Щебетушка• 08 апреля 2023

Перемишль, Пасха, щось буде працювати? Пересадка 7 годин(

Хто знає куди подітися, поїсти в цю неділю, щось буде працювати в Перемишлі?
Вишневий цвіт• 08 апреля 2023
Ответ дляИМХОля
А в Африке годами дети голодают и что? Надеюсь вы тоже голодание вместе с ними?
О, и я про них вспомнила)))
Дивне створіння• 08 апреля 2023
Ответ дляЩебетушка
А Ви годуйте пилком альпійських трав і молоком незайманих альпійських коров і купіть медаль мама року)
Є ще правильне харчування, погугліть, багато нового дізнаєтесь. І ацетону не буде.
УжеВотДа• 08 апреля 2023
Ответ дляЩебетушка
Сайт Укралізниця, замовлення квитків. Беріть до Львова, а потім зі Львова до Перемишля два квити, можна на ті самі місця, так дешевше значно. А з Перемишля інтерсіті можна в Німеччину.
А ви чатували ночами, коли квитки з´являться чи як? :)
Вишневий цвіт• 08 апреля 2023
Автор, в воскресенье и без Пасхи все в Польше закрыто. В Пасху тем более. Вон подсказывают про жабку, но я бы не расчитывала б на нее, брала бы с собой.
автор Щебетушка • 08 апреля 2023
Зазвичай люди, яким нема чого сказати по темі найактивніше розказують щонебудь. Дякую за відповіді, будемо хоча б жабку шукати.
Единорог_помог• 08 апреля 2023
Ответ дляЩебетушка
Там є каші в стаканах вівсяні, можна запарити кипятком
Домовенок Кузя• 08 апреля 2023
Ответ дляПургену мне
Капец проблемы. Некоторые люди еще в подвалах возможно сидят и едят сухари а эти с жиру бесятся. Где им поесть в воскресенье найти нужно. Ато корона упадет.
к чему этот токсичный комментарий
у автора 2 детей
автор Щебетушка • 08 апреля 2023
Ответ дляУжеВотДа
Ні, там не проблема купити, за 20 днів з´являються квитки.
Вишневий цвіт• 08 апреля 2023
Ответ дляУжеВотДа
На сидячие поезда проблем с билетами нет. Ну кроме больших праздников. А так и лень в день есть. Это с лежачими проблема
УжеВотДа• 08 апреля 2023
Ответ дляВишневий цвіт
Я лежати хочу
автор Щебетушка • 08 апреля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Дякую, справді щось таке подивлюся.
УжеВотДа• 08 апреля 2023
Ответ дляЩебетушка
Дякую!
Вишневий цвіт• 08 апреля 2023
А какая получилась цена за два билета? Если один брать Киев пшемышль то 1050 грн. А ща два?
Вишневий цвіт• 08 апреля 2023
Ответ дляЩебетушка
Дякую, справді щось таке подивлюся.
Я бы такие каши взяла б в Украине а на вокзале попросила бы кипяток. Не доверяю я жабке на Пасху)))
автор Щебетушка • 08 апреля 2023
Ответ дляВишневий цвіт
В районі 1000 виходить з Києва в Перемишль, якщо купляти Київ-Львів, Львів-Перемишль.
Непереможна• 08 апреля 2023
Ответ дляЩебетушка
Мак і KFC закриті((
Там є класна кафешка Фіоре недалеко від вокзалу. Але не даю гарантії, що працюватиме((
Можна погуглити.
Вишневий цвіт• 08 апреля 2023
Ответ дляЩебетушка
Проверила:
Действительно так экономнее. Спасибо
Сусідка зверху• 08 апреля 2023
А ви ніколи не їздили раніш багато часів в потягу?? Їжа ж стандартна в дорогу, що не портиться. А так.. ненавиджу їздити в Європу на Різдво. Все зачинено
Непереможна• 08 апреля 2023
Ответ дляЩебетушка
До речі, влітку біля вокзалу була така собі кухня- волонтери годували людей. Не знаю, як там зараз...
Непереможна• 08 апреля 2023
Ответ дляУжеВотДа
Я лежати хочу
В Інтерсіті?
Хотіть далі.
автор Щебетушка • 08 апреля 2023
Ответ дляНепереможна
Можна погуглити.
Дякую, закрита буде(( Якось перекантуємося, дасть Бог. Візьму термос і стакани з кашею.
автор Щебетушка • 08 апреля 2023
Ответ дляСусідка зверху
В потягу то ок. Нам чекати пересадку 7 годин, хотіла якесь тепле місце знайти, але наврят, все закрито.
Сусідка зверху• 08 апреля 2023
Ответ дляЩебетушка
Ну на різдво все мертве... стараюсь в такі дні не їздити. Або готую заздалегідь. В сенсі їду раніш
Вишневий цвіт• 08 апреля 2023
Ответ дляСусідка зверху
Завтра Пасха😂
Непереможна• 08 апреля 2023
Ответ дляЩебетушка
Шкода. Куди хочеш, туди й подінься((
Сама вумна тутички• 08 апреля 2023
Там на вокзале разве волонтеры уже не дают чай печенье? Там был буфет / кафе еще
УжеВотДа• 08 апреля 2023
Ответ дляЩебетушка
Підкажіть, будь ласка, додаток, щоб купити квитки по Польщі
Вишневий цвіт• 08 апреля 2023
Ответ дляУжеВотДа
Если интерсити то сайт укрзализныця
Сусідка зверху• 08 апреля 2023
Ответ дляВишневий цвіт
Завтра Пасха😂
Яка різниця. Якщо зачинене, то зачинене. Я вже звиклася
Вишневий цвіт• 08 апреля 2023
Ответ дляСусідка зверху
Ну родился или воскрес немного разница есть)