КрестьянинДиор• 09 апреля 2023

Чому колишні заробітчани ненавидять біженців?

Вже не раз стикалася з негативом з їхнього боку
Харчовий тріль• 09 апреля 2023
Таке враження, що раз в тиждень тут теми про біженців і заробітчан. Ще мине рік і вже всі стануть рівними - біженці стануть такими ж заробітчанами

Пацаааааааан• 09 апреля 2023
Ответ дляХарчовий тріль
Ну от ви українка, ви теж така? Чи всі такі, окрім вас? Я працювала з українцями роки і все Ок. Ніхто нікого не підставляв.
Удалено администрацией...
Харчовий тріль• 09 апреля 2023
Ответ дляПацаааааааан
Удалено администрацией...
Люди всюди одинакові, нема якихось виняткових націй. Нащо ви наговорюєтеина своїх? Ви знаєте, що поки усамітнитися сите життя, то нема ні до кого діла нікому. Війна, стрес, кожен виживає як може. Мої друзі рік приймали жити чужих людей до хати. Безкоштовно. Всіх возили, годували, помагали. І знаю багато таких сімей, які помагали дуже багато. Як підтримують одне одного наприклад американці? Чи німці? Не розкажете?
Пацаааааааан• 09 апреля 2023
Ответ дляХарчовий тріль
Удалено администрацией...
Зліпок ступні• 09 апреля 2023
Ответ дляпостою_послушаю
А Вы не понимаете? Завидки берут. Им приходилось зубами выгрызать все, что они имеют, а тем, кто приехал сейчас на блюдечке все приносят, так они считают.
И выплаты выплачивают, и гуманитарку постоянно дают, на старой работе дистанционно продолжают работать и здесь у других работу забирают. По итогу живут лучше, чем местные. Почему мы сними должны и работой делиться и с наших налогов содержать?
Меня много• 09 апреля 2023
Ответ дляДиректриссимо
Ще раз: ніхто окрім родини вас любити не повинний. Люди різні. Комусь ви подобаєтесь, комусь ні. Таке життя.
Так никто о любви и не говорит. Речь идёт о негативе и агрессии со стороны выехавших до войны. Любви не надо. Люди не по своей воле сейчас покидают дома , а некоторые уже и не имеют домов. Хотя, много тех, кто под шумок выехал на заработки. Таких много с западных областей, лично знаю
Tammy21• 09 апреля 2023
Ответ дляПацаааааааан
Удалено администрацией...
У вас логічна помилка в коменті. Ви обезцінюєте чужий досвід і вводите свою особисту думку у статус абсолюта.
Меншовартість треба витравлювати, а не плекати.
Наездница• 09 апреля 2023
Ответ дляДиректриссимо
а чому ’біженці’ вважають, що їх усі мають любити і якось особливо ставитись: і ’заробітчани’, і громадяни країн, куди вони приїхали, і, головне, українці в Україні?
Ну я розумію, чому можуть не любити заробітчани, навіть громадяни інших країн, але чому саме дуще ненавидять співвітчизники - це я не розумію зовсім.
Tammy21• 09 апреля 2023
Ответ дляЗліпок ступні
Волшебство какое;) Потому что вы сознательно въехали в страну с развитой социалочкой.

Зліпок ступні• 09 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Я никуда не выезжала
И_В_офигительных_штанах• 09 апреля 2023
Ось мій висновок з аналізу форумів в соцмережах.
Заробітчани довго напрацьовували собі імідж- вкалували на різних роботах, були невибагливі до умов, сиділи тихо і працювали.
Приїхали біженці. Давайте будемо відвертими- багато з них вважають, що їм все винні, бо вони біженці і все має бути безкоштовно. В мене подружка живе в лагері в Швейцарії. Там кошмар що буває твориться. На Новий рік поліцію не раз туди викликали, бо наші понапивалися і починались бійки. В столовій теж до персоналу зверхньо ставляться. І так багато де. Місцеві ж це бачать, до українців ставлення через таких змінюється не в кращу сторону. І заробітчан то теж гнітить, бо страждає їхній імідж, який вони роками напрацьовували.
Автопортрет нурофена• 09 апреля 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Бо всі люди мають один до одного добре ставитись
Да? А как вы там в россии, хорошо к людям относились и они к вам наверно, вы же им так хорошо заливали, как и нам тут. Вот вы ж хитрая
Проработник• 09 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Що саме? Крім тимчасового захисту, який треба постійно поновлювати, більше ніяких бонусів
От не починайте.
Безкоштовне житло, виплати, плюс на одяг, на канцтовари, кліматбонуси, продукти гуманітаркам 2 рази на тиждень, освіта , медична страховка, безкоштовно курси вивчення мови. До кінця жовтня безкоштовно проїзд був.
У заробітчан це все також було?
Проработник• 09 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Тимчасовий захист треба продовжувати кожних 6 міс , заробітчани образу свідомо виїжджали в конкретну країну на роботу
Одразу дали до 23 року і автоматично продовжили до 24.
Чи ви в Зімбабве десь?
Автопортрет нурофена• 09 апреля 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Може це тому, що ви свідомо обрали іншу країну незалежно від війни? Ви свій дім свідомо покинули ще раніше. Ні?
Боже и это говорит та, которая свідомо обрала россию. Вы бы в темах про платья умничали или про погоду природу, но в этих темах…..странно как то.
Невидимка Майя• 09 апреля 2023
Я вам соду сказали, що різниця велика.
Ми виїжджали 4 роки тому в Словаччину. Оформлення документів зайняло 3 місяці. 150 з кожного за медичну перевірку. 100 з кожного за виготовлення картки. І відкривають внж за умови робочого контракту та договору в наймання житла мінімум на рік. Хочеш змінити працедавця - спочатку працедавець повинен на уряді праці зробити конкретно для тебе дозвіл, а це займає мінімум 2 місяці, потім ідеш в поліцію і міняєш картку внж і знов платиш гроші. І мало хто мав бажання морочатись з тими документами. Переїхав - знов гроші і поліція. Привезти дітей мені потрібно було мати 7000 е на рахунку, і договір на житло, де б були вписані діти. Інакше дітям не відкриють внж. Зрозуміло, що за нашу родину ні хто рахунки за житло не сплачував. Хотіли піти на курси - ні - вони для людей з англомовних країн. Діти пішли в школу - дали букварі - вивчайте.
Приїхали наші біженці. Документи за 10 хвилин. Ні копійки не коштує. Житло безкоштовно. Мовні курси безкоштовно. Роботу можеш міняти хоч кожен день -ніяких дозволів від уряду праці, що прирівнює до прав місцевих. Так наші нос воротять - в нас діти - ми працювати не можемо. А у мене хто? Кошенята?
Но мене доконало інше. В нашу школу прийшов хлопчик з України. Так мою дитину поставили до нього перекладачем. Хто моїм дітям перекладав? Все самі. А тут замість того щоб вчитися - ПРАЦЮЙ (а я вважаю, що повний день перекладати - то таки праця) та ще й безкоштовно. Пішла до школи. Хочете щоб дитина працювала - оплачуйте як викладачу. Ні - працюйте самі.
А ви кажете нема привелеїв. Є. Якось так образливо стало. То хотіла піти та змінити статус з внж на тимчасовий захист. Але нам тільки рік залишився до пмж.
Фиктивная• 09 апреля 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Біженці отримують те, що заробітчанам треба було заробити. Чі не так?
Ще б війну отримували у додачу і те, що пережили люди, то було б так.
Цигарний шланг• 09 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Де це треба ?
Бо в мене він на два роки
Цигарний шланг• 09 апреля 2023
Ответ дляПрибираю щодня
А Ви думаєте людям переселенцям з Донбасу не образливо, що практично ніякої допомоги не надавалося навіть в Україні(окрім нещасних 850 грн.), та за кордон не було можливості бігти(((((
Бо то ж ’вони там самі себе обстрілювали’ і всім було пох на те, що там ГРАДи літали - ніхто не помічав навіть, що в країні вже тоді була війна(
Чому неможливо ?
Всіх випускали же
Навіть чоловіків, влаштовуйся на завод - бери сім’ю і їдь собі в ту же Чехію чи Польшу

Там все розмивчато• 09 апреля 2023
Ответ дляБеллаДонна
Конечно
Подножки мне несколько раз подставляли в цеху где скользотень
Чуть ногу не сломала
И это была милая жиночка с западной Украины(
Немає такої місцевості на карті.
Белая котичка• 09 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
І що? Куди вертатись киянину який втратив роботу, а в Київ переїхав з під Сум на оренду?
Так це ж не киянин, а сумчанин.
Я із Сум, виїхала за кордон, повертатись не планую. Куди? Роботи немає взагалі, ще й обстрілюють щодня.
Чарівне зіллячко• 09 апреля 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Я вам соду сказали, що різниця велика.
И местные учителя в шоке обсудили между собой ваш поступок,когда все вынужденно переехавшим помогают,а мать ребенка настраивает отвернуться от того ребенка.И вся такая украиномовная патриотка)
Ужгород• 09 апреля 2023
Ответ дляХарчовий тріль
Да, а раньше были темы ’антипрививочник´ и за
БеллаДонна• 09 апреля 2023
Ответ дляБелая котичка
Так це ж не киянин, а сумчанин.
Суми обстрілюють щодня? Бахмут щодня, да
От Костянтинівку щодня, да
Фиктивная• 09 апреля 2023
Ответ дляВареничніца
Это да и то как многие и на заработки ехали, буквально покупая кота в мешке, веря вакансиям от наших агенств и платя за это деньги, тратили нервы и время, ожидание визы, потом ехали так же в никуда, если по приезду обещанное множилось на ноль по работе или селили в гадюшник по 20 человек, с двухъядерными кроватями. Заробитчане старались сохранить нормальное мнение о наших людях, ибо понимали что будут пить с этого колодца, а сейчас наши многодетные и все остальные поехали даже не зная что такое и какой ценой это нормальное мнение о нас там строилось. Приехали на все готовое, и теперь, у меня тоже так в семье родственники рассказывают как это превосходно жить и бесплатно в жилье и в той же Чехии, что все все им дали, и работа и пособия и на детей, делая вид, что мы не прошли в свое время свои преграды, только бы там работать. И потом нам, заробитчанам возвращаться назад и расхлёбывать это мнение о новоприбывших украинцах обожающих халяву!
Жаль вы не прошли войну, очень жаль
Невидимка Майя• 09 апреля 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
Хто казав відвернутись?
Моя дитина має працювати в школі? Ні. У них є тьютор. На оплаті. Вот хай бере під опіку та водить за руку, пояснює. А мої діти самі все проходили. І чогось ні хто не помогав особливо. Книжку дали. Перекладач та супровід - це праця. В школі працюють вчителя. Діти в школі не мають виконувати працю вчителів. Якщо ви не згодні - віддайте свою дитину в 10 років працювати 6 годин на день безоплатно, а зароблене біженцям. Не ви самі, а саме дитина. Тоді і поговоримо.
Пліткарка• 09 апреля 2023
Ответ дляСама собі лікар
Мда. Воистину, народ имеет того правителя, которого заслуживает...
А хто ваш правитель?
Фиктивная• 09 апреля 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Я вам соду сказали, що різниця велика.
Удалено администрацией...
Ужгород• 09 апреля 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Хто казав відвернутись?
Я б тоже на вашем месте так же ´’обурилась’,
Невидимка Майя• 09 апреля 2023
Ответ дляФиктивная
Удалено администрацией...
Я тому і не проходила, бо не хотіла проходити. Ні для себе, ні для дітей, ні для чоловіка. Тому не ховала голову в пісок, не придурювалася сліпою та глухою. Ви українка? Скільки вам років? Бачили що стало з кримом та на Донеччині? І ви не розуміли що з його буде?
Я пішла з гарної офісної роботи під дружній регіт колективу, що я панікер і рашка брат.
Ми вибрали бути свідомими.
А бажати комусь пройти війну - збочення.
Шкода, що ви на стільки нерозумна.