Зубожиння• 07 апреля 2023
Як я сьогодні опозорилась, щоб ви робили в такій ситуації?
Купила я значить ковбасу таку смачну копчену свіженьку Дрогобицьку, пахне вона на всю машину, їду їсти хочу на очі не бачу. Тут парканулась біля супермаркету, думаю : куплю багет до неї і з‘їм трохи.
Купила багет, стою в черзі а він свіженьки, пахне капєц, я кусок відоомила і з‘їла. Дохожу до каси - забула карту в машині. В США розрахуватись епл пей можна далеко не всюди і все, зависла з тим облупленим багетом на касі, кажу йду в машину і повернусь: ні дзвоніть нехай вам принесуть гроші, кажу нехай охорона сходить зі мною- ні то не їх робота, хай вам хтось везе гроші і все.
Тут жіночка ззаду заплатила за мене тих 3 $, я бігла за нею повернути, втекла навіть слухати не хотіла, от щоб я робила якби вона не заплатила? Саме головне я ніколи не їм нічого поки не оплачу, а тут прям не стрималась
Гарантую неперелевки• 07 апреля 2023
Ответ дляЗубожиння
зайдіть в будь яку групу наших в США і задайте питання, не позорьтесь, зайдіть на сайт наприклад WinCo Foods і подивіться їх асортимент, заправка до борщу, шпроти, кващена каруста і тд.
Просто ради интереса, сколько месяцев вы коренная американка?
Кусачая Я• 07 апреля 2023
Это типа загадка на логику, в чем в подвох. В аквариуме было 5 карасей, Вася вытащил 2 штуки, сколько осталось? Ответ - караси в аквариуме не живут
Зубожиння
• 07 апреля 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Вам це для чого?
Гарантую неперелевки• 07 апреля 2023
Ответ дляЗубожиння
Вам це для чого?
Я ж написала , ради интереса.
Області пітьми• 07 апреля 2023
Ответ дляЗубожиння
Це що до Докторської
а откуда нам знать, что эти фото из США?
Зубожиння
• 07 апреля 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Господи, та ні от куда. Це треба зовсім
щоб свято вірити що в США не бувпє українських продуктів
Зубожиння
• 07 апреля 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Я ж написала , ради интереса.
В мене американський паспорт. Корінна я київлянка
Мизимец• 07 апреля 2023
Все так прицепились к колбасе у автора... Как будто она показала яйца девственного единорога.
Вот вам от самого ПП торты в магазины.
Зубожиння
• 07 апреля 2023
Ответ дляМизимец
Вот вам от самого ПП торты в магазины.
Звідки наммзнати що це США?
Звідки в США така фантастика? Я от розумію як би це було в Камбоджі
Зубожиння
• 07 апреля 2023
Ответ дляФиона Шрековна
А я колись так хотіла до туалету (розлад шлунку) по великому, забігла в громадський туалет, зробила свою справу, а виявилося, що бумагу туалетну треба брати на вході. То визирнула з кабінки, дочекалася поки хтось прийде і попросила, щоб мені принесли. Ото де був позор
Боже🙈 в мене було схоже
Закусенец• 07 апреля 2023
Ответ дляЗубожиння
я собі уявляю ваш рівень раз ресурс цей улюблений
Конечно. Посмеяться самое оно
Стаська2018• 07 апреля 2023
Нужно было вовремя проснуться не пришлось бы бегать за женщиной ,чтобы поблагодарить
Женщинас• 07 апреля 2023
А переді мною вчора бабуся старенька та худенька стояла на касі, взяла пляшку Трускавецької, дві олії та батон. виклала на транспортер, а потім в сумку - забула гаманець і це все озвучує, потім мені:’вибачте, забула’, почала все в кошик складати назад. Я почала говорити :’ Давайте я вам о...’ а вона зразу:’Не треба мені! Я зараз розложу назаді сходжу за гаманцем’. А ви навіть з каси не вийшли, вже їсти почали)))
МастерЮля• 07 апреля 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Фантазия занесла автора в сша))))) с дрогобыцкой колбасой в руках))
А головне, в США зараз ніч глибока, але автор вже встигла сьогодні Дрогобицькою затаритись і в супермаркеті опозоритись))
МастерЮля• 07 апреля 2023
Ответ дляПупс
Та прям. Ще повірю в Європі, но точно не США і точно не ковбаса. Гонєво
Є наші продукти в США.
Донька в Штатах, то не тільки в місцевих європейських магазинах, а і в звичайних супермаркетах можна деякі продукти нашого виробництва купити.
Донька якось мені фотку присилала зефіру Жако на полиці в Фреш маркеті.
Якось писала, що рошенівські цукерки бачила в супермаркеті.
В Костко бачила ризькі шпроти)
Kot_v_meshke• 07 апреля 2023
Ответ дляМастерЮля
Є наші продукти в США.
В Костко бачила ризькі шпроти)
А колбаса, свежая, дрогобычская есть? Я серьезно спрашиваю. Просто интересно)))).
Настасья Пицун• 07 апреля 2023
Ответ дляМизимец
Вот вам от самого ПП торты в магазины.
дикари какие то. прям колбасы быть не может
Мизимец• 07 апреля 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Есть. И не только Дрогобычская. И если долго не спать, можно к ней купить ’украинский’ хлеб, прям горячий. И Киевский батон.
МастерЮля• 07 апреля 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Зараз багато наших продуктів виробляють с США. Цілі цехи та фабрики працюють над тим, щоб задовільнити бажання емігрантів їсти звичні продукти.
Наприклад, є великий вибір пельменів, вареників (заморозка), вироблених в США, є багато випічки, наприклад, Бородинський хліб, пиріжки різні. Багато нашої кондитерки, теж в місцевих цехах печуть.Консервації багато. В мене сестра любить консервовані помідори, то купляє без проблем в європейському магазині.
Навіть кефір є в асортименті в супермаркетах) До речі, це наш киянин запустив лінію по його виробництву, починав з малесенького цеху, а тепер декілька виробництв має в різних штатах.
Тож цілком допускаю, що десь є і цех, де виготовляють Дрогобицьку чи Краківську, і потім продають в місцевих європейських магазинах.
Правда, ці магазини зазвичай дуже дорогі.
Липка-прилипка• 07 апреля 2023
Ответ дляАБВГДэшница
А шо то за багет за 3 долари?
Так з ковбасою ж. Дрогобицька у США акцизний товар!