Милота• 09 апреля 2023
Куди складується та невикористана відпустка??
Маю 36 днів відпустки на рік. Минулого року дозволили використати тільки 24 дні, через військовий стан у країні. 12 виходить залишилося не використаних днів. Цього року приходжу до нормувальника кажу, а як зараз кількість днів відпустки додаються тими, що залишилися з минулого року? Каже ні. В іншому цеху людям з минулого року додали до цьогорічної відпустки по 7 невикористаних днів. У мене враження, що мене обдурюють, не додаючи жодного дня з минулого року.
Хто в темі, підкажіть, чи дійсно невикористані через військовий стан дні відпустки кудись складуються і яким чином їх можна взагалі використати? Дякую
ЯНаПэПэ• 09 апреля 2023
Послухаю. Чоловіку на роботі на заводі взагалі не одного дня тарифної відпустки не дали. Тільки за свівй рахунок.
Кусман Сиру• 09 апреля 2023
В течении года вроде нужно было их использовать. Но у нас же кадровики, фиг расскажут как лучше
Я так в свое время не знала, что имела доп отпуск 14 дней оплачиваемый, так как 2 несовершеннолетних. Пока мне не подсказали сами коллеги, и после уже стала брать его
Милота
• 09 апреля 2023
Ответ дляКусман Сиру
Ні, не дозволяли мотивуючи це тим що зараз у всіх через військовий стан тривалість відпустки 24 дні. Хоч до цього була 36 чи 46. Всім давали тільки 24
Свисток ля-минор• 09 апреля 2023
Никогда отпуск не сгорал, он накапливается. У мужа было 80 дней неиспользованного при том что в год 24 дня только у него отпуск.
Цигарний шланг• 09 апреля 2023
Ответ дляКусман Сиру
Не 14 днів, а 10 (якщо маєте дві та більше неповнолітні дитини).
Милота
• 09 апреля 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Та я ж збирати не хочу. Зараз якась ситуація незрозуміла з цими невикористаними днями з минулого року. Я хочу їх взяти, але говорять через військовий стан їх брати не можна.
Кусман Сиру• 09 апреля 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Може і 10, бо вже це було давно. Діти виросли
Скіфська пектораль• 09 апреля 2023
Накапливается, я когда-то брала только 14 дней в год, при увольнении выплатили ещё и все дни неотгулянного отпуска
Кусман Сиру• 09 апреля 2023
Ответ дляМилота
То вам треба скоріш за все, піти до вашого кадрового відділу.
Цигарний шланг• 09 апреля 2023
Ответ дляКусман Сиру
В мене вже за 3 роки не використана відпустка за неповнолітніх дітей і на роботі навіть не пропонують її взяти.
Милота
• 09 апреля 2023
Ответ дляКусман Сиру
Ходила до нормувальника, це той хто зарплату начисляє. Але мені відповіли те що я вище зазначила
Кусман Сиру• 09 апреля 2023
Ответ дляЦигарний шланг
А мені ті роки, що я не знала тобто за пару років, це 20 днів, навіть ніхто не сказав, що можно із взяти. Таке відчуття, що ці кадри із свого карману мені їх мали оплачувати
Кусман Сиру• 09 апреля 2023
Ответ дляМилота
Тоді хай дасть наказ, щоб ви почитали, де зазначено, что ваше підприємство на час воєнного стану не дозволяє використовувати невикористані дні відпустки.
Цигарний шланг• 09 апреля 2023
Ответ дляКусман Сиру
А хіба вони не повинні були їх повернути? Я ще їх не просила, бо працюю вчителем і у мене відпустка 56 днів. Але у нас якщо нагадати, все повертають.
Кусман Сиру• 09 апреля 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Як вишло, що ніхто не повернув))) але вже багато років пройшло.
Можливо, коли буду звільнятись, то грошима виплатять
Цигарний шланг• 09 апреля 2023
Ответ дляКусман Сиру
Це зараз скрізь, чоловікові теж не дають повну відпустку, у нього 37-38 днів, а має право зараз взяти лише 24, так як військове положення!
Цигарний шланг• 09 апреля 2023
Ответ дляКусман Сиру
А ви не запитували?
Кусман Сиру• 09 апреля 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Слава богу, що в мене саме 24 дні)
Бадабум• 09 апреля 2023
Зараз у відпустці додатковій за минулий рік-14 днів. У нас багатьох відправляють, ще за 19 рік познаходили недогуляні відпустки. А от соціальну сказали не дають у військовий час
Кусман Сиру• 09 апреля 2023
Ответ дляЦигарний шланг
А ви не запитували?
Ні, бо тоді не знала цього.
Инстагра_мерша• 09 апреля 2023
Ответ дляЦигарний шланг
У вас надані всі документи для цієї відпустки?
А так навіщо кадрам вам це пропонувати, їм же потрібно, щоб люди працювали.
Милота
• 09 апреля 2023
Ответ дляБадабум
У мене не соціальна. Офіційна 36 днів. Без всяких соціальних додаткових днів
Инстагра_мерша• 09 апреля 2023
Ответ дляКусман Сиру
Відпустка на дітей надається лише з того року, коли ви подали всі документи про право на неї. Якщо документів в ті два роки не було, то вам нічого не винні. Якщо були, але ви не брали, то ви навіть зараз можете їх взяти, вказавши у заяві період. Або вам виплатять при звільнені.
Бадабум• 09 апреля 2023
Ответ дляМилота
Так в мене зараз теж офіційна. Всього в мене 40 днів-30+10 за вислугу. В тому році взяла в лютому, викликали на 2 тиждні раніше через війну. Зараз догулюю їх, і в липні йду ще раз в щорічну на 40 днів.
Милота
• 09 апреля 2023
Ответ дляБадабум
Тобто у вас не 24 дні дають через військовий стан? Повністю?
КоКоКоКоКоКо...• 09 апреля 2023
Вас дурят. Неиспользованные дни отпуска накапливаются и вам должны их или предоставить или выплатить компенсацию при увольнении. Ни в коем случае они не сгорают! Но это в коммерции. у бюджетников могут быть свои приколы.
Милота
• 09 апреля 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Приватне підприємство
КоКоКоКоКоКо...• 09 апреля 2023
Ответ дляМилота
Приватне підприємство
Тоді як я написала вище. Я бухгалтер)