Аноним ФЕЯ• 11 апреля 2023
Ось така новина.
Всі відпустки тепер з Європи майже до 2030?
Над Україною ймовірно не літатимуть цивільні літаки до 2029 року - Євроконтроль
Про це йдеться у весняному звіті Європейської організації з безпеки повітряної навігації.
"Ніякого повернення до "нормальних" маршрутів (до закриття повітряного простору України і росії) до кінця семирічного горизонту не очікується", – наголошується в прогнозі.
Клементина• 11 апреля 2023
Над ’дыныры’ не літають з 2014-го і над нами не будуть, поки не буде сталого миру. Поки не буде повної впевненості, що рашка нічого не запустить
Тому, цей дощ надовго, нажаль...
Ответ дляКиев_Елена
Они выехали в большинстве своем заграницу. В Украине работы нет
Ви мені розказуєте? виїхати могли лише авіатехніки, льотчики, але галузь складається ще з працівників наземних служб, обслуговуючого персоналу аеропортів (диспетчер, інженер звязку, менеджер по роботі з грузами наприклад)
Ответ дляНаивка
+++ Только от ковида начали отходить, как началась война. И наша авиация снова в *опе, только ещё бОльшей
ну от на кого мені тепер вчитися в 45років, я з 2000 року на одному підприємстві з стабільною з.платнею і соц.пакетом Вантажники, мийники(тимчесові посади) досить швидко перекваліфікувалися в працівників Сільпо, Розетки.
Пипетка-668c• 11 апреля 2023
Ответ дляКлементина
Де ви таке взнали?
Да было такое, тоже видела
Его забирали в другую страну
Ответ дляLenchik73
Как??? Кто им разрешение выдал на пролет по Украине? Самолет год простоял у него и форм то никто не делал, да и пролет по Украине такое себе. Но спорить не буду. Может как то и рискнули.
Навігацію увімкнули вже в Чернівцях десь, летіли до Сучави. Ризикнули
Ответ дляok1904
що саме? останній скайаповський літак, що був заблокований вилетів, літаки інших авіакомпаній стоять.
А скільки воєних наших літаків взлітає ( зрозуміло що не з Борисполя,, але)
А скільки грузових люди чують на западі України. Бачуть літаки. Але це секретна інфа
Ответ дляМушля51
Я в ах*е. Надеюсь, это такой же прогноз, как и «Киев за три дня».
Там в прогнозе евроконтроля авиа Ес нет о войне прогноза.
Там Про возможности выйти на доковидные времена.
В том числе учитывая небо Молдовы, белораши, Украины.
Отчет не нам, в целом не о нас
Выше сканы с оригинала.
Отчет не нам, в целом не о нас
Выше сканы с оригинала.
Ответ дляok1904
Та да, это капец((( Мой сын решил пойти в авиацию. Даже 1-ый курс не успел закончить
Но ему, конечно, не 45, поэтому пошёл к цели другим (обходным) путём🤞🤞🤞
Клементина• 11 апреля 2023
Ответ дляНаивка
Може є шанси в Європі таки вивчитись і працювати?
Мрії треба здійснювати
Ответ дляНаивка
В мене син з великим ентузіазмом став вчитися на авіатехніка, каже тепер більше роботи буде молодим, як старші з досвідом по Європах розїхалися, але моєму вчитися ще 6 ркіа/зараз поки коледж/
Клементина• 11 апреля 2023
Ответ дляok1904
Я тільки хотіла написати
Що рано чи пізно, але в Україні таки буде мир і буде великий попит на таких спеціалістів. Тому, навчатись зараз це дуже перспективно
Leeloo_aloha• 11 апреля 2023
Ответ дляЗалізна пані
т.е. война не закончится, мужчин не выпустят , самолёты не будут летать ?
Да. А как оно мужчине пилоту или диспетчеру, много других авиа специалистов? Работу потерял, теряет квалификацию, за границу работать уехать не может.
Ответ дляok1904
Молодчинка! Гарну спеціальність обрав!
Так, як тільки закінчиться авіаційна пауза, роботи буде дуже багато. Але виїхати змогли далеко не всі досвідчені. Знаю пілота, який на 24.02 був закордоном, то він там і залишився. Знаю і такого, який був в Україні і виїхати не зміг. З авіатехніками така сама історія.
Ответ дляНаивка
Молодчинка! Гарну спеціальність обрав!
Дуже добре бачу все це . Знайомий льотчик 2 класу зараз водієм маршрутки працює... Добре льотчикам, що вже отримують пенсію, а молодим важкувато, вони звикли до інших умов комфортного життя.
Авіатехніки гайки на сто крутять, наладчиками ліній пішли.
Ответ дляLudaSHS
Обмеження!
Європейська організація з безпеки аеронавігації (Євроконтроль) у своєму прогнозі до 2029 року передбачає, що обмеження на польоти в повітряному просторі України, Росії, Білорусі і Молдови збережуться.
Як пише ’Європейська правда’, про це йдеться у семирічному прогнозіорганізації.
Зазначається, що авіаційна галузь продовжує відновлюватися після пандемії коронавірусу, але ключовими чинниками, які гальмують цей процес є російське вторгнення в Україну, обмеження внутрішніх рейсів з екологічних міркувань, нестача персоналу в аеропортах і пов’язані з цим страйки.
’Обмеження в українському, російському, білоруському і молдовському авіапросторі залишаться чинними до кінця горизонту прогнозування (2029)’ - йдеться у документі.
«Future airspace and network changes (e.g. unexpected closures/reopenings, new routes) and airlines’ changing choice of routes are not modelled by the forecast. We currently assume that the Ukrainian and Russian airspaces remain closed till the end of the horizon (2029)*.»
Клементина• 11 апреля 2023
Ответ дляНаивка
Молодчинка! Гарну спеціальність обрав!
А я десь читала, що МАУ всіх своїх пілотів пристроїла десь в європейських авіакомпаніях. Вони там тимчасово працюють на період війни , щоб не втрачали кваліфікацію.
Не знаю, наскільки це правда))