Аноним ФЕЯ• 11 апреля 2023

Ось така новина.

Всі відпустки тепер з Європи майже до 2030?

Над Україною ймовірно не літатимуть цивільні літаки до 2029 року - Євроконтроль

Про це йдеться у весняному звіті Європейської організації з безпеки повітряної навігації.

"Ніякого повернення до "нормальних" маршрутів (до закриття повітряного простору України і росії) до кінця семирічного горизонту не очікується", – наголошується в прогнозі.
Lenchik73• 11 апреля 2023
Ответ дляok1904
хто обслуговуватиме літаки? скільки зараз спеціалістів виїхало за кордон? а скільки воює? (в чоловіка в підприємстві 4ті похорони бійця, бувшого авіатехніка). мокрий лізинг.. ну таке , це тимчасово, сезонно можна, але не на постійній основі , тут були базові аеропорти з базовими авіакомпаніями, з базовим обслуговуванням. зараз все під нуль...
Да, здесь Вы правы, в каждом городе практически была своя компания и обслуживание. Но есть же компании сейчас, чьи самолеты в начале войны оказались заграницей. Они и сейчас летают, и обслуживаются и формы. Официально закрылась не так много компаний.

Lenchik73• 11 апреля 2023
Ответ дляКузякин
А в Черновцах есть аэропорт?
есть. Но сейчас не работает
Кузякин• 11 апреля 2023
Ответ дляLenchik73
есть. Но сейчас не работает
Что не работает - понятно. Интересовал сам факт наличия.
Павела• 11 апреля 2023
Ответ дляЗалізна пані
Это ужасно. Я думала, что уже этим летом полетим (((
Та ну. Це нереально. Але до 2029 року - це жесть(
Lenchik73• 11 апреля 2023
Ответ дляКузякин
Есть, мы с ним работали. Полоса там, кстати живая. Так что как что черновцы будут одни из первых, кто работать начнет, когда война закончится (ну я так думаю)
Елена10001• 11 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Там вообще не про нас в отчете, а в общем про галузь
Это реалии жизни всей Европы
И совсем не тот ’смак’, как разгоняют тг каналы
Люда, що скажете з приводу такої думки від Андрія Коваленко?

Стосовно витоків інформації з Пентагону.

Я не вірю в те, що це неконтрольований процес. Там забагато інформації, яка показує силу розвідки США і сумнівів у здатності Сил оборони досягти успіхів у контрнаступі.

Справа в тому, що на Заході частина еліт також були зацікавлені в перемовинах. Надто багато сил хочуть всадити нас за стіл переговорів з рф.

Цілком можливо, що робиться спроба контрольованого зриву нашого контрнаступу з метою актуалізації перемовин.
Star39• 11 апреля 2023
Ответ дляЕлена10001

Я не Люда, но меня тоже вопрос этой утечки из Пентагона волнует. Вряд ли это правда, что с укаринскими силами и ракетами ПВО так все плохо, как они описывают.

Думаю, это может быть намеренная попытка ввести врага в заблуждение, и необязательно с целью переговоров
ok1904• 11 апреля 2023
Ответ дляКузякин
А в Черновцах есть аэропорт?
він манєсінький, де там робити обслуговування серйозне?
Павела• 11 апреля 2023
Вже прочитала, що це прогноз виходу на рівень 2019 року, а не а принципі відновлення польотів. Можливо не все так погано)

Кузякин• 11 апреля 2023
Ответ дляok1904
Без понятия. Я вообще не знала, что он там есть. Но хоть какой-то.
ok1904• 11 апреля 2023
Ответ дляLenchik73
у Ахметова все літає, лиш у Ахметова, у всіх інших загрузли тут літаки, хоч по 1-2 але тут. у Ахметова створені за кордоном фірми для легальної роботи в авіації, через них виїзжають на роботу
LudaSHS• 11 апреля 2023
Ответ дляЕлена10001

Мы не можем анализировать документы, они ж изменены.
Как можно ’ силу’ мерять, если данные там от Русских?
Насчет коваленко, он был неправ с приднестровье , молдовой, я тогда тоже писала - маячня, но он верил, это его Имхо.

Одно хорошо, слив от них, не с украинской стороны , да в их департаментах есть кроты

И вот отЕгипте https://lb.ua/society/2023/04/11/551629_u_zasekrec...

Я вижу во всем этом Игру, большую игру, деза со всех сторон, анализировать сложно вообще.
’ напустить тумана’
LudaSHS• 11 апреля 2023
Ответ дляПавела
О ктото читает.
Да там так
ok1904• 11 апреля 2023
Ответ дляLenchik73
сенс запускати аеропорт в Чернівцях, коли за 30 км румунський, який безпечний на 1000%?
LudaSHS• 11 апреля 2023
Мало того, считают что и десант на Заес это вброс
Вчера и машовец написал
ok1904• 11 апреля 2023
Ответ дляКузякин
він під малі літаки, добре ембраєрам там, але специ по ембраєрам зараз в основному переїхали в Болгарію
Елена10001• 11 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS

’ напустить тумана’
Дякую за відповідь, дуже цікаво Вас читати
LudaSHS• 11 апреля 2023
Ответ дляЕлена10001

5. квітня документи почали поширювати у проросійських Telegram-каналах. Першу версію розслідувачі знайшли в Telegram-каналі Donbass Devushka. За кілька годин до цього документ опублікували на одному з форумів 4chan. Загалом користувач форуму опублікував кілька документів - і спільним із проросійським каналом був лише один.

За місяць до цього документи зʼявилися на Discord-сервері під назвою Minecraft Earth Map. Там опублікували 10 таких документів. Користувачі сперечалися про карти Minecraft і війну в Україні.

Користувач, який опублікував документи, розповів, що знайшов їх на іншому Discord-сервері під назвою WowMao, яким керують фанати однойменного YouTube-каналу. Це філіппінський геймер, який зараз проживає у Великій Британії. 1 та 2 березня на WowMao опублікували понад 30 подібних документів. В інші дати на сервері публікували десятки інших документів щодо України. Зараз цей канал видалений.

Розслідувачі поспілкувалися з учасниками цього серверу та зʼясували, що він теж міг бути не першоджерелом. Користувачі розповіли, що документи публікували ще на початку січня на іншому Discord-сервері, який дуже часто змінював назву, але найдовше називався Thug Shaker Central. Розслідувачі дізналися, що принаймні один із таких документів там публікували ще 13 січня.

Назва серверу теж часто змінювалася. Vakhi не став називати цю людину, але сказав, що саме вона була першоджерелом документів. За словами Vakhi та двох інших користувачів, які розмовляли з Bellingcat, але відмовилися назвати свої імена, файли, що просочилися на WowMao, - це лише ’верхівка айсберга’ проти кількості документів, розміщених на Thug Shaker Central.

Нагадаємо, NYT повідомляло про витік у мережу засекречених військових документів, в яких описуються плани США та НАТО про підсилення ЗСУ перед запланованим контрнаступом. Зазначалося, що зміни можуть вказувати на спробу дезінформації з боку Москви. Однак у США взялися за перевірки, аби виявити джерело витоку секретної інформації.

8 квітня повідомлялося, що в соцмережі потрапила нова порція секретних документів, що стосуються України, Близького Сходу та Китаю.
LudaSHS• 11 апреля 2023
Ответ дляЕлена10001
Кстати о соках войны
Обзоры машовца
И про военные списки

Sara-a• 11 апреля 2023
А почему не до 2129?
Они планируют войну до 29 года или откуда знают, что раньше небо нельзя будет открыть ?
Читака• 11 апреля 2023
аби це була найбільша проблема
Анна Кисличная• 11 апреля 2023
все... зрада... люди, читайте внимательно новости, достаточно одного слова ’ймовірно’ и сделать выводы, что это всего лишь предположения. сколько уже было подобных новостей и про повторний наступ на Киев, Чернигов, Харьков, Сумы, и про наступ со стороны Белоруссии
Клементина• 11 апреля 2023
Ответ дляLenchik73
Для меня это очень больная тема, всей семьей работаем в авиации.Это жопа жопная. Это такой отброс в развитии. Но это правда. Авиация наша возродится совсем не скоро. Во многих городах взлетные полосы либо разрушены, либо выведены из строя нами в начале войны. Плюс оборудование без эксплуатации приходит в негодность. А за 7 лет и специалисты закончатся. Уничтожены самолеты, а те что не уничтожены, то уже в этом году взлететь не смогут, так как не проходили ТО и не делались формы. Покупать новые самолеты в такое время сомневаюсь, что решится кто то. Брать в аренду с экипажем только. В общем нюансов миллион. Но я оптимист. И то что летать будем из Украины гораздо раньше, чем прогнозируют я верю. В конце концов у нас есть Ужгород.

Так в мене подружка в Мастер Авіа в Жулянах працювала - їх майже всіх або звільнили, або за власний рахунок на нікому не відомо скільки.

І це ж не тільки авіація, це і купа суміжних галузей : і кейтерінг, і туризм
LudaSHS• 11 апреля 2023
Кстати Авторы, что постят такие вот темы как Беловелик, я вон зашла
Она закрыта.

Девочки, я знаю вы , многие, приняли решение уехать и не возвращаться.
Но право же, не надо столько энергии тратить. Рыть и искать аргументы почему ’все плоха- война на года- всем жопа, а я все правильно делаю- В Украине жизни не будет’ ( и так у кого то не будет, у кого- то будет)

Просто примите тот факт, что вы не вернетесь в Украину, и розбудовуйте там свою жизнь долго и счастливо, без во этого маркетингового продвижения ’ как плоха в Украине ,’ и все будет хуже.

Удачи вам на новом месте!!

А если зрадная плохая новина, то хоть первоисточники читать.
LudaSHS• 11 апреля 2023
Ответ дляSara-a
А почему не до 2129?
10 лет пост. Ковида
Прогноз о послековидных полетах
Читайте выше я принесла оригинал
Lenchik73• 11 апреля 2023
Ответ дляКлементина

к сожалению да ((
Lenchik73• 11 апреля 2023
Ответ дляok1904
Ну так когда война закончится и у нас будет на 1000% безопасно
ok1904• 11 апреля 2023
Ответ дляLenchik73
то літатимуть з Борисполдя, бо там є ВСЕ необхідне
Клементина• 11 апреля 2023
Ответ дляok1904
Ніхто до нас не полетить поки не будуть впевнені в безпеці нашого простору на ті ж 1000%
Вже був Малайзійський боінг, навчені
Shaan• 11 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Кстати о соках войны
Обзоры машовца
И про военные списки
Так а что там о сроках? Что затягивание не выгодно? А что тут имеется в виду под словом затягивание? Может, для них это 20 лет.