Мама фіфті цента• 06 апреля 2023

Дівчата, ніколи, ніколи не робіть таку робочу стіну

На кухні, з дрібноформатної плитки, а бажано взагалі без швів. Гарно, але мити це я навіть не знаю як?
автор Мама фіфті цента • 06 апреля 2023
Ответ дляЖонДуан
Або шви робити темними , тоді не буде проблем
Сестра зробила собі, але під мою плитку темні не підуть.

ЖонДуан• 06 апреля 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Тоді мінімальні шви , це тільки якщо плитка обрізна з гострими краями .
автор Мама фіфті цента • 06 апреля 2023
Ответ дляЖонДуан
Так, але в мене вже які є.
Я таке знаю• 06 апреля 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Ну, якщо є можливість - то раджу пароочисник купити. Класна штука - і для кухні (плита, витяжка, плитка, і сантехніка), і для взуття(білі подошви), і в санвузлах, і вікна мити, ще підлогу можна. Ще в мене класно батареї він відмиває - не треба запапюватись і всі щілини тряпкою ситим, і дверцята пральної машини. Знаю, що люди ним каструлі і пательні відмивають ззовні. Тільки якщо його так різнопланово використовувати - то треба насадки докупати, бо тих що в комплекті не вистачить. Вони хоч і паром постійно обробляються - все одно мити унітаз і кухню однією щіткою таке собі.
А какой у вас? Можете модель посоветовать?
Я правда не знаю что мне им мыть, но все хвалят...
Морожена_курка• 06 апреля 2023
була 20х30 плитка. при черговому ремонті змінила на 120х60. тепер всього 1 шов.
саме через те, що шви брудняться вибирала широкоформатний керамограніт
Я таке знаю• 06 апреля 2023
Никогда не хотела плитку на фартук. Никогда не нравилось. Ставлю стекло и никаких проблем с мойкой.

Я вообще ленивая - у меня все сделано так чтоб не напрягаться с уборкой.
Морожена_курка• 06 апреля 2023
і в мене проблема вими чавунну решітку плити. в посудомийці фінішем можна помити? бо читала, що не можно в посудомийці мити ті решітки
А я с Рио-де-Житомира!• 06 апреля 2023
Ответ дляНоворічна пальма
А який у вас пароочисник?
Кров з молоком• 06 апреля 2023
У меня такая, уже 5 лет, всё отлично

Irina S Irina• 06 апреля 2023
Ответ дляКров з молоком
У меня такая, уже 5 лет, всё отлично
Дуже гарна, але як вимивати всі ті шовчики?
автор Мама фіфті цента • 06 апреля 2023
Ответ дляКров з молоком
У меня такая, уже 5 лет, всё отлично
І в мене точно така, тільки вся біла, поділіться, як Ви миєте? Мене коточки чорні замучують.
Пишу, не читаю• 06 апреля 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Питания не по темі) чи зручне таке розташування мийки? Планую кухню,підглядаю варіанти)
Ні, і ще раз- ні.
В мами така. Мити посуд - відпадає спина
Самая СоветЧиваЯ• 06 апреля 2023
У меня скинали, мыть просто супер , никогда нет проблем
Сливочная пенка• 06 апреля 2023
Ответ дляГола з конопель
Можна підібрати неоднорідний колір і жити спокійно, а от темну підлогу точно не робіть-це помилка усього життя
А матова темна підлога на кухні, це взагалі капець
Сливочная пенка• 06 апреля 2023
Ответ длякороткопамятна
Та не гоните. Сейчас столько средств для уборки, пшикнул, вытер и пошел дальше
Это Вы борщ 15 минут варите?
Білий Лосик• 06 апреля 2023
Ответ дляЧарочка діда
Умене плита сплошна, без швів🙏, я б замахалась мити навіть звичайну плитку
А можна Вас попросити фото ? З чого плита ? Якщо колись матиму ремонт на кухні, хочу плиту і щоб ніяких швів !!!
66сезон666серия• 06 апреля 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Підкажіть Вашу модель, будь ласка. У нас був, подарували. Скільки не намагалась - нічого не вийшло, не відмиває нічого і все тут. Можливо, характеристики слабенькі були. Керхер, маленький жовтий
Мания-Величия• 06 апреля 2023
Ответ дляАнтиТроль
А що розказати?- раз в пару днів вологою ганчіркою протираю її біля плити та мийки, повністю дуже рідко мию. У мене Еквіп Шеврон, як на фото
Яка гарнюня! А потім подивилася на ціну...
автор Мама фіфті цента • 06 апреля 2023
Ответ дляБілий Лосик
Хоч і не мені питання, але покажу, як у подруги, бомба для прибирання.

Natalia505• 06 апреля 2023
Ответ дляЯ не Тролль
А в чем проблема? У меня вот такая, моется без проблем
Який крутий котусь. Красавчик.
АнтиТроль• 06 апреля 2023
Ответ дляМания-Величия
Я значно дешевше купувала і в мене всього 3 метри- не так і дорого
Куда_бежать• 06 апреля 2023
Ответ дляЧарочка діда
И у меня. Идепльно. Тряпкой протер и чистота. Самое мое умное решение в ремонте :))
Колдунья-вещунья• 06 апреля 2023
Вот по этой причине у меня цельный фартук.
Кров з молоком• 06 апреля 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Фото для примера, у меня вся белая.
Конечно, в процессе готовки если что-то попало, то сразу вытираю. А так периодически брызгаю средством для удаления жира, Силит например, и губкой вытираю. Но грязнится в основном возле плиты и раковины
Smusish• 06 апреля 2023
Ответ дляСтетоскопуло
есть же средства - напшикал, и потер)
Скажіть які ці срєдства? Іменно так як ви кажете, пшикнув, витер і пішов.
liliyaya• 06 апреля 2023
Ответ дляSmusish
не прям пшикнул и протер) но это средство мне очень нравится для мытья решеток) и поверхности)
https://denkmit-de.com/p1121697570-universalnyj-oc...
Smusish• 06 апреля 2023
Ответ дляliliyaya
Дякую, таке не пробувала. Мій поки що топ,це так і лишається емвей з кісточкою.
Зараз на дієті• 06 апреля 2023
Ответ дляКров з молоком
У меня такая, уже 5 лет, всё отлично
Подскажите, пожалуйста, вот ту цветную плитку где покупали? У вас остался артикул? У меня подруга ищет подобную
Кров з молоком• 06 апреля 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Это фото примера, у меня белая, и я покупала её 5 лет назад
Кров з молоком• 06 апреля 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Называется Kerama Marazzi Суррей, но её сейчас наверное сложно найти