Джинци на Флісі• 11 апреля 2023

Крем і гель для підлітка (проти прищиків)

Дівчатка, сину 13, з´являються перші червоненькі прищики (на носі - трохи чорних). Підкажіть, яку першу косметику підліткову можна придбати. Хочеться "умивачку" та крем. Аби хоч цим користувався, бо робити маски, пілінги і всяке-різне не захоче. Можливо на мейкапі щось чи в Єві, Ейвон. Бажано не за всі гроші. Дуже вдячна за поради і гарного всім вечору
Топтунша• 11 апреля 2023
В сина все складніше, але подобається biotrade acneout серія.

Задолбулька• 11 апреля 2023
Ейвон, це щоб потім не знати до якого дерматолога бігти
Карамбулкул• 11 апреля 2023
Та милом хоч раз в день хай вмивається добре, нащо підлітку купа хіміі в баночках
witu• 11 апреля 2023
Багато всього перепробував. Сину найкраще допомагає дуак гель.
автор Джинци на Флісі • 11 апреля 2023
Ответ дляwitu
це просто вмитись водою (чи милом?) і помазати цим гелем?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 11 апреля 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
На нього часто буває алергія
Наталія -c434• 11 апреля 2023
Мені подобається корейська косметика,але треба знати дієві марки.
Точно буде краще Єви,а Дуак (з антибіотиком) нехай лікар краще назначає

Тётя Хрюша• 11 апреля 2023
В аптеке La Roche Posay,серия Effaclar Duo.Вариант подешевле Hyrudo derm от Биокона,есть там серия для проблемной кожи.И то,и то работает отлично
anna_anna1234• 11 апреля 2023
Ответ дляКарамбулкул
Не видумайте, бо хлопець ніколи вже не відновить шкіру
Мексиканочка• 11 апреля 2023
La Roche Posay,серия Effaclar-попробуйте гель для умывания. Моему 14 лет, если напоминаю регулярно, то вижу что действительно лучше лоб у него стал. Хорошо подсушивает, и высыпаний меньше стало
Робот Вертер• 11 апреля 2023
Автор, главное в лечении акне- это умывание, очищение! Утром и вечером, плюс после спорта. Если есть спорт, есть очищающие салфетки спец.
Аптечная косметика не очень помогает, или если помогает это ядерные гели/кремы. Они не лечат, они высушивают.
Могу посоветовать лосьоны от холи ленд, там целая серия от акне. Они реально работают.