Море Щастя• 13 апреля 2023

Камалія розлучається із мільярдером Мохаммадом Захуром.

"Одна із, здавалося, найбільш стабільних і міцних зіркових пар, співачка Камалія та її чоловік, пакистанський бізнесмен-мільярдер Мохаммад Захур оголосили про розлучення. Вони були разом 20 років і мають двох дочок-двійнят."

Багаті теж плачуть (с)
Холодная каша• 13 апреля 2023
Ответ дляНаталья557
Если так, то девочки у вас есть шанс) Тут недавно тема была про миллионера и все хотели быть его женой, даже замужние) А тут миллиардер
не всім треба гроші і східний старець в придачу )))

Наталья557• 13 апреля 2023
Ответ дляХолодная каша
Не всiм, але ж виявляється, що багатьом)
Трахтибидох• 13 апреля 2023
Ничто не вечно, как говорится. При больших деньгах люди эту лямку долго не тянут, если отношения разрушились.
Тем более, ей 46, ему 67, разные жизненные этапы у них сейчас.
Ну расходятся - и с Богом. Что тут обсуждать.
Без комплексів• 13 апреля 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Ну, у Шмаренковой давно ее конюх любовник , вся тусовка шоу-биза знает , видимо и до Захура этого дошла новость .
Какой секс с дедом 70 лет
Свекру 71, самотній , має дві коханки
Одна на машині приїздить з ночівлею біля двору ночує машина, а один раз я зайшла шукати кота ( дома в нас поруч ) то побачила іншу коханку вже голу 🫣 з ним
Не думаю, що книжки читали
Я без осуду, хай все складеться
Але люди різні
Трахтибидох• 13 апреля 2023
Ответ дляХолодная каша
Знавці закулісних пліток, ау! Розкажіть, що ви знаєте про актора Олексія Богдановича. Він все особисте тримає в таємниці - правильно робить, але все одно ж цікаво )) Він мені дуже подобається як актор, і мова така гарна в нього - гарно поставлена + тембр голосу + правильні паузи і емоційне наповнення - мені дуже подобається його слухати :) Хто що знає про нього?..
Хороший чоловiк, 1963 року народження.
Робила з ним программу на радiо рокi в 15 тому, потiм отнимала палкий поцiлунок в губи, коли винесла квіти на сцену в Карамазових.
Порядна людина, і не гей точно. Все, що знаю))
Трахтибидох• 13 апреля 2023
Ответ дляБез комплексів
Свекру 71, самотній , має дві коханки
Не думаю, що книжки читали
Я без осуду, хай все складеться
Але люди різні
Так, в сестри свекор в 65 сусідці в селі дитинку зробив, прийняли, як свою, хоча в нього дружина жива))
Все вони можуть, це як кому пощастить з потенцією.
Без комплексів• 13 апреля 2023
Ответ дляТрахтибидох
Отож, а хтось і в 40 + не може
А до того, і не дуже вмів, по різному буває
маринабаранова• 13 апреля 2023
А вже не плачу - ридаю...
Злюсь до кипіння• 13 апреля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Йому 67 років! Скакун з нього вже...ніякий)))
скакун на віагрі

Злюсь до кипіння• 13 апреля 2023
Ответ дляЧумачечая_
Да не скажите...
За миллионера замуж выйти - мозг нужно иметь
і 20 років при собі тримать. Там мама канєшно ще та, без неї мабуть я кроку не зробиш. Він ще довго протримався
Король дивана• 13 апреля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
дякую, посміялась
Мольфарочка• 13 апреля 2023
Ответ дляПтица секретарь
Возможно, попытки ЭКО неудачные, как знать. Она вроде долго не могла забеременеть, насколько помню.
Я про попытки ЭКО и про щитовидку поверю. Она действительно периодически выглядела опухшей. У моей сестры проблемы с щитовидкой, так вид похожий.
Жінка з перцем• 13 апреля 2023
Ответ дляPANTERA_KET
Моя мама няней работает и то летает на частных самолетах! Который везет только одну семью@! Сомневаюсь что у лорачки и камалии денег меньше
незнаю скільки грошей, але як писала вже, в черзі стояли тихенько, тихенько..
пу_пугренчик• 13 апреля 2023
Ответ дляPANTERA_KET
))) я вам ничего доказывать не собираюсь. Говорю что летела с ними, значит летела. 17 ноября из Варшавы в Стамбул
пАлАвинкА• 13 апреля 2023
Ответ дляВідповів всім
У Ольги було щось з чоловіком сестри, коли вони знімались у Роксолані. Там він грав Сулеймана. Але він залишився з дружиною, не став руйнувати сім‘ю.
Он такой красивый в молодости был, ну реально вылитый сулейман
Сегодня сержусь• 13 апреля 2023
Ответ дляОябунчик
Дівчата, ви все знаєте про всіх)
Що трапилося у Даші Квіткової, що вони з Нікітою розлучаються?
Гарна пара, так шкода, що вже не разом(
Для мене ці стосунки із самого початку були награними. Вони вичавили максимум грошей і підписників. Далі- не цікаво людям. Тому «контракт» закінчили
PANTERA_KET• 13 апреля 2023
Ответ дляпу_пугренчик
На частном борте? Или как все?
пу_пугренчик• 13 апреля 2023
Ответ дляPANTERA_KET
На частном борте? Или как все?
Как все, только бизнес классом. Сидели впереди, ну а в туалет её мужик ходил как все)
Я бы на них вообще не обратила внимания, если бы не моя попутчица с которой мы познакомились в аэропорту пока ожидали посадку на рейс, это она такая мол это то что я думаю и смотрит на них когда они стали в очередь для бизнес класса, а я такая, а кто это? Она - та Камалия ж с мужем))) точно!)
Вернее я обратила на них внимание, они выделяются, высокие и одежда прикольная, особенно на нем, но не узнала. Я за ними никогда и не следила, телек только навязывал её в каких нибудь шоу и всё
автор Море Щастя • 13 апреля 2023
Ответ дляСегодня сержусь
ну таке, а дитина нащо

bilochko• 13 апреля 2023
А чому одразу так категорично, що він її покинув.
Може вона вирішила залишити старого?
Ангел-предохранитель• 13 апреля 2023
Девочки кстати с ним живут
Аноним ФЕЯ• 13 апреля 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Девочки кстати с ним живут
Кстати да
И анонсирует она это, что они в безопасности
А она тут в Украине
Холодная каша• 13 апреля 2023
Ответ дляТрахтибидох
Хороший чоловiк, 1963 року народження.
палкий поцілунок))) згадала, він в інтерв’ю по 1+1 (були такі короткі питання-відповіді до різних акторів про вподобання і таке інше), казав, що дуже секс полюбляє і він темпераментний )))

А взагалі добре, що хоть хтось тримає марку ’приличий’ і веде себе гідно і не встряває в склокі
_MadonnA_• 13 апреля 2023
Ну молодец . Наконец-то будет трахаться с молодым . Авось и отекать не будет и гормоны станут на место
Сегодня сержусь• 13 апреля 2023
Ответ дляМоре Щастя
ну таке, а дитина нащо
Це розвиток інсти і непогані гроші. Любові я там не бачила від слова Зовсім
культУра• 13 апреля 2023
Ответ дляХолодная каша
дивлячись на його вибір, йому розумне не треба, йому треба молода і щоб хваститись кругом на східний манер який він )))
А я завжди, коли натрапляла на новини про цю пару, дивувалась, ну що він в ній знайшов? Зовнішність дуже посередня (хоча може це мені так, а чоловікам вона гарна). Пісні взагалі слухати і дивитись неможливо - ні голосу, ні змісту, кліпи якісь примітивні, я їх по одному разу дивилась і це той випадок, коли ’співає вона, а соромно мені’.
Криниця щастя• 13 апреля 2023
Ответ дляКалинові вуста
Йому 67, сьогодні прозріла.
Ого, дід(((
_MadonnA_• 13 апреля 2023
Ответ длякультУра
Голос у нее хороший . Она сама из Чернигова , помню ее выступала там в ночных клубах с чужими песнями .
Бавовна• 13 апреля 2023
Шуфрич однако.
Кто у него только не был в любовницах: и бывшая Остапчука, и Диана Панченко телеведущая, и Лорак оказывается теперь 😂👌
КоКоКоКоКоКо...• 13 апреля 2023
Ответ дляя Кукарача
А может он? Почему сразу женщин чмырят? При чем женщины. Может пол шестого там у мужика
Да никто этих женщин не чмырит, просто все понимают, что они просто товар, а срок годности вышел, но сделка в любом случае была выгодной.