Добрий вечір!
Дівчатка, дуже потрібна допомога з пошуком житла на тиждень для однієї людини. Потрібно щоб було біля обласної лікарні, бо там лежить поранений чоловік (з Бахмуту). Не за всі гроші.( Хто місцевий тут є, можливо допоможете підказками де шукати, можливо хтось може здати кімнату, квартиру на тиждень недорого. Були б дуже вдячні.
Читаю по вечерам• 12 апреля 2023
В Івано-Франківську лише скажіть що до чого, вас у вашій ситуації даром поселять, лише їжу свою.
Ответ дляЧитаю по вечерам
кому сказати?) Людина біля чоловіка в лікарні... Я допомагаю інформаційно, бо їй трішки не до того, самі розумієте. Але людині треба десь хоть перепочити, якесь би житло ненадовго в тому районі. Я обзвонила все на олх вже що могла - ціни кошмарні просто та й нема нічого в тому районі підходящого( Де шукати(
Ответ дляolviya0386
Напишіть на ФБ в групі ’Типовий Франківськ’. З таким питанням люди вже звертались, їм запропонували безкоштовне житло.
Ответ дляelenze66
Дякую! Вчора знайшли через ОЛХ квартиру. Є добрі люди)