Мию чакри щоденно• 11 апреля 2023

Подивіться і мені про гроші на таро

Не пам´ятаю де діла, чи може витратила їх, а не пам´ятаю
Хто може гляньте на таро, куди могли зникнути гроші , пачка грн , згорнута навпіл, перетягнута резинкою, верхні купюри по 1000 грн, трохи надірвані від резинки. Лежали в дорожній валізі в чорному мішечку з Дол та євро.
Моя дата народження 5.09.1986
Дивне створіння• 11 апреля 2023
Про чи за гроші подивитись? )

Дуняша• 11 апреля 2023
Они ’якобы теряют пачки денег’, а ты бесплатно смотри. Совсем совесть люди потеряли.
5cmhybyna• 11 апреля 2023
легко прийшло легко пішло. Дякуйте шо грошима
Я вся ваша• 11 апреля 2023
🤣🤣🤣👍
Ща
автор Мию чакри щоденно • 11 апреля 2023
Ответ для5cmhybyna
Ага дякую, 🤗
Але я останнім часом забуває все на світі, може навіть витратила, а не пам´ятаю це (((
Ковід блін
кураГАЛЯ• 11 апреля 2023
Вы их на сына потратили Чи на свою родичку
кураГАЛЯ• 11 апреля 2023
Ответ для5cmhybyna
Так, а Ви за чизбургер готови виддатися мужчини
5cmhybyna• 11 апреля 2023
Ответ длякураГАЛЯ
а ви за що
кураГАЛЯ• 11 апреля 2023
Ответ для5cmhybyna
а ви за що
Я за любовь тики настоящую

Organic• 11 апреля 2023
А мені треба взнати по квартирному питанні, бо вже лишаємене терпіння і боюсь, що можу нашкодити своїми діями
Люблю Украину• 11 апреля 2023
Оплатите расклад?
Пенек Возмездия• 11 апреля 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Ага дякую, 🤗
Ковід блін
а чому не лікуєтесь? скоро будете у вікно виходити. я після ковіду 3 міс пила таблетки у невропатолога. почала через півроку після ковіду все забувати,що не могла на роботі навіть речення побудувати. забила тривогу,пішла до лікаря,а вона каже- а чого ви чекали? ковід знищує клітини гол.мозку,що за пам*ять відповідають,саме нічого не буде,тільки погіршення. треба пити щось,відновлювати,бо будете мати розсіяний склероз у ранньому віці. я пролікувалась 3 міс,так зовсім інша справа. все пам*ятаю,а то як дурна була, як склеротичка.
Ответ дляПенек Возмездия
Я вже п´ю нікого білоба , десь два тижні, вже трошки відчуваю що думки навіть ясніші стали.
Я не так сильно забувала, щоб аж слова, скоріш події, а з грошима, я завжди не уважна (((
Пенек Возмездия• 11 апреля 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
невропатолог сказала,щоб гінго спрацювало,його треба пити великими дозами і мінімум 6 міс.я про нього питала.це не лікування
irina chizh• 11 апреля 2023
Возможно, Вы потратили деньги на какую-то благотворительность или чье-то лечение, т.к выпали общество, социум, гости, коллектив, якорь и башня. Но скорее всего, после гулянки, отдыха или какого-то общественного мероприятия, Вы решили деньги перепрятать для надежности. Они где-то дома. Посмотрите в месте, ассоциирующемся с башней, который символизирует для вас защиту и надежность. Это может быть шкаф, даже холодильник, какая-то высокая тумбочка или чемодан.
ОбережнаЯ• 11 апреля 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Підкажіть будь ласка, що пили, я після ковіду взагалі неадекватна була, не могла себе контролювати, рідні вже не знали, що зі мною робити, це начебто пройшло, а ось з пам´яттю бувають провали.
Пенек Возмездия• 11 апреля 2023
Ответ дляОбережнаЯ
я тут консультацій не даю. для цього є лікар невропатолог. йдіть до нього і нехай вам виписує ,а не лікуйтесь по інету. такі таблетки не п*ють за рекомендаціями совєтчиць.
Ответ дляПенек Возмездия
Я велику дозу, але по собі помітила що міни, не скажу що кардинально, але трохи ефект бачу
Ответ дляirina chizh
Дуже дякую Вам, це як раз на мене дуже схоже)))

Пенек Возмездия• 11 апреля 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
треба довго пити його
Оксана Таро• 11 апреля 2023
Здравствуйте
Я практикую поиск с помощью карт таро. Напишите мне пожалуйста в лс
Кудрі кручу сама• 11 апреля 2023
Можливо мені хтось подивиться, не знаю як жити. Свій будинок втратила, рооботи нема, з житла виганяють, грошей залишилось як кіт наплакавав, блін ще й хворію.
Не знаю куди себе діти. З рідних тільки мама, їй точно не до мене.
Я просто виговоритися.