Мама фіфті цента• 06 апреля 2023
Дівчата, ніколи, ніколи не робіть таку робочу стіну
На кухні, з дрібноформатної плитки, а бажано взагалі без швів. Гарно, але мити це я навіть не знаю як?
Irina S Irina• 06 апреля 2023
У мене плитка така, текстура глянець, а форма поверхні наче соти. Плюс малюнок рябенький. Можна не мити роками - нічого не видно
Новорічна пальма• 06 апреля 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Ото ж хотілось гарненького, тепер маю гарненький клопіт.
Ну, якщо є можливість - то раджу пароочисник купити. Класна штука - і для кухні (плита, витяжка, плитка, і сантехніка), і для взуття(білі подошви), і в санвузлах, і вікна мити, ще підлогу можна. Ще в мене класно батареї він відмиває - не треба запапюватись і всі щілини тряпкою ситим, і дверцята пральної машини. Знаю, що люди ним каструлі і пательні відмивають ззовні. Тільки якщо його так різнопланово використовувати - то треба насадки докупати, бо тих що в комплекті не вистачить. Вони хоч і паром постійно обробляються - все одно мити унітаз і кухню однією щіткою таке собі.
Гола з конопель• 06 апреля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Вот у меня такая
Текстура и по цвету неоднородная, и по рельефу. Акварель залили как будто)
Якраз в колір жиру розбризканого зі сковорідки
Стетоскопуло• 06 апреля 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Вчера мыла решётку от плиты и думала, что её придумал сам дьявол.
a.ostroverh• 06 апреля 2023
Ответ дляГола з конопель
Ой)
Это мне пока только снится)))
Газ отключили, и плита декоративный элемент на кухне)
Это мне пока только снится)))
Irina S Irina• 06 апреля 2023
Стетоскопуло• 06 апреля 2023
Ответ дляМоторошні троянди
есть же средства - напшикал, и потер)
Стетоскопуло• 06 апреля 2023
я протириаю плиту после готовки и сразу плитку. пшикаю средством и все норм 10 лет
Мама фіфті цента
• 06 апреля 2023
Ответ дляГола з конопель
Я так під колір жиру брала на стару квартиру, і великий формат, то ідеально було.
Сірничок• 06 апреля 2023
Ответ дляГола з конопель
Можна підібрати неоднорідний колір і жити спокійно, а от темну підлогу точно не робіть-це помилка усього життя
в мене темна підлога, італійська плитка, супер! але вона не однотонна звичайно
Мама фіфті цента
• 06 апреля 2023
Ответ дляIrina S Irina
Красива, печворк, я теж хотіла кольорову, чолрвік не хотів, взяли компромісну.
Мама фіфті цента
• 06 апреля 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Біля плити так, а всю потрібно.
Стетоскопуло• 06 апреля 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Біля плити так, а всю потрібно.
ну вся же не так пачкается, там раз в месяц протер да и все
Мама фіфті цента
• 06 апреля 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Я останніц раз у вересні протирала, то намучилася, години 4 з шафками мила.
Радостина• 06 апреля 2023
Я вже купила і от буду якраз класти…
Але в старому мешканню також був малий формат і світла.
Стетоскопуло• 06 апреля 2023
Ответ дляsobacura
У мене масивна чавунна решітка, яким засобом її напшикати?
внутри духовки такая?
Стетоскопуло• 06 апреля 2023
Ответ дляsobacura
При чому тут духовка? Духовку то я як раз знаю чим в середині мити.
ну не было указана какая решетка изначально, я думала духовочная.
просто не видела решеток сейчас чугунных уже
Мама фіфті цента
• 06 апреля 2023
Ответ дляСтетоскопуло
У мене чавунна, ну або сплав на нього схожий.
Лівий Локіть• 06 апреля 2023
Пользуюсь спреем антижиром регулярно. У меня плитка под дерево, но матовая, под определенным углом видно блестящие капельки. Антижир легко справляется.
Ответ дляСтетоскопуло
Було )
’Вчера мыла решётку от ПЛИТЫ и думала, что её придумал сам дьявол.’
Як це? Їх повно зараз... у мене нова плита і решітка чавунна.
А от в духовках я точно не бачила ні разу чавунних решіток
Стетоскопуло• 06 апреля 2023
Ответ дляsobacura
Було )
дело в том, что у меня стеклокерамика. и решетка только в духовке, я видно так себе и решила, что она одна и есть
забыла за 20 лет , что есть газ у людей
Латвийские_Номера• 06 апреля 2023
У мене робоча стіна - загартоване прозоре скло, а під ним - штукатурка того самого кольору, як і на стінах.
Стетоскопуло• 06 апреля 2023
от себя - никогда больше не возьму кухню с фасадом классики - вырезами и открытыми полками. вот где треш
Моторошні троянди• 06 апреля 2023
Ответ дляСтетоскопуло
есть же средства - напшикал, и потер)
Есть, они разъедают мне кожу, а решётку отмыть не могу. Уже просматриваю на серную кислоту.