ВсеЧетко• 07 апреля 2023
Дівчата, у когось є такий фен Rowenta?
В мене довге і пористе волосся . Начиталась відгуків , всі позитивні
Може в когось є такий , чи вартує він своїх грошей ?
Не худа ні разу• 07 апреля 2023
не знаю як тепер,а колись в мене були саме Ровента.фени плойки. горіли за 2 -3 роки. поміняла їх чимало
Цигарний шланг• 07 апреля 2023
У меня все фены в разных домах ровента - отлично служат 10 лет. Только лучше с ионизацией берите..
ВсеЧетко
• 07 апреля 2023
Ответ дляЦикавенная
Вже багато років користуюсь цим феном-не пересушує, волосся довге
Читала що важкуватий він
Цикавенная• 07 апреля 2023
Ответ дляВсеЧетко
Читала що важкуватий він
Рука швидко звикає
Але якщо сушу волосся звичайним феном-на голові копиця;)
ВсеЧетко
• 07 апреля 2023
Ответ дляЦикавенная
Рука швидко звикає
Звичайним - маєте на увазі іншим ?)
ЯсноВидящая• 07 апреля 2023
У мене був, фен як фен. Зараз бачу потроху переходять всі на схожий дизайн