Раз одела не бу• 05 апреля 2023

Испортила запеканку,как обидно (

С деньгами туго сейчас, купила творога побольше, приготовила запеканку, но по сахару очень много добавила, есть нереально. Это теперь только в мусорку?
Часто ли вы выбрасываете неудачно приготовленные блюда?
вентиляторная• 05 апреля 2023
Ответ дляДелиВерка
Гірчить в сирому тісті, не потрібно його пробувати і все буде добре.
Гірчить і в готовому. Чи Ви думаєте,що люди викинули торт,не спробувавши його?

Ноунэйм• 05 апреля 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Для себя сделала вывод, пусть лучше будет никакое по вкусу, в смысле пресное, но не больше сахара или соли
То есть на 700 творога 150 сахара было безумно сладко?
Странно как-то
ДелиВерка• 05 апреля 2023
Ответ длявентиляторная
Думаю, що, або передали в крем, або пробували сире тісто. Я стільки працюю з ваніліном, що точно знаю, де він буде гірчити, а де ні. І я це знаю незалежно від того, скільки людей напише, що він гіркий).
вентиляторная• 05 апреля 2023
Ответ дляДелиВерка
Ви для початку як писати і повчати когось,читайте уважно,що людина написала. Тісто не могло бути гірким,бо там ваніліна не було, а додавали в крем. Це по-перше. А по-друге, я повторюю, людині мабуть видніше,гірчив торт чи ні,правда? Навряд їй по приколу було викидати те,на що вона витратила сили і гроші.
murmurik• 05 апреля 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Девочки, вот этот рецепт
Нифигасе.
Я на 700 гр 40- 50 гр сахара кладу
murmurik• 05 апреля 2023
Ответ дляДелиВерка
І що було? Геть аж нічого там не могло бути поганого, тим більше, що весь ванілін з супермаркету бодяжать з цукровою пудрою. Хіба що Ви сире тісто пробували і злякались.
Если ванилин а не сахар ванильный то горькое
Ноунэйм• 05 апреля 2023
Ответ дляДелиВерка
Вот это упоротость. Я я я

Вы точно читали первое сообщение? Или придолбаться важнее?
murmurik• 05 апреля 2023
Ответ дляНоунэйм
Вот это упоротость. Я я я

Как то да , ты ей .. сы между глаз а вона каже Божья роса
Бавовнятко• 05 апреля 2023
Ответ дляНоунэйм
Вы знаете вкус ванилина?
видимо путает с ванильным сахаром) чаще всего думают, что это одно и тоже и ничего страшного

ДелиВерка• 05 апреля 2023
Ответ длявентиляторная
Ну от так прочитала, що в тісто, а не в крем. Так, прочитала опою)