Зубожиння• 07 апреля 2023

Як я сьогодні опозорилась, щоб ви робили в такій ситуації?

Купила я значить ковбасу таку смачну копчену свіженьку Дрогобицьку, пахне вона на всю машину, їду їсти хочу на очі не бачу. Тут парканулась біля супермаркету, думаю : куплю багет до неї і з‘їм трохи.
Купила багет, стою в черзі а він свіженьки, пахне капєц, я кусок відоомила і з‘їла. Дохожу до каси - забула карту в машині. В США розрахуватись епл пей можна далеко не всюди і все, зависла з тим облупленим багетом на касі, кажу йду в машину і повернусь: ні дзвоніть нехай вам принесуть гроші, кажу нехай охорона сходить зі мною- ні то не їх робота, хай вам хтось везе гроші і все.
Тут жіночка ззаду заплатила за мене тих 3 $, я бігла за нею повернути, втекла навіть слухати не хотіла, от щоб я робила якби вона не заплатила? Саме головне я ніколи не їм нічого поки не оплачу, а тут прям не стрималась
АБВГДэшница• 07 апреля 2023
А шо то за багет за 3 долари?

Малявка ще та• 07 апреля 2023
Ответ дляАБВГДэшница
А шо то за багет за 3 долари?
Так батон жеж
Пупс• 07 апреля 2023
АБВГДэшница• 07 апреля 2023
Ответ дляМалявка ще та
Так батон жеж
3 долари? Батон за 3 долара?
Малявка ще та• 07 апреля 2023
Ответ дляАБВГДэшница
3 долари? Батон за 3 долара?
Ну а як. До дрогобицької
Вапщета• 07 апреля 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Та не, должны быть злые переселенцы с Донбасса, которые курят на детских площадках/пью пиво/мусорят/орут/гребут гуманитарку
Сейчас и до них дойдут. И вспомнят,что они разговаривают на русском языке
Пупс• 07 апреля 2023
З 1 квітня
Усміхайлик• 07 апреля 2023
Ну, бывает. Досадно, но не прям чтоб позор. Если бы я стала свидетельницей подобной ситуации, ничего ’такого’ не подумала бы. Не переживайте, пару дней пройдет и улягутся эмоции
АБВГДэшница• 07 апреля 2023
Ответ дляПупс
З 1 квітня
Ееее, календар переверніть))

Гигиенишвили• 07 апреля 2023
Ответ дляАБВГДэшница
3 долари? Батон за 3 долара?
США ж))
автор Зубожиння • 07 апреля 2023
Ответ дляЗакусенец
В чем проблема чтобы это тут писать? Что обсуждать? Что советовать?
Вообще, зачем это здесь?
Виходьте
Коржик• 07 апреля 2023
это был сон страшный. придумайте что нибудь еще
автор Зубожиння • 07 апреля 2023
Ответ дляПліткарка
Дрогобицьку продають в США?
Так і не тільки Дрогобицьку
ПП-шница• 07 апреля 2023
А в чем конкретно позор заключается? Не поняла историю
Дрібка щастя• 07 апреля 2023
Ответ длямуха в кедах
И пакет від АТБ
Этот пакет муж мне вещи передавал из Киева в наших пакетах. Я бежала в магазин и взяла первый попавшийся. Так и шла по французскому городку с пакетом АТБ. Заметила дома когда пришла
Я в дамках• 07 апреля 2023
Свіженька Дрогобицька в США?
Закусенец• 07 апреля 2023
Ответ дляЗубожиння
Виходьте
Удалено администрацией...
Летюча помилка• 07 апреля 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Фантазия занесла автора в сша))))) с дрогобыцкой колбасой в руках))
Наши продукты по всему миру. Целые полки Рошена, Житомирских ласощив, Киевхлеба, Торчинов и т.д.
НичеНипанимаю• 07 апреля 2023
Та не переймайтеся, все добре, головне, що Дрогобицьку в США продають)

НетЕщеНаверное• 07 апреля 2023
Молодець, ми дуже заздримо!!!!
Айфон, США, машина, карти в машині валяються окремо від речей, гроші також, , свіженька Дрогобицька на іншому континенті.
Пупс• 07 апреля 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Та прям. Ще повірю в Європі, но точно не США і точно не ковбаса. Гонєво
Kot_v_meshke• 07 апреля 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Свеженькая дрогобычская колбаса в США? Ну ок.
автор Зубожиння • 07 апреля 2023
Ответ дляЗакусенец
Удалено администрацией...
я собі уявляю ваш рівень раз ресурс цей улюблений
автор Зубожиння • 07 апреля 2023
Ответ дляПупс
Ви реально не вірите що в США є дрогобицька ковбаса? Серйозно?і майонез Щедро і горошок Верес і оселедець матіас і дрогобицька сіль з Поляною квасовою
ЧупакабраЗеБест• 07 апреля 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
А ви не знали? Там молоко своя лінія, дрогобицька, пельмені премія.
во дела,круто тамувас
Фиона Шрековна• 07 апреля 2023
А я колись так хотіла до туалету (розлад шлунку) по великому, забігла в громадський туалет, зробила свою справу, а виявилося, що бумагу туалетну треба брати на вході. То визирнула з кабінки, дочекалася поки хтось прийде і попросила, щоб мені принесли. Ото де був позор
Пупс• 07 апреля 2023
Ответ дляЗубожиння
Та ладно, вірю, вірю. І про те що неможна телефоном розрахуватись)))
автор Зубожиння • 07 апреля 2023
Ответ дляПупс
зайдіть в будь яку групу наших в США і задайте питання, не позорьтесь, зайдіть на сайт наприклад WinCo Foods і подивіться їх асортимент, заправка до борщу, шпроти, кващена каруста і тд.
Грибной_Дождик• 07 апреля 2023
Ответ дляПліткарка
Дрогобицьку продають в США?
Конечно!! Там и докторскую продают и Останкинскую
автор Зубожиння • 07 апреля 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Це що до Докторської