Advoco• 12 апреля 2023

Щодо повернення доплат військовим…

Я не знаю які вороги гірші - чужі чи свої….
автор Advoco • 12 апреля 2023
Не те вставила пардон

Ковенант• 12 апреля 2023
Золкин как раз написал у себя, что на него началась новая война травли и тут вы))
Чашечка кофе• 12 апреля 2023
Ответ дляAdvoco
Не те вставила пардон
Вже була тема. Поправка Разомукова і ’ повернення ’ виплат тільки популізм. Бо грошей, а конкретно 160 мільярдів немає.
hrushyk• 12 апреля 2023
Так в бюджеті всеодно нема грошей,щоб првернути ті 30 тис
автор Advoco • 12 апреля 2023
Ответ дляhrushyk
Ну як нема? Судячи по корупційним скандалам - є…
Белоснежная• 12 апреля 2023
Как говорит моя подруженция «очередной раз поводили членом по губам».
Чашечка кофе• 12 апреля 2023
Ответ дляAdvoco
Ось так нема. Це 160 мільярдів гривень до кінця року

автор Advoco • 12 апреля 2023
Ответ дляStiflers Mom
Паровознюк, Золкін, Дубінський, опзж шники, московські попи - шо вони взагалі роблять на українському медіа просторі… це якийсь злий жарт
VivaForever• 12 апреля 2023
реально це популізм, той хто потягнув це повернення 30тис всім, мало думав.,головне хайпонути. всім військовим підняли ставку і повернути ще 30 тис, тоже це вже буде більше ніж було. було 13+30, буде 20+30.
навіщо 30 тис поліції в громадах, які не знаходяться в зоні бойових дій чи деокупованих територіях - наприклад Тернопіль Львів Черкаси!???
повинна бути логіка!! тим паче що грошей немає
inneska-85• 12 апреля 2023
ну понятно, что он, как козел отпущения, взял на себя это дело. все шишки в него. а если логично подумать,то там вся ВР не хочет принимать этот закон.
Invictusgirl• 12 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
А где же помощь запада в десятки миллиардов ?
В офшорах уже ?
Нет слов
Чашечка кофе• 12 апреля 2023
Ответ дляVivaForever
А люди головою і не думають, а просто вимагають увімкнути на повну друкарський верстат і швидко знайти гроші. Курс долара, ціни, податки нікому не цікаві
Чашечка кофе• 12 апреля 2023
Ответ дляInvictusgirl
В офшорах уже ?
Нет слов
Ви розумієте, що західна допомога наповнює увесь бюджет, а не тільки військовий. З такими темпами захід дуже швидко скаже до побачення
alyona_niki• 12 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Щас тут вас заклюют
Metelitsa• 12 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Та чули, чули, що дєнєх нєт, но ви дєржитєсь....

Поясніть, як це так: ось гроші цілий рік були на ці зарплати, а тут раптом пропали?

Куди вони ділись?
Рая Ивановна• 12 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Хотите сказать что налоги люди перестали платить? В экономику вливать? А военный налог? Типо у нас часть оккупировали и теперь денег ни на что нет при огромных вливаниях запада?
чаревна• 12 апреля 2023
Ответ дляhrushyk
Вы наверняка это знаете, что нет?
Это им удобно говорить, что нет.
А если война на пару лет, за спасибо там умирать
Metelitsa• 12 апреля 2023
Ответ дляhrushyk
А цілий рік були...
Кули ділись?
Чашечка кофе• 12 апреля 2023
Ответ дляMetelitsa

Куди вони ділись?
Їх не було на цілий рік. Зараз навіть пенсії та соціальні виплати затримують невідомо наскільки.

Metelitsa• 12 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
За минулий рік емісія склала 400 мільярдів грн.

Верстат і так не вимикається
чаревна• 12 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Пенсии приходят в срок. Выплаты я не слышала, чтоб задерживали
Соната любви• 12 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
зато на себя любимых хватает миллионов.

в таком случае нужно депутатам и всем, находящимся при власти, отправиться на фронт и защищать страну.

а не зарабатывать на войне, спрятавшись за спинами военных.
Чашечка кофе• 12 апреля 2023
Ответ дляСоната любви
зато на себя любимых хватает миллионов.

Закони приймати та керувати країною хто буде? Ким замінити
Ковенант• 12 апреля 2023
Ответ дляAdvoco
Ну Золкин с первых месяцев войны полезное дело делает, остальные фамилии не слышала даже.
чаревна• 12 апреля 2023
При всем при том, сколько обычных украинцев помогают армии, донатят. Наши депутаты не могут найти денег на выплаты. Год платили по часикам, а что случилось? Фронт стоит, жопы их прикрыты, (простите ) можно теперь махинациями поиграть
madam_maren• 12 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Мне детские в срок приходят.
чаревна• 12 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Когда голосовали, за выплаты военным, где 65 депутатов юыло, чьи голоса никак не отметились?
Так может поубавить их там возле кормушки, все равно ничего не делабт, не участвуют в делах страны
чаревна• 12 апреля 2023
Прикольно бы прочитать новость, нет денег на зарплаты депутатов) казна пустая
автор Advoco • 12 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Влада валила економіку останній рік ще перед війною, якщо ви памятаєте. Тому громадяни задають цілковито логічне питання- про повернення доплат. І що владою робиться для покращення економіки? Які антикризові заходи? І хоч когось посадили хоча б на митниці чи в МО? Тільки контракти засекретили, подалі від очей громадськості. Як там щодо боротьби з корупцією? Це і є доплати.
Чашечка кофе• 12 апреля 2023
Ответ длячаревна
Цим законом виплати ніхто не повернув, а лише спробували знайти 2% від необхідної суми. Але певні політики це розкрутили, як повернення виплат і велику перемогу