Аноним ФЕЯ• 11 апреля 2023
Ось така новина.
Всі відпустки тепер з Європи майже до 2030?
Над Україною ймовірно не літатимуть цивільні літаки до 2029 року - Євроконтроль
Про це йдеться у весняному звіті Європейської організації з безпеки повітряної навігації.
"Ніякого повернення до "нормальних" маршрутів (до закриття повітряного простору України і росії) до кінця семирічного горизонту не очікується", – наголошується в прогнозі.
якраз писала вже за це коментар, ну що ще ця організація може написати, вони роблять перегляд семирічного прогнозу зараз, якщо війна триває, як вони можуть закласти в прогноз що її не буде, уявіть тоді заголовки ´євроконтроль´ прогнозує закінчення війни у 2024 році ітп. Тобто це їх звичайна робота, закінчиться війна, відкриють небо, то значить прогноз покращиться, але зараз вони не можуть просто заложити іншого у прогноз. Інша справа що наші медіа оце розносять заголовки та на свій манер написані статейки по мотивах оновленного семирічного прогнозу євроконтролю.
OneTimeUser• 11 апреля 2023
Тю, так там написано про обмеження в т.ч. в Молдові. Але це ж не означає, що там зараз немає авіаруху. Як і не означає, що у нас зовсім не буде авіаруху до 2029. А коли ще й пишуть ’молдАвському авіапросторі’, одразу згадується БелоРУССИЯ, ПРИбалтика. А то ще й Малоросія...
Ответ дляShaan
Так а что там о сроках? Что затягивание не выгодно? А что тут имеется в виду под словом затягивание? Может, для них это 20 лет.
Сроки вам не скажет никто
Это и лето 23
И осень 23
И весна 24 и осень24
И конец 24 ( от экспертов, сми)
Это и фаза боев 23 год и фаза договоров 24 год
Но не маячня, ( уведенная многими среди строк) от авикомисии ес, что они написали срок войны 29 год
Почитали оригиналы? Будем радоваться за Ес , наших граждан там много, если к 29 году они выйдут на уровень доковидный.
А мы будем надеется на лучшее.
Это и лето 23
И осень 23
И весна 24 и осень24
И конец 24 ( от экспертов, сми)
А мы будем надеется на лучшее.
Клементина• 11 апреля 2023
Мені одне очевидно : навіть якщо на землі буде умовний мир (чи перемир´я), літаки не будуть літати до тих пір, поки не перестане існувати загроза ракетних обстрілів з рашки
Ніхто не буде ризикувати людьми заради польотів в Україну.
Тому перельоти = повний мир
Клементина• 11 апреля 2023
Ответ дляLenchik73
По моему там полоса требует ремонта и реконструкции. Или это в Жулянах. Киевские а/п пострадали больше всего.
А что наши превентивно повредили полосы и в Жулянах и в Борисполе?
- я и не знала.
Думала, там все норм, только Гостомель в труху
- я и не знала.
Ответ дляLenchik73
за Жуляни не знаю, але може там, що постраждало... не цікавилася. Яка з полос в Борисполі постраждала так, що не пригодна для експлуатації за Вашою інфою цікаво?
Клементина• 11 апреля 2023
Ответ дляok1904
як на днях злітав літак скай апа з Борисполя? нормально з полосою.
Де ви таке взнали?
Ответ дляok1904
Частно не скажу, с ребятами разговаривала, они говорили за много городов, чуть ли не по всем а/п Украины, но я как то мимо ушей пропустила или жуляны или Борисполь. Тогда получается Жуляны.
Ответ дляmarata
В Румунію евакуювали останній літак Скай ап, який не встиг вилетіти до війни
Как??? Кто им разрешение выдал на пролет по Украине? Самолет год простоял у него и форм то никто не делал, да и пролет по Украине такое себе. Но спорить не буду. Может как то и рискнули.
Ответ дляLenchik73
не факт навіть за Жуляни. злітні смуги будують так, що їх важко зруйнувати, уявіть які навантаження витримує полоса при посадці цивільних літаків.
Клементина• 11 апреля 2023
Ответ дляLenchik73
Я на Позняках живу - оці звуки вибухів, які всі чули зранку в перший день війни. Це ж типу аеропорт бомбили в Борисполі.
Потім мер Борисполя казав, що то ПВО. Потім казали, що там полоси таки знищені.. Але це вже ’одна бабця сказала’
Ответ дляLenchik73
це факт. то по зберіганню зробили, двигуни перевірили, змонтували, запрваили, вилетів
Ответ дляКлементина
саме на одній з смуг (смуз декілька) було лиш одне влучання з мінімальною деформацією. спроб ракетами пошкодити аеропорт було багато, але безуспішно завдяки ппо
Киев_Елена• 11 апреля 2023
Ответ дляЗначит надо
И шо? Главное, чтобы ракет не было и людей не убивало. Прям бЯда бЯда....
Как быстро снимут анонимов?
Так если не будет ракет в небе...почему не будут летать гражданские самолёты? Включите логику) эти вещи взаимосвязанные
Киев_Елена• 11 апреля 2023
Ответ дляok1904
для працівників цивілької авіації таки сум сумний. вузькоспеціалізований персонал як ніяк.
Они выехали в большинстве своем заграницу. В Украине работы нет