Секс-Бомба• 09 апреля 2023

Встречались бы с индусом?

Я в отношениях, человека люблю, он меня безумно любит. Он своеобразный индус в плане внешности красивый , ну так не скажешь что индус. Просто волос и глаза темные. Живет давно в Европе, зарабатывает хорошо. То есть мне с ним супер. Но вот папа мой другого мнения, как узнал, не общается, мама злится на меня тоже. Вот думаю, это что-то ненормальное, что я встречаюсь с ним или забить на родителей. Если что мне 35, ему 33. Взрослые люди. Но после общения сегодня с мамой так противно на душе.
Біток чи ефір?• 09 апреля 2023
Ответ дляБойцовская
Звичайно лінь, бо в´їхати проблема лише для кацапів, бульбашів і власників паспортів ОРДЛО.
ви серйозно вважаєте що я вам щось зобов‘язана пояснювати чи оправдовуватись?
І не пишіть цей брєд не знаючи міграційних законів

Чарівне зіллячко• 09 апреля 2023
Если вы финансово не зависимы от родителей то я бы не обращала на них внимание .
Бойцовская• 09 апреля 2023
Ответ дляСорока-ворона
У нас в стране плохих людей нет?Одни ангелы прям
Ага, уявіть собі, що мої співгромадяни не їдуть у інші країни вбивати людей, ґвалтувати дітей, віджимати території і тирити труси.
А я нівроку• 09 апреля 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Мы меньше года вместе. Жилье его , продукты на нем, мои дети тоже, а это немало. Свою зарплату я не трогаю. Авто не надо живём в центре столицы все под боком
В вас ще конфектно букетний період , і в нього гормони ще грають ...
Дай Бог що він не такий, але я в казки не вірю. Не дай Бог розійдетесь, попросить все що він на вас потратив
Я в Європі давно живу, набачилась інтернаціональних шлюбів особливо араб, індус + європейка, 5 процентів норм.....все інше потім таке гімно вилазить.....це потемі
А на рахунок батьків, ви самі маєте вирішувати, вони просто за Вас передивають
Відірву та викину• 09 апреля 2023
Ответ дляСекс-Бомба
И при этом если форум решит,что родителей надо слушать вы его бросите,ну правда, плохо троллите.
Бойцовская• 09 апреля 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Брєд пишете ви.
автор Секс-Бомба • 09 апреля 2023
Ответ дляВідірву та викину
Да не хочу я его бросать. Не с кем поговорить просто на эту тему.
Ні за холодну воду• 09 апреля 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Просто тогда прекратится общение с родителями, как то не очень . Я у них одна, у меня других родственников нет. Такое себе
не надо прекращать общение, скажите маме и папе, что это мой выбор, я его люблю, и не брошу его, потому что у вас предубеждения. чаще рассказывайте что он для вас делает, в подробностях, и какая вы счастливая что встретили его,
я думаю постепенно любая мать порадуется, если ее ребенок счастлив
Біток чи ефір?• 09 апреля 2023
Ответ дляБойцовская
Брєд пишете ви.
Та да да. Доя чого тоді мені відписуєте?

Сорока-ворона• 09 апреля 2023
Ответ дляБойцовская
У нас в стране тоже полно насильников и пидофилов,которые своих же насилуют
Ні за холодну воду• 09 апреля 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Мій чоловік африканець, коли мама взнала то сказала : йду кинусь під поїзд, два місяці не розмовляла, казала : позор.
Зараз то її синочок, то її любов, то свята людина, то дитинка її золота. Вона в нього сама любима, все для неї, от квартиру їй як бонус до пенсії купує
а почему такой смайл)?
Біток чи ефір?• 09 апреля 2023
Ответ дляНі за холодну воду
а почему такой смайл)?
Це я з тим переплутала
Бойцовская• 09 апреля 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Бо не треба поширювати неправдиву інформацію.
Якщо іноземець не походить з країни або регіону, які беруть участь у війні проти України (РФ, Білорусь, Крим, ОРДЛО), він може в´їхати за наявності дійсного паспорта і візи (якщо з країною встановлений візовий режим).
А я нівроку• 09 апреля 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Автор а ви не думали чому він такий весь позитивний і квартира в центрі і робота гарна, і ще досі не одружений?
автор Секс-Бомба • 09 апреля 2023
Ответ дляА я нівроку
Так ему только 33. Толку что я рано выскочила замуж еще и неудачно.
Біток чи ефір?• 09 апреля 2023
Ответ дляБойцовская
Послухайте мене, шановна!!!!!!
Я з вами не спілкувалась і нічого не поширювала, я вам відповіла що мені лінь писати, ви почали далі сама до мене чіплятись зі своїми фантазіями. Що вам потрібно?
Вказати вам на вашу неосвідченість в данному питанні?
Мій чоловік громадян країни яка не має дипломатії з Україною, щось вам про це говорить?
Педиатор_я• 09 апреля 2023
Ответ дляЗавжди мало
Да хоть с китайцем,если бы мне человек нравился
такого же мнения
Бойцовская• 09 апреля 2023
Ответ дляА я нівроку
Досі не одружений аж у 33 роки))
Біток чи ефір?• 09 апреля 2023
Ответ дляБойцовская
Досі не одружений аж у 33 роки))
Він страриц дів

Злюка-закусюка• 09 апреля 2023
Ответ дляА я нівроку
Що їй індус подарував, по перше він ще їй не чоловік, вона з ним тільки зустрічається! А від свого чоловіка я маю квартиру, машину і не працюю, тому можна сказати так....
А тут в Європі індуси і афганці раді що українки приїхали, хоч з кимось, безкоштовно......
Это вы в одном комментарии назвали всех выехавших в Европу украинок ’бесплатными давалками’ и похвалились, что удачно вышли замуж содержанкой? Не, ну че, молодца... А белое пальтишко муж вам приобрел перед покупкой квартиры и машины?
автор Секс-Бомба • 09 апреля 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
Санта Барбара• 09 апреля 2023
А это их жирное месиво, которое они руками наквацывают, это отдельная тема
автор Секс-Бомба • 09 апреля 2023
Ответ дляСанта Барбара
Это вы о чем?
Санта Барбара• 09 апреля 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Это вы о чем?
О еде. Но я о коренных. В европе наверно ж не так питаются
автор Секс-Бомба • 09 апреля 2023
Ответ дляСанта Барбара
Понятно. Нет конечно. Обычный европеец
Бойцовская• 09 апреля 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Послухайте мене, шановна!!!!!!
росія, Сомалі, Сирія, Північна Корея?
Біток чи ефір?• 09 апреля 2023
Ответ дляБойцовская
росія, Сомалі, Сирія, Північна Корея?
Вивчайте це питання далі, розвиватись це корисно…..
А я нівроку• 09 апреля 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
Ну я 25 років заміжня, думаю вже якось заробила....проживать як я, тоді розповідайте...... А на рахунок давалок, да наші тут сплять...і вже славу зробили українкам....
Дуже школа порядних українок, бо через інших осіб...всі думають однаково....
автор Секс-Бомба • 09 апреля 2023
Ответ дляА я нівроку
Никто так не думает. По крайней мере в стране, где я живу. Украинок полно
Бойцовская• 09 апреля 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Ясно, росія