КрестьянинДиор• 09 апреля 2023

Чому колишні заробітчани ненавидять біженців?

Вже не раз стикалася з негативом з їхнього боку
Белая котичка• 09 апреля 2023
Ответ дляБеллаДонна
Суми обстрілюють щодня? Бахмут щодня, да
От Костянтинівку щодня, да
Навколо міста вже сел не залишилось. Кожного дня херачать.

Анонім Секретар• 09 апреля 2023
Нічого дивного.
Тут теж до війни ненавиділи заробітчан, не раз в темах об$ирали їх.
Іншими словами: дуже ми ’ дружний’ народ (((
AnnaOst• 09 апреля 2023
Я таке бачу лише тут на форумі. Є дві порадниці, одна з Німеччини, друга з Голландії. З самого початку розповідали що вас попруть, ніхто вам житла не дасть і т.д. і т.п. Ну у першої зрозуміло, вона писала я працюю і ледь звожу кінці з кінцями, а ви те саме отримуєте на пособіях. А друга розказує що забезпечена, так що причина не зрозуміла.
В реальному житті я такого не бачу.
А взагалі оце от вся немотивована агресія по відношенню до будь кого то від бідності, матеріальної, інтелектуальної, духовної
Укр_жіночка• 09 апреля 2023
Ответ дляСама собі лікар
Мда. Воистину, народ имеет того правителя, которого заслуживает...
Перший раз за всю історію незалежності нормальний Президент.
Укр_жіночка• 09 апреля 2023
Ответ дляКошка Мурка
Автор,я ось заробітчанин,і так мені чимось обідно,що вам все,а нам нічого,не в плані грошей.А в плані спрощення усього.Приймаючи країни,розділили до та після,хоча купі людей повертатися нікуди,але вони не біженці
Тобто, той, хто з України, але виїхав до війни, не можуть зареєструватися по 24 параграфу?
А заїхати в Україну і знову виїхати, тим паче, якщо повертатися нема куди?
AnnaOst• 09 апреля 2023
Ответ дляЗліпок ступні
Я никуда не выезжала
А кого тоді ви своїми налогами содєржитє?
Вилами по воде• 09 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Я за межами країни і саме тут стикаюся з негативом від ’своїх’
Сестра навпаки виїхала до війни в Польщу.
В неї жили всі знайомі, хто тікав вій війни. Таке розказувала - що вона виявляється багатьом винна.
Виїхала в Канаду врешті

А ще говорила, що в їх містечку ставлення до українців стало гіршим. ’Показали себе’.

І так, говорила, що на роботі є таке ставлення до переселенців. Через те, що тим, хто раніше виїхав таких плюшок немає, як тим, хто у війну. Ну і через регіони, з яких виїхали. То полякам ми всі однакові.

Була ситуація, коли на роботі (фабрика) полячка про новеньку розказувала, яка в підвалах сиділа, і жахи війни бачила, і бомбили її, і квартири вже немає. Виявилось, що то сестри сусідка - з її ж будинку. Сестра з ІФ, будинок цілий цілісінький.
Закуйовджена життям• 09 апреля 2023
Удалено администрацией...
AnnaOst• 09 апреля 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Я вам соду сказали, що різниця велика.
Ми виїжджали 4 роки тому в Словаччину. Оформлення документів зайняло 3 місяці. 150 з кожного за медичну перевірку. 100 з кожного за виготовлення картки. І відкривають внж за умови робочого контракту та договору в наймання житла мінімум на рік. Хочеш змінити працедавця - спочатку працедавець повинен на уряді праці зробити конкретно для тебе дозвіл, а це займає мінімум 2 місяці, потім ідеш в поліцію і міняєш картку внж і знов платиш гроші. І мало хто мав бажання морочатись з тими документами. Переїхав - знов гроші і поліція. Привезти дітей мені потрібно було мати 7000 е на рахунку, і договір на житло, де б були вписані діти. Інакше дітям не відкриють внж. Зрозуміло, що за нашу родину ні хто рахунки за житло не сплачував. Хотіли піти на курси - ні - вони для людей з англомовних країн. Діти пішли в школу - дали букварі - вивчайте.
Приїхали наші біженці. Документи за 10 хвилин. Ні копійки не коштує. Житло безкоштовно. Мовні курси безкоштовно. Роботу можеш міняти хоч кожен день -ніяких дозволів від уряду праці, що прирівнює до прав місцевих. Так наші нос воротять - в нас діти - ми працювати не можемо. А у мене хто? Кошенята?
Но мене доконало інше. В нашу школу прийшов хлопчик з України. Так мою дитину поставили до нього перекладачем. Хто моїм дітям перекладав? Все самі. А тут замість того щоб вчитися - ПРАЦЮЙ (а я вважаю, що повний день перекладати - то таки праця) та ще й безкоштовно. Пішла до школи. Хочете щоб дитина працювала - оплачуйте як викладачу. Ні - працюйте самі.
А ви кажете нема привелеїв. Є. Якось так образливо стало. То хотіла піти та змінити статус з внж на тимчасовий захист. Але нам тільки рік залишився до пмж.
Скажіть, а хотіли б помінятися місцями з тими, хто їхав після тижнів у підвалах, в евакуаційному потязі, або варшавською трасою мимо спалених автомобілів і мертвих людей? Хотіли б отримати все те саме, але побачити і відчути на собі війну, щоб ваше життя було вщент зруйноване в одну секунду, щоб виїхати без чоловіка і кожен день думати чи його там не мобілізували?
Мене просто такі люди як ви до глибини душі дивують. Біженці є наглі, противні, бісять страшно. Але ж це люди такі, плюс вся ця ситуація прплавила їх трохи

Амбасадор щастя• 09 апреля 2023
Ответ дляпостою_послушаю
А Вы не понимаете? Завидки берут. Им приходилось зубами выгрызать все, что они имеют, а тем, кто приехал сейчас на блюдечке все приносят, так они считают.
А что нет? Были бы вы в Канаде, если бы не война в стране, если ваш потолок Кириловка был?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 09 апреля 2023
Ответ дляБеллаДонна
От Костянтинівку щодня, да
Саме місто ні, а от Сумський район і села декілька раз на день. І всю прикордонну смугу Сумської обл. Та й не тільки прикордонну. Що вас так дивує? В новинах про це пишуть щодня
Тримбулька• 09 апреля 2023
Ответ дляСама собі лікар
це у вас як у рабсіян: мели Емеля, твоя неделя. Лиш би ляпнути
Укр_жіночка• 09 апреля 2023
Заздрість - національна риса українців.
І відсутність взаємної підтримки, кожен собі тільки нагрести, один одного потопити.
Тому і бідні, і без розвитку.

Подивіться на євреїв. Розкидані по світу, але один за одного горою.
viktori_ya07• 09 апреля 2023
Ответ дляКошка Мурка
Так а чому Вам повертатися нема куди? Не надбали нічого на Батьківщині? Хто ж Вам винний? А у людей війна відібрала, це різні речі
Тримбулька• 09 апреля 2023
Ответ дляКошка Мурка
Мої родичі були в Європі коли почалася війна, їм подовжили візи, тож не все так погано. Раніше приїзжали і тут чекали, а зараз їм набагато легше. Тож не тільки біженцям всі плюшки.
Невидимка Майя• 09 апреля 2023
Ответ дляAnnaOst
Відповіла вище.
А мене дивують дорослі люди, які обрали позицію страуса, а тепер здивовано плескають віями.
Дорослі, дієздатні - відповідаєте самостійно за своє життя. До 24 лютого були при пам´яті? Не в комі?
То які питання?
Укр_жіночка• 09 апреля 2023
Але як еміграційний ресурс для інших країн - такий контингент норм.
Бо легко асимілюється (а не живуть осередками зі своєю культурою).
Освічені, відносно працьовиті, неагресивні.
Акуна_Матата• 09 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
До безвізу їздили з іншими польськими візами, ну нереально ніколи проблем з цим не було
Вы реально считаете, что с польской визой брали официально на работу в Испании, Германии, Италии? Работали нелегально. Виза давала как безвиз даёт право находиться в стране определенный период. Но не легально жить и работать. Люди ждали легализацию по 10 лет выехав по визе. Не могли домой вернуться. Если все так легко у заробитчан было. То про беженцев и говорить не чего, жаловаться им вообще не на что тогда. Жилье,хоть и в лагере некоторым, но дают, тарелку супа наливают к минимум. Заробитчанам койко место с нуля надо было оплачивать, как минимум... И тарелку супа заработать, а не носом крутить, что в Киеве селёдка вкуснее...
Закуйовджена життям• 09 апреля 2023
Ещё одно скажу. Почему негативное отношение к беженцам. Вернее не так негативное, как просто апатия. Я несколько раз предлагала работу девочкам, женщинам. Да, тяжёлая, низкооплачиваемая. Мы в стране, где плюшек почти нет. Так и не нашла никого. Мой муж брал к себе на работу 4 раза беженцев мужчин. Причём на свой страх и риск. Один был без прав. Вернее с правами, но машину водить толком не умел. Муж с ним ездил, водить учил. Все складывал в клювик, всему обучал. Это уйма времени. Условия работы предлагались отличные, автомобиль в пользование, зарплата высокая, график работы гибкий. Но нет. Так никто и не остался. Мало того, тот, который плохо водил, ещё и 3 раза машину ударил за 3 месяца работы. Теперь все. Ни я, ни муж, ни на какие работы кандидатуры беженцев не рассматриваем. Это пустая трата времени. И не потому, что мы там кого-то ненавидим, а просто люди не готовы к работе заграницей. Многие просто хотят пойти, отработать как бы как месяц - два и уехать домой. А это не подходит.

Госпожа_тамагочи• 09 апреля 2023
Ответ дляБелая котичка
Так це ж не киянин, а сумчанин.
Я із Сум, виїхала за кордон, повертатись не планую. Куди? Роботи немає взагалі, ще й обстрілюють щодня.
Я выехала из Киева в Германию. Неплохо устроилась и возвращаться не собираюсь, пока платят пособие. В Киеве есть жилье, но нет работы. И я не считаю, что в Киеве совсем безопасно для меня и ребенка
автор КрестьянинДиор • 09 апреля 2023
Ответ дляЗліпок ступні
И выплаты выплачивают, и гуманитарку постоянно дают, на старой работе дистанционно продолжают работать и здесь у других работу забирают. По итогу живут лучше, чем местные. Почему мы сними должны и работой делиться и с наших налогов содержать?
Заробітчани когось утримують? Якраз біженців працюють офіційно і початки платять
автор КрестьянинДиор • 09 апреля 2023
Ответ дляПроработник
От не починайте.
Безкоштовне житло, виплати, плюс на одяг, на канцтовари, кліматбонуси, продукти гуманітаркам 2 рази на тиждень, освіта , медична страховка, безкоштовно курси вивчення мови. До кінця жовтня безкоштовно проїзд був.
У заробітчан це все також було?
Не було безкоштовного житла , освіта , страховка і так доступні для всіх, мовні курси теж
автор КрестьянинДиор • 09 апреля 2023
Ответ дляПроработник
Одразу дали до 23 року і автоматично продовжили до 24.
Чи ви в Зімбабве десь?
Я у Франції, захист на 6 міс
Божа кульбабка• 09 апреля 2023
Ответ дляКошка Мурка
Согласились бы месяц под бомбами посидеть, а потом ещё попытаться выехать с риском для жизни за такую привилегию? Когда машины впереди тебя едущие взрываются и люди гибнут всей семьёй?
Банка з медом• 09 апреля 2023
Ответ дляБеллаДонна
Конечно
Подножки мне несколько раз подставляли в цеху где скользотень
Чуть ногу не сломала
И это была милая жиночка с западной Украины(
О,матрьошка работает.Сколько платят за комент?
люблю_тортики• 09 апреля 2023
Ответ дляДиректриссимо
а чому ’біженці’ вважають, що їх усі мають любити і якось особливо ставитись: і ’заробітчани’, і громадяни країн, куди вони приїхали, і, головне, українці в Україні?
тому що люди пережили таке, що ви тільки по телевізору бачили і ім дійсно потрібна допомога?
Акуна_Матата• 09 апреля 2023
Ответ длялюблю_тортики
За последние три месяца наши беженцы которыми мы помагаем купили айфон, Айпад. Например Леново им не по статусу как они сказали. И да, они выезжали под обстрелами из окупации. Но наглости им не занимать... В апреле год как они тут. Работать тоже не для них... А мы лохи заробитчаны ещё и подумать должны как их расселить, когда попросят из предоставленного жилья. Мое заработанное жилье тоже в окупации сейчас, а муж на войне.
Первоклашка Я• 09 апреля 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
а чи не можна з ними підписувати контракт на рік ?
Белая котичка• 09 апреля 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
А я работаю. Приеду домой и что? Все дружно будем безработными.
Очень жалею, что не поехала в Германию. В Израиле мне очень плохо.
Директриссимо• 09 апреля 2023
Ответ длялюблю_тортики
Тобто ’біженці’ війну бачили, а ті, хто в Україні, ні? Л - логіка
Я про це і кажу: біженці певні, що їм найскладніше і найгірше, переконали у цьому себе, і очікують, що увесь світ має жаліти, любити, допомагати