Гірчинка• 10 апреля 2023
Обвис живіт
Дівчатка хелп. Після пологів набрала багато зайвих кг ( 25кг). Зараз починаю худнути і розумію що шкіра на животі просто обвисає... Хто мав таку проблему і як вирішували? Я знаю є операція де її видаляють, але то дуже дорого і реабілітація тяжка. Можливо є варіанти спробувати щось інше ? Чи тільки так категорично?
Чудовий каламбур• 10 апреля 2023
Morpheus8,але потрібно робити не один раз,вийде те саме що і абдомінопластика ,взагалі ,Ви ще молода,тому не спішіть,може ще все стане на свої місця,починайте зі спорту,додавайте масажі. 25 кг це не багато,я обидва рази так набирала,але у мене ідеальний прокачаний живіт був до вагітності + генетично у всіх жінок в родині маленькі животи коли вагітні
Гірчинка
• 10 апреля 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Дякую велике, що без осуду) зараз буду гуглити що це
Варена цибуля• 10 апреля 2023
Ой, вибачте. Не правильно зрозуміла питання🤦🏻♀️ думала що після пологів обвис живіт
Гірчинка
• 10 апреля 2023
Ответ дляВарена цибуля
Скільки часу пройшло після пологів?
Рівно рік
Гірчинка
• 10 апреля 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Ой,подумала що Вам 25 років))),але й за кг написала
Так мені 26 років, і набрала 25 кг( все вірно
Гірчинка
• 10 апреля 2023
Ответ дляВарена цибуля
Все вірно..після того як вагітна жерла багато, а не варто було(
Не люблю натовп• 10 апреля 2023
Можна спробувати робити масаж, користуватися маслами для підвищення прожнусті шкіри. Апаратної косметологія теж має місце бути
Чудовий каламбур• 10 апреля 2023
Ответ дляГірчинка
Зараз багато клінік пропонують цей апарат,але не думаю,що Вас там все так погано,якщо рік пройшов,то вже напевно можна і спорт і массажі
Гірчинка
• 10 апреля 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Я це розумію) Ось і намагаюся дізнатися що краще, який саме массаж має бути і яка процедура?
Чудовий каламбур• 10 апреля 2023
Ответ дляГірчинка
Класичний масаж живота,можна спробувати медовий або силіконовими банками ,гідромасаж гарно підтягує ,але треба толкового масажиста ,там в момент ,коли сильний тиск води,потрібно тримати м´язи живота у напруженому стані,це все не так просто,як на перший погляд,щоб хоть гірше не зробили
Варена цибуля• 10 апреля 2023
Ответ дляГірчинка
Якщо будете поступово худнути, то шкіра буде встигати відновлюватись.
Але теж залежно від віку і від фізіології.
При схудненні масажи і зволоження шкіри можна додати, ну і спорт.