Аноним ФЕЯ• 11 апреля 2023

Ось така новина.

Всі відпустки тепер з Європи майже до 2030?

Над Україною ймовірно не літатимуть цивільні літаки до 2029 року - Євроконтроль

Про це йдеться у весняному звіті Європейської організації з безпеки повітряної навігації.

"Ніякого повернення до "нормальних" маршрутів (до закриття повітряного простору України і росії) до кінця семирічного горизонту не очікується", – наголошується в прогнозі.
Leeloo_aloha• 11 апреля 2023
Ответ дляOlena Dnipro
Откуда идёт прямой поезд в Краков ? Спасибо.
До Пшемишля йде з Києва, через Львів, там пересадка на польський поїзд чи автобус до Кракова.

Киев_Елена• 11 апреля 2023
Ответ дляok1904
Цивільна авіація , мабуть , одна з небагатьох галузей яка працювала по євростандартнам, була повністтю інтегрована, використовувала міжнародну практику.
Да, и ЗП были европейские в этой отрасли. Моему знакомому было финансово выгоднее быть пилотом в Украине чем в Канаде. Но он уехал сейчас в Канаду конечно, т.к. сейчас тут ловить нечего(
Leeloo_aloha• 11 апреля 2023
Ответ дляMary8478580
Ну так не со всех городов так, нельзя по киеву или львову всё равнять
З Одеси, Харкова і Запоріжжя теж є прямі поїзда на Перемишль.
mar minor• 11 апреля 2023
Хреновый прогноз для всех нас ((( с Борисполя вылетов не видать (( прись в эту польшу 🤦‍♀️(( от которой мой глаз дёргает ((
Зато хороший прогноз для любителей соц выплат зарубежом )
ok1904• 11 апреля 2023
Ответ дляКиев_Елена
Якщо в авіакомпаніях працювали льотчики з ЄС, і інший стаф.сертіфай, топи, іноземці, без коментроів.знаю один з колег чоловіка зараз виїзжає до Канади, але він не льотчик, стаф сертифай Що казати?
Клята русня.
Mary8478580• 11 апреля 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Но это не ночь а пути. Разницу улавливаете?)
ok1904• 11 апреля 2023
Ответ дляMary8478580
Но в Рашке летают самолёты и сейчас
Вони віджали 400 бортів іноземного виробництвп, літають, але не в ЄС і Америку, літають в кРаїни Азії і внутрішні переаезення.
Mary8478580• 11 апреля 2023
Ответ дляok1904
В Турцию отлично летают к примеру, в Египет тоже
Гитаристка• 11 апреля 2023
Ответ дляok1904
в них пересадки в турції,і турція зробида все, щоб їм було зручно і комфортно пересідати (

Ohio• 11 апреля 2023
Фігня якась(( це мені з дитиною потрібно двоє суток з валізами до літака добиратись((
ok1904• 11 апреля 2023
Ответ дляГитаристка
так, але Туреччині зараз заборонено робити важке ТО літакам іноз виробництва і забезпечувати оригінальними зап.часинами. а то ще й цим грішили.
ok1904• 11 апреля 2023
Ответ дляOhio
простіше вже добиратись наземним транспортом до відповідного місця призначення, день туди, день сюди... нові реалії
Ohio• 11 апреля 2023
Ответ дляok1904
Ну в Турцію або Єгипет я наземним не поїду. Уявляю тепер ціни на наше море(
ok1904• 11 апреля 2023
Ответ дляOhio
яке наше море з мінами... хіба повітрям подихати...
Camomile-Anna• 11 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Читайте оригиналы

Не ма там зради і прогноза войны 29 г
Их интересует наращивание пост ковидных
Спасибо, нашелся нормальный мыслящий человек, который все пояснил. От этих каналов в мессенджерах пора массово отписываться, в каждом их них - какое-то нагнетание, правды очень мало
Camomile-Anna• 11 апреля 2023
Ответ дляКузякин
А в Черновцах есть аэропорт?
Есть
Camomile-Anna• 11 апреля 2023
Ответ дляok1904
сенс запускати аеропорт в Чернівцях, коли за 30 км румунський, який безпечний на 1000%?
Рабочие места в Украине, движение своих денег
ok1904• 11 апреля 2023
Ответ дляCamomile-Anna
а заходи авіабезпеки, міжнародна сертифікація чернівецького аеропорту чи аеропорту в Ужгороді, там не так все просто, в Льіові, Борисполі , Жулянах було все , аеропорти інтегровані в європейську систему .
Camomile-Anna• 11 апреля 2023
Ответ дляLenchik73
куда взлетал?
Скай ап вывез последний свой самолет из Украины, недавно в новостях было

uma• 11 апреля 2023
Какая-то дичь сидеть и смаковать «все пропало, это на года, у нас нет будущего и мы все умрем».
Осенью смаковали, что зиму не переживем, потом картопляники нападут и куча всего, что там выше девушка скринами дала.
Кто не видит будущего езжайте уже, мы вас благословляем, только нудеть перестаньте уже.
Да-да, на века, вы правильно сделали, что свалили, мы тут от зависти локти кусаем. Достали…
РойЛеля• 11 апреля 2023
Ответ дляЗалізна пані
Это ужасно. Я думала, что уже этим летом полетим (((
Ви серйозно?
Це треба зовсім бути з бабочками лоб так думати.
Це ж ясно що після війни ще довго не будуть літати. Правда я думала рік чи 2. Ну, щоб до 2029 року...
Суки, вкрали наше життя
РойЛеля• 11 апреля 2023
Ответ дляКрасота неземная
З чого такий оптимізм?
Бо вже в травні ждуть перемоги. Ще є такі, хто сподіваються до літа.
І, певно, думають, що ввечері пан Президент оголосить про перемогу, а через 2 дні вже все стане як було. І літаки залітають, як птахи.
Така наівність.
Правда я теж наівна була, і думпла через рік чи 2, але , щоб 7....то сподіваюсь перебільшені сроки
РойЛеля• 11 апреля 2023
Ответ дляok1904
Після закінчення війни треба час, щоб забезпечити всі пункти по безпеці...авіапасажира, повітряного судна тощо
Першим певно на Західній запрацює аеропорт. Що вже непогано
ok1904• 11 апреля 2023
Ответ дляРойЛеля
Ви серйозно?
Суки, вкрали наше життя
ну, до 2029 це найгірший варіант, буде швидше, бо це гроші на перевезеннях.
Takamaka• 11 апреля 2023
Ответ дляok1904
Прочитала вчора новину.
«Аерофлот» відправив літак Airbus A330-300 до Тегерана 5 квітня. Там його обслуговуватимуть фахівці найбільшого іранського перевізника Mahan Air, основна мета – ремонт стійок шасі.
https://www.radiosvoboda.org/amp/news-aeroflot-san...

Ну й технічним канібалізмом на рашці звісно не гребують. Зрозуміло, що все те має свої об‘єктивні обмеження.
ok1904• 11 апреля 2023
Ответ дляTakamaka
Прочитала вчора новину.

це обхід санкцій, використовують несертифіковані зап.частини. до війни в нас покійний кум в Ірані на подібну контроу робив, дуже великі гроші за такі роботи, (сертифікати він тут європейскі свого часу отримав, стафф сертіфай ціниться )
технічний канібалізм розповсюджений в усьому світі, це нормальна практика.це все складно, вникати в технічні молменти не варто ніжному жіночому мозку.
ok1904• 11 апреля 2023
Ответ дляTakamaka
Прочитала вчора новину.

старі аеробуси розбирають на зап.частини, ’розборка’
Star39• 11 апреля 2023
Украинское воздушное пространство будет открыто сразу после завершения военных действий.

Так «Украэрорух» прокомментировал прогноз Евроконтроля о вероятности возобновления полетов в Украине только с конца 2029 года.

В госпредприятии объяснили, что Евроконтроль делает прогнозы на семь лет, базируясь на сегодняшней ситуации. Соответственно, все факторы, связанные с войной, «считаются действующими до конца горизонта планирования, то есть до 2029 года, - из-за отсутствия на сегодняшний день других подтвержденных входных данных для прогнозирования».

«После появления новых объективных факторов, как завершение войны и переформатирование сети маршрутов, прогноз Евроконтроля будет обновлен с использованием новых данных», – говорится в сообщении «Укрэароруха» на его сайте.