Бавовнятко• 09 апреля 2023

Напишіть +- денний раціон своєї дитини в 12 років

Дуже цікаво що їдять ваші, а то моїм вже все проїлось. Може щось нове тут знайду.

Наприклад
Сніданок - молочна каша або налисники з сиром чи омлет з хлібом маслом і сиром.
Обід в школі що дають
Обід вдома в 14 годині +- суп і хліб з маслом, або гарнір якась крупа + м´ясо + салат
Перекус десь біля 17 яйце чи щось в тому роді
Вечеря : якщо вранці були налисники то ввечері каша, або якщо на перекус були не яйця, тоді вони на вечерю з овочами.
Манка Я• 09 апреля 2023
Ответ дляФрекен бок
Бо по раціону видно, що ви вдома і готуєте. Вчорашній бульон навряд чи їстимуть.
Хтось варить бульйон щодня? як це вчорашнє не їстимуть?!

Фрекен бок• 09 апреля 2023
Ответ дляМанка Я
Ха, варю велику каструлю бульон літра зо три, їдять поки не скінчиться, днів три-п´ять, борщ варю в пт щоб за вихідні з´їли. Млинці теж, грію на наступний день. Якщо лишилися. Готую на два три дні, мені робити більше нічого щодня готувати? Не малі вже. Так само було коли працювала.
І справді приходять і гріють собі самі?
Фрекен бок• 09 апреля 2023
Ответ дляМанка Я
Багато людей.
Манка Я• 09 апреля 2023
Ответ дляФрекен бок
І справді приходять і гріють собі самі?
Да. А що дивного? Син 13р взагалі повністю самостійний, сам встає по будильнику в школу, готує собі сам сніданок яєчню, чай або варить в турці каву, яєчню і чай з 3-4класу сам , каву пізніше років з 10-11 варить сам. Можуть самі посмажити картоплю.
Манка Я• 09 апреля 2023
Ответ дляФрекен бок
Багато людей.
Нє я до такого не привчала
Фрекен бок• 09 апреля 2023
Ответ дляМанка Я
Я не про самостійність зараз. Зазвичай діти не люблять гріти вчорашнє.
Манка Я• 09 апреля 2023
Ответ дляФрекен бок
Ага. Нє в нас такого немає. Мама не кухарка.
Залізна пані• 09 апреля 2023
Не готую сину 13 років окремо
Сніданок омлет, бутерброди з какао, пиріжки.
Готує сніданок собі сам, я на роботу на 8.

Обід -ну що там холодильнику є. Суп, каша з м´ясом

Вечеря -не те що було в обід

Готую багато на кілька днів.

Хто хоче їсть, хте не хоче -дивиться.
вентиляторная• 09 апреля 2023
Перед школою - йогурт або сирок. Ніколи не готую сніданки - ніколи і ніхто їх не хоче зранку особо.
Школа: 2яблука, 2 бутера, вода.
Обід: суп/борщ/бульйон з тостом з сиром.
Вечеря: гарнір+м´ясо+салат.
На перекус мандарини. Пити - компот без цукру. Якщо хочеться солодкого - чорний шоколад.
Є певні обмеження за станом здоров´я щодо цукру, випічки, рису, солодощів, фастфуду.