Крошка Енот• 07 апреля 2023
Чи реально зараз чоловіку знайти роботу без воєнкомату?
ЖонДуан• 07 апреля 2023
З липня повертаються перевірки. Вже роботодавці говорять за офіційне оформлення. В магазинах все готують під касові. Майже на всіх магазинах висять оголошення про пошук продавців. Ніхто не хоче працювати офіційно з касовим в тому бардаку.
Буде весело всім :(
Джага-джага• 07 апреля 2023
Що ви маєте на увазі ’без воєнкомата’? Якщо на руках є військовий квиток чи тимчасове посвідчення, то він надається роботодавцю, у військомат іти працівнику не потрібно. Але на протязі 7 днівроботодавець зобов´язаний повідомити військомат, про працевлаштовання працівника. Це якщо звісно, працевлаштування офіційне.
Обнемашечка• 07 апреля 2023
Родственник впо, выехал, на учёт в военкомат стать боится. По образованию учитель, большой опыт, можно свободно найти работу учителем на полную ставку, чтоб не призвали. Но нюанс. Сначала в военкомат, а потом оформление. А у него друга сразу так и загребли. Потому устроился неофициально в частный детский клуб. Двое детей у него, нужно кормить.
Почемучечка• 07 апреля 2023
Ответ дляДжага-джага
Так, сообщил работодатель военкомату, а дальше что, ждать повестку на рабочем месте?
Почемучечка• 07 апреля 2023
Ответ дляКундалина
Мой без оформления работает.
Сейчас очень тяжело найти неофициальную работу
Джага-джага• 07 апреля 2023
Ответ дляПочемучечка
В нас одному прислали через пару тижнів, пройшов медогляд і працює далі. Іншим не присилали, то вже воєнкомат сам вирішує викликати чи ні.
Столічна штучка• 07 апреля 2023
Ответ дляЖонДуан
Буде весело всім :(
Це ви зараз про що? Що значить «готують під касові?»
Почемучечка• 07 апреля 2023
Ответ дляОбнемашечка
Да, тот ещё квест
Почемучечка• 07 апреля 2023
Ответ дляДжага-джага
Может зависит какой город ещё, в нашем и так всех гребут, не думаю что на предприятии такого нет
ЖонДуан• 07 апреля 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Ви не бачите, що в магазинах нема касових апаратів?
Столічна штучка• 07 апреля 2023
Ответ дляЖонДуан
Ні, не бачу. Наприклад, в якому?
ЖонДуан• 07 апреля 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Ні, не бачу. Наприклад, в якому?
Наприклад, в продуктовому.
Столічна штучка• 07 апреля 2023
Ответ дляЖонДуан
Наприклад, в продуктовому.
Чесно, жодного разу не бачила
Указка• 07 апреля 2023
Ответ дляПочемучечка
Запорожье?
ЖонДуан• 07 апреля 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Чесно, жодного разу не бачила
Можливо ви плутаєте звичайний чек з касовим. Ці папірці може видавати кожен магазин.
Столічна штучка• 07 апреля 2023
Ответ дляЖонДуан
Чесно, я чеки беру лише на дорогий товар або той, що має гарантійний термін. В продуктових магазинах не беру ніколи, як і не цікавлюсь чи вони його взагаоі видають. Мене це не цікавить взагалі.
ЖонДуан• 07 апреля 2023
Ответ дляСтолічна штучка
То я про те і пишу. Працюють без касових. З липня поновлюють перевірки. Штрафи будуть великі, як продавцям так і фопам.
Скоро тут буде вся стрічка про #ррозраду
Столічна штучка• 07 апреля 2023
Ответ дляЖонДуан
І не тільки РРО
Джага-джага• 07 апреля 2023
Ответ дляПочемучечка
Залежить від військової спеціальності і її потреби в даний момент на фронті.
А_мій_самий_самий• 07 апреля 2023
Не реально. Сусід виклав резюме на Ворк юа, через 1,5 години зателефонували з військомату. З урахуванням того, що він переселенець, ніде на облік не ставав, телефонний номер тільки оновив, зрозуміли, що зателефонували через резюме.
кураГАЛЯ• 07 апреля 2023
Ответ дляПочемучечка
так над радоваться этому. наконец-то.