Зубожиння• 07 апреля 2023

Як я сьогодні опозорилась, щоб ви робили в такій ситуації?

Купила я значить ковбасу таку смачну копчену свіженьку Дрогобицьку, пахне вона на всю машину, їду їсти хочу на очі не бачу. Тут парканулась біля супермаркету, думаю : куплю багет до неї і з‘їм трохи.
Купила багет, стою в черзі а він свіженьки, пахне капєц, я кусок відоомила і з‘їла. Дохожу до каси - забула карту в машині. В США розрахуватись епл пей можна далеко не всюди і все, зависла з тим облупленим багетом на касі, кажу йду в машину і повернусь: ні дзвоніть нехай вам принесуть гроші, кажу нехай охорона сходить зі мною- ні то не їх робота, хай вам хтось везе гроші і все.
Тут жіночка ззаду заплатила за мене тих 3 $, я бігла за нею повернути, втекла навіть слухати не хотіла, от щоб я робила якби вона не заплатила? Саме головне я ніколи не їм нічого поки не оплачу, а тут прям не стрималась
Закусенец• 07 апреля 2023
В чем проблема чтобы это тут писать? Что обсуждать? Что советовать?
Вообще, зачем это здесь?

Колупалочка• 07 апреля 2023
Очень интересная история
Моська-слон• 07 апреля 2023
Ну буває. Добре що є добрі люди.
Пліткарка• 07 апреля 2023
Дрогобицьку продають в США?
Гарячаспічка• 07 апреля 2023
Я щось не зрозуміла, США, Дрогобицька?
Малявка ще та• 07 апреля 2023
Ответ дляПліткарка
Дрогобицьку продають в США?
Моська-слон• 07 апреля 2023
А вы в магазин без сумки пішли?
Ліньки гуглить• 07 апреля 2023
Ответ дляПліткарка
Дрогобицьку продають в США?
А ви не знали? Там молоко своя лінія, дрогобицька, пельмені премія.
Пліткарка• 07 апреля 2023
Ответ дляМалявка ще та
Чекаємо роз´яснення автора

Малявка ще та• 07 апреля 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
Тому там еплпей не працює
Kot_v_meshke• 07 апреля 2023
Ответ дляГарячаспічка
Я щось не зрозуміла, США, Дрогобицька?
Фантазия занесла автора в сша))))) с дрогобыцкой колбасой в руках))
Топтунша• 07 апреля 2023
Ответ дляЗакусенец
Вообще, зачем это здесь?
100%
муха в кедах• 07 апреля 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
И пакет від АТБ
Вапщета• 07 апреля 2023
Ответ дляЗакусенец
Вообще, зачем это здесь?
Расскажите, что здесь можно писать?
вентиляторная• 07 апреля 2023
Я б не вважала це позором ) нормальна ситуація. Буває. Добрі люди є всюди
Ліньки гуглить• 07 апреля 2023
Ответ длямуха в кедах
И пакет від АТБ
А куди ж без нього?
Kot_v_meshke• 07 апреля 2023
Ответ дляТоптунша
100%
Ну как что, автор в Сша, у нее гаджеты эппл, машина, в конце концов, колбаса. Неужели нечего обсуждать?
Ліньки гуглить• 07 апреля 2023
Ответ дляВапщета
Расскажите, что здесь можно писать?
Тільки те що хочуть порадниці. А що вони хочуть - то ніхто не знає, навіть вони самі.
Парасюха• 07 апреля 2023
А магазин який був? Silpo?

Топтунша• 07 апреля 2023
Ответ дляKot_v_meshke
О, вже як ви оце мені розжували, то думаю, що є за що зачіпитись😁
Гигиенишвили• 07 апреля 2023
Ответ дляЗакусенец
Вообще, зачем это здесь?
Ну тут часто такооое пишут, что история автора даже очень милая, хоть и выдуманная))
Kot_v_meshke• 07 апреля 2023
Ответ дляГигиенишвили
По крайней мере, в этой истории нет переселенцев )
Сладко-соленая• 07 апреля 2023
Ответ длявентиляторная
Ну да,свіженька Дрогобицька в США чи не позор
Ліньки гуглить• 07 апреля 2023
Ответ дляKot_v_meshke
зараз будуть.
Сладко-соленая• 07 апреля 2023
Ответ дляKot_v_meshke
А вона хто? Переселенка зі Львова
Kot_v_meshke• 07 апреля 2023
Ответ дляСладко-соленая
А вона хто? Переселенка зі Львова
Та не, должны быть злые переселенцы с Донбасса, которые курят на детских площадках/пью пиво/мусорят/орут/гребут гуманитарку
Ліньки гуглить• 07 апреля 2023
Ответ дляСладко-соленая
Ні ні. Дрогобицька завжди йде в комплекті з переклеєним терміном придатності.
Ліньки гуглить• 07 апреля 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Типу повинні були забрати ковбасу на виході з магазу.
вентиляторная• 07 апреля 2023
Ответ дляСладко-соленая
Я про ситуацию, а не про колбасу.
И мне пофиг - правда это или нет
Гигиенишвили• 07 апреля 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Ага, и безработная мама не плачет, потому что доця не хочет одалживать 13тысяч долларов на вторую машину))