Мама фіфті цента• 06 апреля 2023

Дівчата, ніколи, ніколи не робіть таку робочу стіну

На кухні, з дрібноформатної плитки, а бажано взагалі без швів. Гарно, але мити це я навіть не знаю як?
Чарівна патика• 07 апреля 2023
Ответ дляКракадэ
Чугунна решітка газової плити - от де пекло для мене
Виварюйте її.
Сода мило клей Гугл

Чарівна патика• 07 апреля 2023
Ответ дляsobacura
У мене масивна чавунна решітка, яким засобом її напшикати?
Дуже недорого саморобний засіб. Але треба занурити в гарячий навар з кальціонованої соди, господарського мила і води, можна ще клей рідке скло. Повірити у відерці,або ще радять засіб для зняття старої фарби. Не пробувала але знаю що він токсично воняє.
Кракадэ• 07 апреля 2023
Ответ дляЧарівна патика
Виварюйте її.
Сода мило клей Гугл
В чому? Це ж якусь посудину треба для цього купити. Якесь квадратне відро чи корито
Зараз на дієті• 07 апреля 2023
Ответ дляКров з молоком
Называется Kerama Marazzi Суррей, но её сейчас наверное сложно найти
Спасибо
Новорічна пальма• 07 апреля 2023
Ответ для66сезон666серия
Підкажіть Вашу модель, будь ласка. У нас був, подарували. Скільки не намагалась - нічого не вийшло, не відмиває нічого і все тут. Можливо, характеристики слабенькі були. Керхер, маленький жовтий
в мене Керхер великий білий) Не пам´ятаю точно модель