lawyer2006• 12 апреля 2023

Мене задовбало, до школа і вчителька живуть не в правовому полі України

Кожен день якість нападки зі школи і вчительки, які є незаконними і необгрунтованими.Сьогодні ( як і щодня) : зауваження, що я зайшла в школу до шафи дитини щоб її причесати, бо розтріпалось, в школу батькам не можна, бо карантин; вчора зауваження, що прийшли за 3 хв.до дзвінка, тобто в 07.57, а треба по статуту школи до 7.45. ( а нічого що не працює їдальня з початку війни і дитину треба хоч спробувати нагодувати щоб вона висиділа 5 років без їжі); позавчора: ви повинні принести вчительці медичну карту дитини, бо прийде лікар їх оглядати.( з якого дива мою дитину мають без мого відома і дозволу оглядати і щось робити, тим паче чому вчителька має доступ до нашої медичної картки, де є конфіденційна інформація як про дитину так і мої попередні вагітності?). ще раніше дитина обмовилась, що вчителька скасувала перерву повністю, бо один учень себе негідно вів. В мене аж накипіло, як можна поставити на місце, всі мовчать.
автор lawyer2006 • 12 апреля 2023
Ответ дляJul_L
А ребенок почему в обычной школе?
А в якій має бути? Місто невелике, приватних шкіл тут немає.
Зайка11• 12 апреля 2023
Автор, а якого ви хріна претеся в школу ? А може ви не сповна розуму і у вас граната в руках, чи може ви хвора, чи ще щось???? Заплітайте свою дитину вдома, нема чого лазити по школі! Хочете їсти - вставайте рано!!! Оте все що Ви зверху написали- то ваші проблеми , а не вчителя!!!! І судячи з написаного, у вас в голові взагалі дивні речі живуть ….
Jul_L• 12 апреля 2023
Ответ дляlawyer2006
Вы же крутой публичный человек, в жизнь которого все хотят влезть. И в школе вас все не устраивает. Нвйдите частную.
jesper• 12 апреля 2023
Ответ дляlawyer2006
як у вас? все те саме?
якій вік дитини?
анна 1986• 12 апреля 2023
Карантин??? Я думала,короновирус отменили.... Имеете полное право зайти в школу к ребенку.
Когда учитель что-то требует,спрашивайте где это написано,в каком законе,а не в статуте . Вы тоже молчите я так поняла,в вас накапливается,начинайте озвучивать.
jesper• 12 апреля 2023
Ответ дляlawyer2006
я публічна людина, google на всю державу видає мою посаду і чоловіка і біографію, отож може їм і буде цікаво
це в медичній карті дитини про ваші вагітності? серйозно?
LotusA• 12 апреля 2023
Ответ дляAllbina
настоящая #яжемать
Не увидела яжемать, а лишь маму,которая хочет чтоб соблюдали права ее и ребенка в школе.
Вы сначала почитайте Устав школы и поймете,что им можно, а что нельзя.
Школа это не поликлиника и не тюрьма....
1973• 12 апреля 2023
Ответ дляlawyer2006
В так случае они уже знают всю инфу о вас и вашем муже. Гугл знает гораздо больше , чем вы хотите рассказать. Для того, чтобы этакое узнать у них был год! Так что поздно пить боржоми)))
На самом деле, автор, перестаньте искать черную кошку в темной комнате, тем более если ее там нет!
Леди Репях• 12 апреля 2023
Согласна с Вами.
Про отмену перемены - это вообще атас.
Такие ’замашки’ должны остаться в глубоком прошлом.
автор lawyer2006 • 12 апреля 2023
Ответ дляLotusA
о, дякую, тут є адекватні розумні люди. Знаєте, тут і сваритись з вчителькою не є вихід, тут треба до директора піти і розпитати що і чому.
варто зазначити, що скасування харчування це рішення всупереч закону
Вишневка• 12 апреля 2023
Ответ дляlawyer2006
згідно із законом Про освіту батьки учнів мають право заходити до закладу в будь-який час, щоб переконатися що їх дітям створені безпечні умови для навчання, а також можуть відвідувати дитину на перервах. це право може бути обмежене лише іншим Законом, а не статутом чи наказом МОЗ
Ну если вы такая законница , то и оспаривайте в законном поле - подавайте в суд , а не морочьте голову учительнице . В классе учится не только ваш ребенок . Если все мамы будут плести косички в школе , опаздывать - что это будет ? Вы учительницу нервируете уже утром , перед уроками , а у нее впереди тяжелый трудовой день и в ваших же интересах , что бы у нее было хорошее настроение . А у вас повышенная тревожность и с этим нужно как то бороться , а то и ребенок будет такой же .
Levander• 12 апреля 2023
Ответ дляIriska_sh
Наверное не первая беременность, может аборты или замершая, обычно так пишут ребенок от второй ...... .беремееннносьи
Этого не пишут в детской карте) пишут на какой неделе родился, рост/вес и шкала по апгар. Все то пишут в женской карте
Kittu2008• 12 апреля 2023
Автор, а я бы многое отдала, чтобы следовать этим правилам в Харькове.

В Польше родителям нет запрета в школу заходить
Veronika83• 12 апреля 2023
Ответ дляlawyer2006
Вы автор темы про кролика на свободном выгуле?)
Parasolechcka• 12 апреля 2023
Ой автор я зазвичай на боці батьків... Але тут ви реально проблем не бачили, з якими стикаються.. Я в роботі постійно стикаюсь з нерівномірним ставленням до дітей, піднксенням одних, затиранням інших, непедагогічні методи, кумовство, булінг..На фоні цього це просто життєві моменти де треба знаходити компроміси і порозуміння. Будьте мудрішою.
Златка 07• 12 апреля 2023
Ответ дляLevander
Не поняла, а какая конфиденциальная информация про ваши беременности есть в детской карте? У моей прививки и лишь записи про нее
У моих написано на 1 странице, от какой по счету беременности народился
Kittu2008• 12 апреля 2023
Ответ дляtanya1281
Бедные наши учителя. Иногда на меня накатывает ностальгия и хочется вернуться работать в школу, а потом почитаю таких, как автор, и вспоминаю, почему я оттуда ушла. Приходить нужно за 15 минут до начала урока, чтобы ребенок успел раздеться, подготовиться к уроку, вы не знали? Если вы против мед.осмотра, пишите официальный отказ. Если вам не нравится, что нельзя родителям заходить в школу, пишите официальный запрос в районо или мин.образования. Вы не в курсе, что не учитель устанавливает эти правила? По поводу перемены вообще промолчу. Если вы лучше знаете как учить и чему учить, так зачем отдали ребенка в школу, учите его сами. П.С. Кстати, в Польше родителям в школу заходить нельзя, и ни у кого даже мысли нет возмущаться.
В нашу можно )
ElenaMari• 12 апреля 2023
Так нас также в школе врачи осматривали, прививки делали, и у мам не спрашивали. А ребенок у вас в 1 классе?
nikita 25• 12 апреля 2023
Меня удивило, что в школе еще проводят осмотры детей врачами. Я думала, это в далеком прошлом.
И я тоже была бы против.
ElenaMari• 12 апреля 2023
Ответ дляlawyer2006
це не ваше діло яка в мене організація, мова йде про те, що 7.57 це не запізнення.
Она пока зайдет в класс , разложет вещи , уже не будет 8 часов , а позже, а все дети должны сидеть и ждать пока ваш ребенок устроится, потому что у вас должность) Вы жена депутата или райадминистрация?
Julieta78• 12 апреля 2023
Ответ дляlawyer2006
О, так это всё объясняет. Все претензии.
’Схерали мне что-то не дозволено?!’
ElenaMari• 12 апреля 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Удалено администрацией...
Alexandra• 12 апреля 2023
Ответ дляSo_so
Бедные учителя(
Чому? Дуже мало вчителів з великої літери, автора розумію.
Пенсіонер• 12 апреля 2023
Розкажіть будь ласка про ПОЛЯ..
(Вивчав агрономію,та сільське господарство)

Що таке. ПРАВО. ?
(визначення)
(То я диплом юридичний купив ,і плутаюсь з визначенням що таке ПРАВО ?)
Об´єднайте будь ласка ці поняття.
Дякую
Levander• 12 апреля 2023
Ответ дляЗлатка 07
Прикольно)) у моей нет)
Alexandra• 12 апреля 2023
У нас колись було правило - бахіли, я за день приходила у школу мінімум два рази, якщо врахувати, що і дитина в бахилах до класу йде, то мінімум 4 пари, в урні були гори використаних. Так ще верещали, якщо хтось забув, всюди таблички понаставили, це стільки грошей, нащо все? Можна було витратити на прибиральницю, яка помиє після батьків
Мис Кам• 12 апреля 2023
У всех проблем одно начало – cидела женщина, скучала…
Одяг та сумки• 12 апреля 2023
как жаль учительницу. Вам нечем заняться видимо...зачем я это прочла -ужас. Вы неорганизованная безответсвенная - наседка. У нас школы доси не работают - завидую
автор lawyer2006 • 12 апреля 2023
Ответ дляjesper
якій вік дитини?
1 клас
автор lawyer2006 • 12 апреля 2023
Ответ дляLevander
пишуть яким шляхом родилась і з якої вагітності.