Ліплю вареники• 06 апреля 2023

Дівчата , шукаю школу на Теремках , ВДНХ

В цьому році переїжджаємо в Київ, треба дітям шукати школу, але я дивлюсь вибір не великий.
Плоекомендуйте або державну або приватну
Сірничок• 06 апреля 2023
Это самые густонаселённые районы, вы не сможете выбирать,вам просто придется идти туда,где есть места.
Ну а из частных посмотрите КМДШ и Лико,правда ценник у них 25+
Трохи злякана• 06 апреля 2023
Не великий , не шуткуйке
автор Ліплю вареники • 06 апреля 2023
Ответ дляТрохи злякана
Не великий , не шуткуйке
Значить я погано шукала)
Трохи злякана• 06 апреля 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Значить я погано шукала)
Просто скажіть Вам державну чи приватну? Якщо приватну бюджет?
автор Ліплю вареники • 06 апреля 2023
Ответ дляТрохи злякана
Якщо приватна то 20 тис. , може є і деожавні адекватні школи
Трохи злякана• 06 апреля 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Дивлячись, що для Вас адекватні, це поняття для кожного різне
автор Ліплю вареники • 06 апреля 2023
Ответ дляТрохи злякана
Навчання проводять )))
Трохи злякана• 06 апреля 2023
Ответ дляЛіплю вареники
https://www.creativeschool.com.ua/?gclid=Cj0KCQjw2...

Якщо готові платити більше

Мілгард
автор Ліплю вареники • 06 апреля 2023
Ответ дляТрохи злякана

Якщо готові платити більше

Мілгард
Дякую , гугл ще видавав АСЕ, европейський колегіум
Трохи злякана• 06 апреля 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Не чула, не знаю, порекомендувала те, за що відповідаю, з приводу проводить навчання залежить від вчителя в одній школі одні проводять і шукають можливості, інші шукають відмазки…
автор Ліплю вареники • 06 апреля 2023
Ответ дляТрохи злякана
Дякую, буду вивчати це питання
Виправлялочка• 06 апреля 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Дивіться. Моя дитина ходе в асе. Ми вдвох задоволені. Одні сусіди возять в європейський,- судя по тому, що вже 4 роки возять і віддали туди дитину,- також задоволені. Інші сусіди трьох дітей возять в ЛІКО. Є ще республіка кідс. Мілград. Кебета. Багато дітей в державних школах, навіть, у батьків, які мають можливість сплатити за приватну. Які класи у ваших дітей?
Трохи злякана• 06 апреля 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Дякую, буду вивчати це питання
Ще ось ця

https://liko-school.kiev.ua/school-entry/vartist-n...
автор Ліплю вареники • 06 апреля 2023
Ответ дляВиправлялочка
Шукаю 5 клас
автор Ліплю вареники • 06 апреля 2023
Ответ дляВиправлялочка
Дякую за відповідь , зараз голова кипить від цього питання
Виправлялочка• 06 апреля 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Ще одні сусіди возять двух доньок у держ ліцей на Голосіївській. Нажаль, я номера не помню. Є багато гарних державних шкіл. Треба розуміти, які класи, які запити. Мова, математика чи інше
автор Ліплю вареники • 06 апреля 2023
Ответ дляТрохи злякана
Ще ось ця

Дякую
автор Ліплю вареники • 06 апреля 2023
Ответ дляВиправлялочка
5 класс, шукаю більш з мовою
Виправлялочка• 06 апреля 2023
Ответ дляЛіплю вареники
5 класс, шукаю більш з мовою
Якщо іноземні мови,- то я би орієнтувалася би не на школу, а на гарні курси. Але в асе кожного дня інгліш. + Інгліш з носієм. Рівень достойний
автор Ліплю вареники • 06 апреля 2023
Ответ дляВиправлялочка
Розглядала АСЕ, але розташування не дуже зручне. А ваша дитина в якому классі?
Гарно по розташуванні підходить Европейский колегіум( але щоб платити такі кошти хочу знайти реальні відгуки батьків, а не гугла)
Виправлялочка• 06 апреля 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Теремки великі. Шукайте відштовхуючись від локації
автор Ліплю вареники • 06 апреля 2023
Ответ дляВиправлялочка
Головне гарні відгуки про школу в цій локації
Виправлялочка• 06 апреля 2023
Жодна людина не буде водити свою дитину в приватну школу, яка її не задовільняє. Це в державній можна закрити очі на щось. Вам потрібно пройтися по всім школам і визначитися
автор Ліплю вареники • 06 апреля 2023
Ответ дляВиправлялочка
Дякую, буду визначатись