Щебетушка• 08 апреля 2023
Перемишль, Пасха, щось буде працювати? Пересадка 7 годин(
Хто знає куди подітися, поїсти в цю неділю, щось буде працювати в Перемишлі?
Непереможна• 08 апреля 2023
Ответ дляGvenna
Там в вихідний нічо не працює. Про паску страшно й подумати))
Це точно
ИМХОля• 08 апреля 2023
Ответ дляУжеВотДа
Підкажіть, будь ласка, додаток, щоб купити квитки по Польщі
По польше Кoleo еще
ИМХОля• 08 апреля 2023
Кстати если поезда по польше, в них есть вагон ресторан, можно там купить.
ИМХОля• 08 апреля 2023
Супермаркеты сегодня в субботу до 13 открыты, там так же много готовой еды.
Щебетушка
• 08 апреля 2023
Ответ дляGvenna
Отут пристойна картопля фрі, шаурма.
Брали там на винос.
Ще є піцерія недалечко, може бути відкрита, то в старому центрі.
Графіка роботи не знаю.
Брали там на винос.
Графіка роботи не знаю.
Дякую!
Раз одела не бу• 08 апреля 2023
Ответ дляПургену мне
Капец проблемы. Некоторые люди еще в подвалах возможно сидят и едят сухари а эти с жиру бесятся. Где им поесть в воскресенье найти нужно. Ато корона упадет.
Вы адекватная?