Тану на сонці• 11 апреля 2023
Покажіть ваші сумки. Моя ось.
Соромно сказати, але в мене немає сумки вже років 5. Постійно ношу рюкзак. Цей люблю всією душею, але ж і хочеться щось накшталт кросбоді. Можливо порадите щось або свої ідеї підкинете відносно сумочки?
авторе, а можливо це як раз і ваш стиль і не потрібна та сумка вам?
в мене також були довго думки про сумки.
поки не прийшлось терміново виїжджати з Києва і моя бананка, а потім куплена нова бананка не служили мені вірою і правдою і з ними було мені найзручніше!
Тому і зараз, хоч вже і вдома, але одна в мене бананка і сумка для ноута, що куплена випадково, але саме тещо хотіла від сумки )))) для ноута ))))
КараПузовна• 11 апреля 2023
Ответ дляКицюююня
Я давно себе сумки не покупала и вот в этом году дорвалась)
Купила аж 4 шт)))))
Если нужно кому, то могу сделать реальные фото
Купила аж 4 шт)))))
Скажіть будь ласка де купували DKNY і за яку ціну? Дякую!
Shady lady• 11 апреля 2023
Ответ дляБентливуман
то мені здається чорна ще років три тому була в сейлі?
Зара?
Буквально перед війною замовила.
А Корс стара модель, у мене бордовій вже 6 років, а вона була ще щадовго до того як я її купила. Але Корс продовжує їх випускати
Буквально перед війною замовила.
Бентливуман• 11 апреля 2023
Ответ для Shady lady
Зара?
Буквально перед війною замовила.
корс чорна остання
Звоночек• 11 апреля 2023
Ответ для Shady lady
Чорна Корс в дорозі
А шопер від зара за 10 євро
Люблю його, коли маю посилки на відправку, завжди його беру
Єдине, там нема карманів, то ж телефон, ключі, окуляри все на купі.
Треба собі нормальний шопер купити. Давно планую, але от взяла знову кросбоді. Сама себе не розумію
А шопер від зара за 10 євро
А така модель як чорна корс ще актуальна?
Придивляюсь собі таку , от думаю чи не устаріла модель ?
Бентливуман• 11 апреля 2023
Ответ дляЗвоночек
мені здається , що я така стара, що половину тих сумок переносила або повторюється. або вони невмирущі))))
Все будет, но потом• 11 апреля 2023
Вчора була темка, показувала свої.
Після тривалого носіння чорних - маю білу і блакитну кросбоді, класні
але разом з тим таскаю торбинку
бо воду/серветки/перекус дитині на прогулянку/светр на вечір)))
але разом з тим таскаю торбинку
Shady lady• 11 апреля 2023
Ответ дляЗвоночек
Мені здається, що базова модель
Я їх люблю, бо вони під все пасують
Смайлик• 11 апреля 2023
Поліцейський патруль• 11 апреля 2023
Ответ дляЗвоночек
А она когда-то была остро - актуальной? Классическая кроссбоди
волосатое стекло• 11 апреля 2023
Ответ дляэнциклопУдия
типа парадная)
каждый день хожу с рюкзаком harvest, потому что ноут ношу. или с обычным кожаным рюкзаком.
вообще мне нравятся разные сумочки. но для меня они не всегда функциональные. я столько всего с собой таскаю обычно
у мене на кожен день, мені вона дуже зручна
Кицюююня• 11 апреля 2023
Ответ дляКараПузовна
На амеріканському Амазоні десь в районі 105 долларів без вартості доставки
Атятя_тётя• 11 апреля 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
У меня простенькая, но и я не модная)
Чому? гарна)
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 11 апреля 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Чому? гарна)
Дякую 🤗. Я дорогі не купляю.
Атятя_тётя• 11 апреля 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Дякую 🤗. Я дорогі не купляю.
Навіть інколи не дорогі можуть бути якісними та гарними
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 11 апреля 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Дякую, тоді не буду комплексувати через те, що купую бюджетні речі😊