Голубец• 12 апреля 2023
У кого робота пов´язана з Amazon, напишіть плюси-мінуси
Зараз дивлюся, дуже багато щось пішло вакансій по роботі з Amazon, і наче непогано по грошам. Але не маю знань спеціальних, от думаю, чи воно того варте, влізати та розбиратися? Бо виглядає як якась вузька специфічна тема.
Англійська upper intermediate, маю досвід в SEO, базово розумію в цілому інтернет-маркетинг, маю зелені поняття про PPC, плюс-мінус тямлю в українських маркетплейсах типу Пром, Розетка, тому це не буде повністю з нуля.
Але з Amazon не працювала взагалі, тож хочу для себе плюс-мінус зрозуміти перспективи.
Буду вдячна, якщо хтось поділиться особистим досвідом. ))
Або, якщо у когось є альтернативні ідеї по роботі щось подібне, теж буду рада підказкам.
Відірву та викину• 12 апреля 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Не визнавали ціну за таку послугу?
Ще ні, можливо я і скма буду цим займатись, давно хотіла магазин на Амазон, не було можливості, зараз з‘явилась, по троху знахожу потрібну інфу, купила навчання, можливо і ази сео буду вчити.
Как нефиг делать• 12 апреля 2023
Ответ дляВідірву та викину
Дякую, теж буду розбиратись , але ще на Етсі хочу спробувати
Відірву та викину• 12 апреля 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Хочу теж на Амазон Hendmade, но я як баран , буду розбиратись
Хендмейд це і дуже круто і дуже важко розібратись. Особливо українські товари там успішні, але там тааааааака купа нюансів - ви не уявляєте навіть
Как нефиг делать• 12 апреля 2023
Ответ дляВідірву та викину
Трішки взнавала, там і докази треба що то ти виготовляєш товар і тому подібне. Але думаю варто спробувати
Відірву та викину• 12 апреля 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Подивіться її відео, там багато повторів, але це одне з найдоступнішого що я знайшла
Как нефиг делать• 12 апреля 2023
Ответ дляВідірву та викину
О, супер, дякую🥰
Відірву та викину• 12 апреля 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Варто, я знаю українських виробників які круто продають, там докази не лише на це треба, а на кожен пук.
Федорино Горе• 12 апреля 2023
Ответ дляГолубец
А що саме було не так?
Бо ж тут як завжди, в вакансіях описують, що все прекрасно.
Заставили работать сразу на 3 сервисах
Я как посмотрел задачи то чуть не упал
За 60$ в час много хотят
Я просто собрал вещи и ушел
США
Я как посмотрел задачи то чуть не упал
За 60$ в час много хотят
Я просто собрал вещи и ушел
США
Голубец
• 12 апреля 2023
Ответ дляФедорино Горе
Заставили работать сразу на 3 сервисах
Я как посмотрел задачи то чуть не упал
За 60$ в час много хотят
Я просто собрал вещи и ушел
США
Я как посмотрел задачи то чуть не упал
За 60$ в час много хотят
Я просто собрал вещи и ушел
США
60$ в час?
Ви в валюті або часовому проміжку не помилилися?
Федорино Горе• 12 апреля 2023
Ответ дляГолубец
60$ в час?
А