Я супер-пупер• 09 апреля 2023

У малюка 6 міс кашель

Дівчатка, підкажіть що робити. У малюка був нежить, потім перейшло в кашель, температури не було. Були двічі у лікаря, то слухала і каже що легені чисті. Я от хвилююся, бо дитина особливо як прокинеться дуже сильно кашляє, а лікар нічого вже не приписує тільки робити дренажний масаж і має відкашляти. Не знаю що робити, чи шукати ще лікаря іншого чи пройде...
Анютины ласки• 09 апреля 2023
Таким маленьким діткам точно не можна будь які ліки від кашлю, горла. Хіба називн і то не бажано.
Гомосноб• 09 апреля 2023
Кашель - это защитная реакци органзима. После сна - это естественно, так как слизь стекает по задней стенке горла. Если никаких симптомов, ухудшений нет, то просто промывайте носик солевым спреем(хьюмер, аквамарис), по возможности поддерживайте влажность в комнате, чтоб не было пересушенного воздуха, больше гуляйте на улице) если есть возможность, преподнемите матрас ребенка в изголовье на 30°. Все
Сиропы от кашля детям противопоказаны до 5 или 6 лет.
Кашель Может быть до 2х недель