:
висота 15.5 см
ширина чашки по випуклій частині 20 см
700 грн
Наталья Владимировна• 20 мая 2025
Трусики H&M.
Нові.
Розмір XXL
Пр гумці - 45 см
Глибина - 30 см
95% бавовна, 5% еластан
Ціна - 110 грн. за одні або 500 грн. за 5 штук
Є 5 штук в наявності
Нові.
Розмір XXL
Пр гумці - 45 см
Глибина - 30 см
95% бавовна, 5% еластан
Є 5 штук в наявності
Наталья Владимировна• 20 мая 2025
Трусики Victorias Secret. Оригінал.
No-Show Lace-Back Hiphugger Panty
Прозоре мереживо ззаду додає жіночності цій парі, що виглядає як друга шкіра, з необробленими краями, які майже непомітні під найобтягуючішим одягом, навіть легінсами.
Низький підйом
Тепер з вищою посадкою ззаду
Повне покриття спини: підкреслює вигини
Бавовняна ластовица
Ідеально підходить для тренувань та поєднання зі спортивним одягом
Повітропроникний матеріал, що відводить вологу, миттєво висихає
4-стороннє розтягування рухається разом з вами
Розмір Л
Ціна - 270 грн.
No-Show Lace-Back Hiphugger Panty
Низький підйом
Тепер з вищою посадкою ззаду
Повне покриття спини: підкреслює вигини
Бавовняна ластовица
Розмір Л
Ціна - 270 грн.
Нереального забарвлення спортивний набір трійка Lefties😍😍 Замовлений з оф.сайту. Комплект з трьох позицій, можна придбати окремо: лосини, велосипедки та топ. Під засмагу буде взагалі вогонь🔥🔥 Заміри: 1) Топ розмір S напів обхват 32 см; від пахви до пахви 34 см 2) Велосипедки розмір М талія півобхват 32,5 см; бедра 39-39,5 см; довжина 49 см 3) Лосини розмір М талія півобхват 31,5 см; бедра 41-42 см; довжина 89 см. Тканина плотна, тягнеться. Відправлю укрпоштою/новою. Ціна комплектом 750 грн🔥🔥 Окремо топ 200, лосіни 350, велосипедки 250
1,5 фото: Спортивний топ Lefties🤩🤩 Замовлений з оф.сайту. Розмір М. Новий. Заміри: напівобхват 35 см; від пахви до пахви 38 см. Матеріал плотний, тягнеться. Відправлю укрпоштою/новою🎁 Ціна 🔥🔥 200 грн 🔥🔥 2,3,4 фото: Спортивний топ Lefties🤩🤩 Замовлений з оф.сайту. Розмір М. Новий. Заміри: напівобхват 35,5 см; від пахви до пахви 38 см. Матеріал плотний, тягнеться. Відправлю укрпоштою/новою🎁 Ціна 🔥🔥 200 грн 🔥🔥
Класний спортивний топ Reebok😍😍 Оригінал. Розмір вказано М. Новий. Матеріал приємний, натуральний можна і так з сорочками носити. Склад: 95% бавовна/ 5% еластан. Заміри: Півобхват 32 см; від пахви до пахви 36 см; глибина чашечки 18 см на фото є. Відправлю новою/укрпоштою🎁. Ціна 🔥🔥 500 грн 🔥🔥
Супер м´якенький чоловічий халат красивого синього кольору😍😍 (модель унісекс, підійде й дівчатам) Новий. Розмір Л. Підійде на М-Л, на зріст по довжині до 180-185 см. Замовлений з сайту Boohoo. Заміри: довжина 107-108 см; напівобхват від петлі до петлі, де пояс 67 см. Зроблено в Туреччині. Відправлю новою/укрпоштою🎁🎁 Ціна 🔥🔥 550 грн 🔥🔥