Боневтікла• 08 апреля 2023
Роди в перенатальний центр № 7
Хто народжував у Горбатко О?
Що по сумі за пологи?
Водійка хімарса• 08 апреля 2023
Может спросить у врача? Я когда договаривалась спросила сумму и что в нее входит, мне обошлось в 1000$
Боневтікла
• 08 апреля 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Дякую!
Не сказали мені, я запитувала
Скользкая• 08 апреля 2023
Народжувала в цьому роддомі, правда не у Горбатко. Мій досвід такий, що по факту родів я взагалі не хотіла давати ні копійки, бо відношення було під час родів таке, що хотілось втекти до іншого лікаря прямо під час погут. Ви не поспішайте з ’вдячністю’, вирішите після родів. На зараз моя думка така, що не вартує взагалі домовлятись. Всі лікарі там профі