Хто вже бачив, той зрозуміє, про що я.
І хтось ще хоче з ними миру?
Немає в мене інших слів.
І хтось ще хоче з ними миру?
Немає в мене інших слів.
Ответ дляДжавеліна
На жаль, зараз йде психологічна війна( І такі страшні відео елемент впливу на масову свідомість.
Один з багатьох мерзотних елементів, що повинен розхитати суспільство, посіяти ще більший страх, викликати бурю негативних емоцій.
Так, і цим працюють проти нас кончені русняві тварини.
Хай Господь допомагає нашим воякам нищити цю мерзоту. А я переведу їм донат у пам´ять цього убитого хлопця.
+++
Труп нареченої• 12 апреля 2023
жесть стільки тут людей хочуть прям подивитися « а де плдивитися?»
попкорн ще візьміть
ще й канали це пропонують
деяким це як щоу , страшна серія
тьху що за суспільсьво
попкорн ще візьміть
ще й канали це пропонують
деяким це як щоу , страшна серія
тьху що за суспільсьво
Ответ дляДаксо
Ще раз повторюсь, що краще ніж тут розриватися в прокльонах скинули би на нагальні потреби якісь 500 гривень своїм знайомим волонтерам чи знайомим. Упевнена у всіх такі є.
Треба перетворювати свою злість на дії, а не просто без толку сотрясати інтернет.
одне одному не заважає , хай матрьошки читають
Espresso_caffe• 12 апреля 2023
Ответ дляTakamaka
Надеюсь, у нас будет аналог Моссада или что-то подобное в будущем. Вычислить всех причастных.
и без суда и следствия уничтожать
Ответ дляДжавеліна
Це вони для своїх викладають. Щоб боялися помсти і в полон не здавалися.
Господи! Які ж тварі.
ВишніВишні• 12 апреля 2023
Ответ дляЯ моя
А чому таке пропускають в ефір? Що цензури взагалі ніякої не існує? Я не дивилася, тільки заголовок прочитала((
Удалено администрацией...
Espresso_caffe• 12 апреля 2023
Ответ дляAdvoco
Це не вагнера, не строковики. Це були спецпризначенці. Навчені вбивці. Не дивіться.
кто матери этих упырей?
неужели такие чудовища может родить и воспитать человек?
ВишніВишні• 12 апреля 2023
Ответ дляFilomena
Його не має на ютубі.
Це телеграмканали
Які ніким не контролюються? Сумніваюся
Татьяна-57fb• 12 апреля 2023
Ответ дляtarveldy
До чого тут вовки і собаки, Україна повернула більше 2000 полонених, і ще тисячі людей цивільних і військових там, жінки, діти тупо там в рабстві і їх треба повертати а для цього і треба ті виродки живими і здоровими - це по перше, по друге - ми люди
менять надо но . их надо не держать в таких условиях на кровати спать . кормить 3 раза в день телевизор там у них стоит . их надо с разбитой харей и без зубов показывать их мамашам . и тогда штоб они говорили что у них все’ харашо’ . а не ехали по второму по третьему кругу когда их меняют .Евро союз запрещает а такие звертсва Евросоюз видит только сдалека и их сильно много там сдается пловину надо у -ть те кто участвует в местах сильных боев потом еще их цуцкать и на кровать ложить в сарай холодный на земле вот где место для кацапов пленных
Там Ланчен в твітері написав. CNN, bbc.
Вже полетіло по світу.
Я дивуюсь їх тупості. Вони навіть не розуміють, що вже не в ногу собі стріляють, а в голову.
Це просто жах якийсь. Вже деякі російські канали почали писати, що це пиздець з якого боку не глянь.
Враховуючи те, що відбувається і дії гіркіна, я все ж надіюсь, що біомаса прокинеться від вічного сну.
Вже полетіло по світу.
Ответ дляДаксо
Не допомогає. Кожен день кидаєш по-можливості, а злість та ненависть тільки росте...
Ответ дляТатьяна-57fb
ви коли це пишите, розумієте що там ще тисячі наших людей?
Ответ дляТатьяна-57fb
а от радбез оон і папу римсько примусити дивитися це годин 10 підряд, і червоний хрест спитати як їм
Ответ дляТатьяна-57fb
Потрібно все ж тримати голову в холоді.
Від різні краще не стане.
ВишніВишні• 12 апреля 2023
Ответ дляFilomena
Там Ланчен в твітері написав. CNN, bbc.
Вже полетіло по світу.
Це перше вражання, а потім буде довга перевірка, чи це не монтаж і т.д., пошук доказів....
Татьяна-57fb• 12 апреля 2023
Ответ дляtarveldy
до но их больше наши не бегут в плен с белой тряпкой на танке .наши до конца за свой дом
ВишніВишні• 12 апреля 2023
Ответ дляPiracanta
Від того, що відео заборонять, реальність щезне?
Ні, але я, наприклад, не хочу, щоб це відео докотилося до моїх дітей, тут дорослому тяжко переварити, а то дитині
Татьяна-57fb• 12 апреля 2023
видео такое твари делают специально для запугиваний .один уже танцевал с черепом . а другой орал . всех ограбим и убьем этот тоже найдет свое тварь чьи то слезы ему вылезут боком вместе с его кишками или мозгами . тем более уже знают кто это
Ответ дляТатьяна-57fb
я про людей які в них у полоні, дітей, ви розумієте що ті бляді з ними роблять? вони мають тисячі наших дітей , тисячі дітей які не мають прав. 10 конслагерів для українців , 10 концлагерів!!!!
їх треба брать у полон , годувати і лікувати, зціпивши зуби, але треба, кацапні вигідніше щоб їх виродків перебили тут і все, для цього і зливають відео катувань
маю надію що їи у колоніях показали це відео
Ответ дляВеточка сакуры67
Я не могу понять, как мы все время жили рядом с нимии и ничего не замечали. Когда они стали зверями или и были такими? А ведь многие и в Крым ездили после 14 года.
Никогда не было у меня насчёт них иллюзий. Достаточно знать историю и просто присмотреться к ним. Всегда были такими.
Николь1986• 12 апреля 2023
Видео не смотрела. Надеюсь, это какая-то инсценировка. Я просто не могу поверить в такое. Этого просто не может быть. Как люди на такое способны. Нет, я все понимаю, они твари безбожные, но чтоб прям так . Мы где живём, что это такое вообще?! Не укладывается . Может, если б посмотрела полное видео, то поняла бы, что это правда, но я не могу. И не хочу верить, что такое может быть.
Ответ дляНиколь1986
Не надійтеся. Достатньо того, що те відео подивилися тисячі.
Не обманюйтесь. Нажаль це правда. І це лише один із..
Потрібно розуміти, що відбувається. Нам з ними жити поряд.