Юлия250694• 06 апреля 2023

Болит грудь при приеме ОК

Девочки,кто принимает ОК, как у вас грудь?Болит или нет? У меня болит на постоянной основе,кроме перерыва 7-дневного
Dasik_• 06 апреля 2023
Ні, нічого такого.
А що ви приймаєте? Аналізи якісь здавали перед початком прийому?

ПанВиктория• 06 апреля 2023
В мене боліла перших 3 місяці прийому. А далі останніх 3 місяця було нормально. Приймала Клайру. . Колись 3 місяця приймала Новінет. Там теж груди не боліли.
автор Юлия250694 • 06 апреля 2023
Ответ дляDasik_
Ні, нічого такого.
Регулон...назначав гінеколог....
автор Юлия250694 • 06 апреля 2023
Ответ дляПанВиктория
Блін...в мене постійно болить
Dasik_• 06 апреля 2023
Ответ дляЮлия250694
Регулон...назначав гінеколог....
Я новінет ( це той же регулон, тільки менше естрогену).
Може вам багато естрогену?
Сходіть до лікаря, може змінить препарат.
автор Юлия250694 • 06 апреля 2023
Ответ дляDasik_
Може вам багато естрогену?
Приймала його і до вагітності, боліда і після болить...вже переживаю, щоб нічого не було
Moco• 06 апреля 2023
Ответ дляЮлия250694
Вы узи хоть делали?
автор Юлия250694 • 06 апреля 2023
Ответ дляMoco
Вы узи хоть делали?
Узи груди? Груди не делала
Moco• 06 апреля 2023
Ответ дляЮлия250694
Узи груди? Груди не делала
Так сделайте, грудь болеть может при мастопатии

автор Юлия250694 • 06 апреля 2023
Ответ дляMoco
Сделаю...там же узи в определенный день цикла? Болит она тогда когда пью ок...а до приема ок болела всегда перед месячными
Moco• 06 апреля 2023
Ответ дляЮлия250694
Перед месячными мастопатия тоже болит
Последний день месячных и на следующий день делать
автор Юлия250694 • 06 апреля 2023
Ответ дляMoco
Перед месячными мастопатия тоже болит
Ок,спасибо. Только сейчас же месячные в 7-ми дневный перерыв, на 4 день перерыва. Как теперь то делать)
Nika_Porosh• 06 апреля 2023
Теж боліла перші 2 місяці, навіть бігала на узі. Лікар сказала що норм перші 3 місяці, якщо не пройде тоді на прийом. Пройшло після 2ї упаковки, приймаю ярину.
Gleva• 06 апреля 2023
За все своє життя приймала ОК тільки два місяці і в мене дуже боліли груди, а навіть вночі спала у бюсті. Ну тобто це не такий біль, як до прикладу болить живіт при КД, а саме від ваги грудей, в нерухомому стані не боліли. Але, мені 45 років, у мене фіброзо-кістозна мастопатія вже багато років. Кинула ті ОК)
автор Юлия250694 • 06 апреля 2023
Ответ дляNika_Porosh
Я до цього приймала років 3 боліла,і зараз рік болить