Oksana -acd1• 10 апреля 2023

Добрий день! Порекомендуйте будь ласка хорошого дитячого ЛОР-лікаря.

Ті лікарі в яких були рекомендують видаляти аденоїди.
ksyuha831• 10 апреля 2023
Вам вся Україна підходить?

rybka21• 10 апреля 2023
Касімов, 14 дитяча поліклініка на Олексіївці
Lady Luck 99• 10 апреля 2023
Ответ дляksyuha831
Вам вся Україна підходить?
Когда тут не пишут город, значит автоматом Киев)))
Ir4uk_M• 10 апреля 2023
Гарний лікар Кузик Ірина Віталіївна. Вона і хірург, і лікує. Але якщо вона вже скаже видаляти, то краще це зробити. Я з донькою теж через це пройшла. Лікувалися напевно років 5, але потім різко стало не Ок. Пройшли велику купу ЛОРів.
imis• 10 апреля 2023
Берест Денис, Добробут
valuha i roma• 10 апреля 2023
Якщо в Києві, то Миронюк Борис Миколайович. Були налаштовані на видалення, він відмовив і все добре.
автор Oksana -acd1 • 10 апреля 2023
Ответ дляksyuha831
Вам вся Україна підходить?
Потрібен лікар в м. Київ

valuha i roma• 10 апреля 2023
На прийомі були в Медіком на Оболоні, але то давно, не знаю де він зараз приймає.
LLuthien• 10 апреля 2023
Ответ дляvaluha i roma
Плюсуюсь за Миронюка.Мы были в Медиком у него,наши знакомые на Зоологической,но там оооочередь(Вылечил обоих после долгих скитаний по врачам.
a.anetta• 10 апреля 2023
Автор, удаляйте и не думайте.
Я тоже до последнего не хотела сыну удалять аденоиды, хотя с 3-х лет врачи настаивали. Я дотянула до 10 лет и то, когда потеря слуха была 30%…
Сын постоянно болел, сопли были 9 месяцев в году, храпел, рот все время был открыт, прикус неправильный формировался и тд…
После операции все как рукой сняло в один миг!
Как я себя корила потом, что раньше не удалили эти аденоиды.
Операцию делала в Охматдете, там все ЛОРы оперирующие хорошие. У нас была Шух Людмила Ивановна.
a.anetta• 10 апреля 2023
Шух Людмила Анатольевна
+380505134392
valuha i roma• 10 апреля 2023
Ответ дляa.anetta
Автор, удаляйте и не думайте.
Так, Шух хороший лікар, теж були в неї.
Звичайно, якщо є показання, то потрібно видаляти. Теж слух перевіряли, питали скільки разів на рік хворіє, потім сказали не потрібно видаляти, зараз вже майже підліток, аленоїди скоро атрофуються як орган.