lawyer2006• 12 апреля 2023

Мене задовбало, до школа і вчителька живуть не в правовому полі України

Кожен день якість нападки зі школи і вчительки, які є незаконними і необгрунтованими.Сьогодні ( як і щодня) : зауваження, що я зайшла в школу до шафи дитини щоб її причесати, бо розтріпалось, в школу батькам не можна, бо карантин; вчора зауваження, що прийшли за 3 хв.до дзвінка, тобто в 07.57, а треба по статуту школи до 7.45. ( а нічого що не працює їдальня з початку війни і дитину треба хоч спробувати нагодувати щоб вона висиділа 5 років без їжі); позавчора: ви повинні принести вчительці медичну карту дитини, бо прийде лікар їх оглядати.( з якого дива мою дитину мають без мого відома і дозволу оглядати і щось робити, тим паче чому вчителька має доступ до нашої медичної картки, де є конфіденційна інформація як про дитину так і мої попередні вагітності?). ще раніше дитина обмовилась, що вчителька скасувала перерву повністю, бо один учень себе негідно вів. В мене аж накипіло, як можна поставити на місце, всі мовчать.
So_so• 12 апреля 2023
Бедные учителя(
neortoju• 12 апреля 2023
Это частная школа?
Засранка• 12 апреля 2023
За кораблем такую учитель
Муркамурковна• 12 апреля 2023
Вам би на домашне
Allbina• 12 апреля 2023
настоящая #яжемать
Murrr4a• 12 апреля 2023
Напишите им заявление о том, кто вы по статусу, какие у вас с ними правоотношения, и чтоб они все свои требования вам отправляли письменно на адрес с указанием нормы закона, которой они пользуются.
Kot_v_meshke• 12 апреля 2023
Переходите в онлайн школу
автор lawyer2006 • 12 апреля 2023
Ответ дляneortoju
Это частная школа?
це комунальна, Полт
Пенсіонер• 12 апреля 2023
Якщо не влаштовують ’ВНУТРІШНІ ПРАВИЛА’
Переходьте в іншу школу.
Силою вас ніхто ,не тримає
Kot_v_meshke• 12 апреля 2023
Ответ дляПенсіонер
Якщо не влаштовують ’ВНУТРІШНІ ПРАВИЛА’
Переходьте в іншу школу.
Силою вас ніхто ,не тримає
Боюсь, что правила везде одинаковые…..
coloritka• 12 апреля 2023
Пишіть скаргу.
автор lawyer2006 • 12 апреля 2023
Ответ дляПенсіонер
Якщо не влаштовують ’ВНУТРІШНІ ПРАВИЛА’
Переходьте в іншу школу.
Силою вас ніхто ,не тримає
внутрішні правила не можуть суперечити заонам України.
Murrr4a• 12 апреля 2023
Гляньте личку
Solnet• 12 апреля 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Боюсь, что правила везде одинаковые…..
Не везде
Kot_v_meshke• 12 апреля 2023
Вообще, ребенка следует приводить в школу за 15 минут до начала урока, как ребёнок за 3 минуты разденется, переобуется, приготовится к уроку(достанет тетради, пенал)?
Volga_olga• 12 апреля 2023
Тобто, ви порушуєте внутрішній розпорядок і статут школи і звинувачуєте в цьому вчительку?
З приводу перерви - буває таке, вчителя і діти не роботи.
По медкартці - в школі своя картка зазвичай
автор lawyer2006 • 12 апреля 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Боюсь, что правила везде одинаковые…..
у вас так само в школі?
Kot_v_meshke• 12 апреля 2023
Ответ дляlawyer2006
Каким законам противоречат требования учителя?
автор lawyer2006 • 12 апреля 2023
Ответ дляSolnet
Не везде
як у вас? все те саме?
Пенсіонер• 12 апреля 2023
Ответ дляlawyer2006
https://www.eurocollegium.com/

Тут ,на територію не пускають.
Пенсіонер• 12 апреля 2023
https://www.eurocollegium.com/
Переходьте сюди.
Kot_v_meshke• 12 апреля 2023
Ответ дляlawyer2006
у вас так само в школі?
У нас уроки с 9, прийти нужно до 8-45 примерно, заходить в школу родителям нельзя, даже в вестибюль. По поводу отмененных перемен из-за поведения - я не знаю, может и есть такое.
Solnet• 12 апреля 2023
Ответ дляlawyer2006
як у вас? все те саме?
Ну сын уже давно не в школе. Но или такого не было, или меня просто не напрягало. Я вообще херовая мать.
Cheburaha• 12 апреля 2023
Медкарту я бы не передавала и осматривать не разрешала, все остаьное ни о чем.
Iriska_sh• 12 апреля 2023
Ответ дляSo_so
Бедные учителя(
10000000% ничего плохого в действиях учителя нет....совершенно
coloritka• 12 апреля 2023
Ответ дляlawyer2006
як у вас? все те саме?
Уявляєте якщо всі батьки зайдуть в клас і почнуть зачіски робити чи розказувати, що дитина мусить поїсти то ми запізнимось?(((
scsv1347• 12 апреля 2023
С жиру беситесь. В соседних областях дети дома сидят, постоянные прилёты. Учёбы нет ни в школе, ни дома. А Ваш ребенок ходит в нормальную школу. Видите ли, Вам не хочется соблюдать правила.
Cheburaha• 12 апреля 2023
Учитель в возрасте? Это пошло со времен ссср - наказать весь класс если баловался кто-то один.
Ирина_Конор• 12 апреля 2023
О яжмамы.
Не понятно как связана столовая и приход с опозданием. Покушать дома надо.

Медкарта. Кто там имеет доступ?

Медосмотр - вам никто не запрещает прийти на медосмотр.

Перемены - вообще отлично. Сами будете злиться если учитель не дал материал
иркин• 12 апреля 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Яжемамським