Люблю пиво• 09 апреля 2023

Сольфеджіо 3 клас - допоможіть розібратись

Як правильно позначати цей плагальний зворот
І чи вірно визначили вид мінору
Поміркована думка• 09 апреля 2023
Капец всегда хотела увидеть что такое сальфеджио
КондуктЕр тролейбуса• 09 апреля 2023
Ответ дляПоміркована думка
В музичній школі хто вчиться то знає що за жах те сольфеджіо. Я вчилася то звісно швидко все те забула. Нікому не побажаю того сольфеджіо 😂
КондуктЕр тролейбуса• 09 апреля 2023
Мені цікаво а це таке задають на онлайн уроках? Якщо так то це тупо викинуті гроші коли вчать по факту не вчителі, а батьки.
автор Люблю пиво • 09 апреля 2023
Я не розумію як зробити 27 завдання з плагальними звортами
Я пані прохана...• 09 апреля 2023
Если вам никто не ответит, напишу позже вечером, дочка придет, она разбирается
автор Люблю пиво • 09 апреля 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
Спасибо большое
Буду ждать
Юпитерная• 09 апреля 2023
Дочка говорит на 1 фото наверное всё правильно, кроме того что во 2 такте ре минор.
2 задание на фото. Натуральный - ничего не меняется. Гармонический - повышается 7 ступень. Мелодический - повышается 6 и 7 ступень (это ре минор, ре вверху считается за 1 ступень).
автор Люблю пиво • 09 апреля 2023
Ответ дляЮпитерная
Спасибо большое))