Бавовнятко• 09 апреля 2023
Напишіть +- денний раціон своєї дитини в 12 років
Дуже цікаво що їдять ваші, а то моїм вже все проїлось. Може щось нове тут знайду.
Наприклад
Сніданок - молочна каша або налисники з сиром чи омлет з хлібом маслом і сиром.
Обід в школі що дають
Обід вдома в 14 годині +- суп і хліб з маслом, або гарнір якась крупа + м´ясо + салат
Перекус десь біля 17 яйце чи щось в тому роді
Вечеря : якщо вранці були налисники то ввечері каша, або якщо на перекус були не яйця, тоді вони на вечерю з овочами.
Наприклад
Обід в школі що дають
Мексиканочка• 09 апреля 2023
Ответ дляStiflers Mom
Думаю, это к вопросу ’когда успеть все это готовить’ ))
ну й кому яка різниця
Мексиканочка• 09 апреля 2023
по сабжу - синові 11, ніякого особливого меню немає.
любить м’яско, то щоденно потрібно щоб було в меню. мабуть, піде в рост, бо маленький зараз.
овочі не дуже, тільки огірок їсть. ще солодкий перець якщо в супі чи в пицці.
молоко на сніданок п’є. сир любить кисломолочний солодкий. рибу.
хліба майже не їсть, тільки у вигляді бутербродів.
Мамаша в бигудях• 09 апреля 2023
Ранок бутерброд і чай, нічого іншого не хоче. Рідко сирники або налисники з сиром або сухий сніданок з молоком
Перекус фрукти
Обід суп або борщ з мясом, хліб
Перекус крекер, пастила
Вечеря каша або макарони з мясом, котлета, биток, гуляш, налисники з сиром, вареники, пельмені, голубці, плов, сосиски, домашня піцца, омлет, риба тушкована, запечена, плюс салат. Страви одні і ті самі, нового не дуже хоче їсти.
Ввечері йогурт, кефір з булочкою, печивом.
Перекус фрукти
Обід суп або борщ з мясом, хліб
Перекус крекер, пастила
БоХатая• 09 апреля 2023
Синові 12 р., харчування строго 3 рази, без перекусів (навчання виключно онлайн, тому поки можу контролювати).
СНІДАНОК: суп, хліб + сало + часник, трохи печива (десерт).
ОБІД: миска салату, каша, м’ясо тушковане/ запечене/ котлети
ВЕЧЕРЯ: миска салату/ морква і зелень, лаваші запечені з сиром і томатним соусом, відварені яйця + в якості десерту дом.йогурт перебитий з ягодами блендером.
Завтрак: яичница с сырым желтком на смальце или с беконом, хумус, бутерброд с маслом, печеночным паштетом или сыром, каша с тыквой или ягодами.
Обед: суп/борщ на костном бульоне (застывает как холодец
), гранат.
Полдник: каша, домашний йогурт с ягодами, фруктами
Ужин: обычно углеводов нет, но редко может быть гречка. Мясо/рыба/птица с овощами, квашеными оливками или грибами.
*хлеб ржаной на закваске, каша (кроме гречки и риса) замачиваются на ночь для ферментации.
** глютен раз в неделю
Как можно заметить, завтрак самый обильный, в норме так и должно быть.
), гранат. Полдник: каша, домашний йогурт с ягодами, фруктами
** глютен раз в неделю
Мексиканочка• 09 апреля 2023
Ответ дляsky-labs
), гранат.
** глютен раз в неделю
а якщо організм не хоче на сніданок ’обільного’, то що робити?
Татьяна-cb91• 09 апреля 2023
Такой же как у и нас) утром чай с булкой перед школой. В школе может купить себе котлету. После школы покупает себе сухари или чипсы. После школы суп дома. Вечером ужин-обязательно мясо чтоб было. А так может вообще один раз в день покушать. Есть не заставляю
Мексиканочка• 09 апреля 2023
Ответ дляsky-labs
Значит нужно заниматься желчеоттоком ребенка.
У подростков особенно это слабое место.
а може хай ість, як йому зручно та смачно?
я от усе життя так їм.
Мексиканочка• 09 апреля 2023
Ответ дляsky-labs
Дело вкуса - как вам удобнее так и делайте!
Я предпочитаю решать проблемы ДО их появления
які проблеми
нема ніяких проблем
ТебеОноНадось• 09 апреля 2023
Все ест. Что есть в холодильнике. Сам греет сам жарит.
12 лет уже как бы
ТебеОноНадось• 09 апреля 2023
Ответ дляМексиканочка
То не пхати
Фрекен бок• 09 апреля 2023
Ответ дляМексиканочка
вибачте, що влізла в ваш діалог, але вам не все одно, працює жінка чи ні?
Можу задати вам таке ж питання.
Мексиканочка• 09 апреля 2023
Ответ дляФрекен бок
Можу задати вам таке ж питання.
Удалено администрацией...
Фрекен бок• 09 апреля 2023
Ответ дляМанка Я
Дітям майже 12 і 13 років, вони самі собі гріють.
Зараз не працюю, а до чого питання?
Бо по раціону видно, що ви вдома і готуєте. Вчорашній бульон навряд чи їстимуть.
Фрекен бок• 09 апреля 2023
Ответ дляМексиканочка
Удалено администрацией...
Мексиканочка• 09 апреля 2023
Ответ дляsky-labs
Главное себя в этом убедить, тогда все будет ок. Если повезет то долго
насправді я хвора і ледь рухаюсь. а все від того, що не снідаю як слон. ви абсолютно праві.
Мексиканочка• 09 апреля 2023
Ответ дляФрекен бок
Удалено администрацией...
Фрекен бок• 09 апреля 2023
Ответ дляМексиканочка
Удалено администрацией...
Мексиканочка• 09 апреля 2023
Ответ дляФрекен бок
Удалено администрацией...
то навіщо ви мене написали?
Фрекен бок• 09 апреля 2023
Ответ дляМексиканочка
то навіщо ви мене написали?
Ввічливі люди відповідають, коли до них звертаються
Мексиканочка• 09 апреля 2023
Ответ дляФрекен бок
Удалено администрацией...
Фрекен бок• 09 апреля 2023
Ответ дляМексиканочка
Удалено администрацией...
Руки прочь от сирени• 09 апреля 2023
Ответ дляМексиканочка
ну й кому яка різниця
Интересно же) Может есть лайфхаки как все успевать))
Фрекен бок• 09 апреля 2023
Ответ дляStiflers Mom
Собственно для этого и спросила)
Манка Я• 09 апреля 2023
Ответ дляФрекен бок
Ха, варю велику каструлю бульон літра зо три, їдять поки не скінчиться, днів три-п´ять, борщ варю в пт щоб за вихідні з´їли. Млинці теж, грію на наступний день. Якщо лишилися. Готую на два три дні, мені робити більше нічого щодня готувати? Не малі вже. Так само було коли працювала.