Хто вже бачив, той зрозуміє, про що я.
І хтось ще хоче з ними миру?
Немає в мене інших слів.
І хтось ще хоче з ними миру?
Немає в мене інших слів.
ПЛЮС-МИНУС• 12 апреля 2023
интересненько...
на ЯПе тему удалили. из Уголка падонка (раздел, где выкладывают всё в стиле кровь-кишки-мерзость).
явно не из-за излишней жестокости.
побоялись дискредитировать доблестных русских воинов.
явно не из-за излишней жестокости.
ПЛЮС-МИНУС• 12 апреля 2023
Ответ дляAdvoco
Дівчата киньте посилання. Страшно але подивлюсь.
человеку отрезают голову. человек кричит и умирает в муках. вам этого не достаточно?
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Це зрозуміло. Справа не в цьому. Хочу відправити сестрі чоловіка до Московіі, бо вона каже що у нас громадянська війна. І Расія толька памагает бароться с фашистами. Хочу що б вона дивилась і боялась ходити по вулицям. Бо знала що десь поряд живуть такі самі її співгромадяни.
Anna-dekor• 12 апреля 2023
Ответ дляAdvoco
Я не смогла видео найти, тоже имеюродственничков родом с Никополя и чтто?
ПЛЮС-МИНУС• 12 апреля 2023
Ответ дляAdvoco
она вам ответит ’это всё неправда’.
NataliArinina• 12 апреля 2023
Я скачала видео пока не удалили везде. Но оно без фильтров, без мозайки, без цензуры. Не для слабонервных. Могу отправить кому нужно на Вайбер, Ватсап, почту, телеграмм. Весит 38,16МВ, длительность 01:40.
Ирина-bbd0• 12 апреля 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
читаю на ЯПе про это видео. пишут этонемы, этоподстава, провокации, хохлы своих режут для контента.
всё в стиле самисебябомбят.
В голливуде прям снято
Посмотрим .может завтра ЯП отдуплится отдельной темой.но будут зиганутые отпираться
Ирина-bbd0• 12 апреля 2023
Ответ дляTakamaka
Прочитала тему і розболілося серце. Відео дивитись не зможу. Ця сволота вже собі заробила так званої колективної карми на довічне забуття та страждання. Але нам від того не легше, допоки вони мають змогу вбивати та знущатися…
На,карму расчитывать не нужно. Нужно уничтожать каждого в любой пещере.даже через много лет
Спецотрядами
Ирина-bbd0• 12 апреля 2023
Ответ дляLexxagirl
ЯП же насквозь ватный, насколько я помню. Хрена они отдуплятся.
Нет.сегодня уже нет. Там баталии уже против зиганутых дебилов
Ответ дляAdvoco
Відправляйте своїм кацапським родичам, якщо маєте таке бажання, але сама не дивіться краще. Тільки вангую, що вам скажуть, що то все підстава.
Ответ дляAdvoco
Повидаляли вже, наврядчи ви вже знайдете, цього достатньо?
Ответ дляAdvoco
А Скільки років сестрі?
А це територія з виродженими людськими емоціями.
Я дуже багато читала класичної літератури світової. Самі рос автори 19 ст жахалися від неприродної жорстокості населення.
Є твори, від яких у мене мурашки - це реально нація рабів ментальних.
А от що робити з нашими, яким все не так однозначно ?
До сих пір
Ваша величність• 12 апреля 2023
Ответ дляAdvoco
Зачем?
Ваша величність• 12 апреля 2023
Ответ дляPlayland
До сих пір
А що робити з тими, хто смакує подібні відео?
Модные мальчишки• 12 апреля 2023
Дівчата, хто є в Твітері, будьласка, репостніть зі згадкою Трампа. Хай побачить і подумає, чи варто пропонувати мир з такими виродками. Я подивилась відео, трусить до цих пір. Це звіряче вбивство полоненого, беззбройного, безпомічного чоловіка і таке неможна пробачати і замовчувати! Я дуже сподіваюсь, що наше СБУ спільно з ГРУ знайдуть тих виродків і кара повинна бути такою ж.
За що так страждає український народ? Що такого страшного зробила нація, щоб мати таку розплату?!
Модные мальчишки• 12 апреля 2023
Ответ дляTakamaka
Надеюсь, у нас будет аналог Моссада или что-то подобное в будущем. Вычислить всех причастных.
бажано, щоб вже був