Море Щастя• 13 апреля 2023

Камалія розлучається із мільярдером Мохаммадом Захуром.

"Одна із, здавалося, найбільш стабільних і міцних зіркових пар, співачка Камалія та її чоловік, пакистанський бізнесмен-мільярдер Мохаммад Захур оголосили про розлучення. Вони були разом 20 років і мають двох дочок-двійнят."

Багаті теж плачуть (с)
Эскиз бесконечности• 13 апреля 2023
Ответ дляКлевотница
92-летний медиамагнат Руперт Мердок объявил, что женится в пятый раз.
Из недавних новостей))
66-летняя невеста назвала Руперта ’даром от Бога’.
Піар, нічого більше)

Триндю-бриндю• 13 апреля 2023
Ответ дляТанго утрьох
Некоторым ничо Мальчик такой милый у Джаггера
Действительно красивый ребенок)
палка-копалка• 13 апреля 2023
Ответ дляФизрукая
Ви дуже помиляєтесь
Я извиняюсь, это ж надо, чтоб он встал)
Эскиз бесконечности• 13 апреля 2023
Ответ дляСвета С Приветом
В сравнении с Камалией она реально девочка , хоть и терпеть лорачку не могу , но выглядит шикарно она для 45
На 45 і виглядає.
ИМХОля• 13 апреля 2023
А вы это серьёзно про жаль, сказка и красивая пара?
Головний кошак• 13 апреля 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Ольги и Натальи
Наталья страшно ревновала мужа к Ольге ,ещё со времён Роксоланы , из-за этого часто у них скандалы были и драки, в театре
Во дела) но Ольга в молодости, реально, красотка была.
Триндю-бриндю• 13 апреля 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Кстати , Лорак хоть и не долго , но была любовницей Шуфрича , это после реброва было
Шуфрич обаятельный мужик что не говорите)))
Клевотница• 13 апреля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Піар, нічого більше)
Только любовь! И трішки грошей на панчохи))
КоКоКоКоКоКо...• 13 апреля 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
А он помолодел?Сколько ему,лет 70?
Да ну елки, ну какая разница, сколько ему. Он покупает. И хочет купить свежий продукт. И потреблять эту свежатинку своим старым организмом.

палка-копалка• 13 апреля 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Ну, если сейчас отбросит кони , то не так обидно , всего 42, все равно вся молодость с дедом , ужас конечно , но 42 не 50 , а вот если ей тогда полтинник будет , то пипец полный и пожить молодой с молодым не успеет
С чего все думают, что нет молодых любовников?)
Холодная каша• 13 апреля 2023
Ответ дляГоловний кошак
так и Наталя була гарною. Зовні у обох така класична українська краса була. Наталя була і є хорошою актрисою, а Ольга була нею колись (наприклад фільм Пастка), а зараз один піар, тусовки і дешеві 2 сортні серіали. А те що сруться - обидві дурні
Аноним ФЕЯ• 13 апреля 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
Но он психически не устойчив
Свою барышню лупил
И с Юлькой любофф была
Продаю витрішки• 13 апреля 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Для этого не обязательно разводиться
nitka83• 13 апреля 2023
Ответ дляВідповів всім
Ще кажуть, був роман з батьком Еміна Агаларова.
О, так, це теж читала... все може бути.
Дуже специфічний смак на чоловіків у лорачки. І на країну, і на глядача. Гіменце, одним словом
nitka83• 13 апреля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
На 45 і виглядає.
Ага...як 45річний Джокер
Клевотница• 13 апреля 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
Но он психически не устойчив
Свою барышню лупил
И с Юлькой любофф была
а этот... Наливайченко, который оргии устраивал в Хаятте?
А Луценко Юрий, муж жінки третього тисячоліття? Теж був гарячий роман із молоденькою.
Такі всі плейбої... куди там.
іронічна антитеза• 13 апреля 2023
Ответ дляКлевотница
так у Шуфрича была Ворона, та, что с Каладзе жила. Или все параллельно происходило?
И ещё вроде любовницей Шуфрича была Кристинка Горняк, крайняя жена Остапчука.
Я_канеша_извиняюсь• 13 апреля 2023
Ответ дляnitka83
Фу... за 45 років жодного нормального чоловіка в ліжку не було. Жонатий Ребров, шуфріч, турок, єгор глєб, який свою колишню Таянну лупцював, тепер йог цей, хто наступний?? Про фальосу-педофіла не пишу, вона дитина була і це було розбещення і згвалтування
Так фалеса ей психику сломал и конечно, она уже не понимает, что отношения могут другими.
Только днище для нее норма.
Жінка з перцем• 13 апреля 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Ольги и Натальи
Наталя така витримана. ґтак вміє себе гідно тримати.. Не подумала б. А Захура бачила у грудні (так він дуже добряче виглядав)... І дуже просто поводився, стояв в черзі з усіма...

Хвігура мічти• 13 апреля 2023
Ответ дляСвета С Приветом
У меня подружка гримёр , она работала раньше в театре , то там совсем тухлые сплетни были , кроме драк сестер Сумских )
А последние лет 10 работает в шоу-бизе , не буду писать у кого )
Но сплетни все как на подбор интересные )
Потапа его жена прям на Насте застукала , поэтому и развелись , а так они давно терлись )
Билык спит со многими пацанами из своего балета .
Козловский в отели пацанов всегда заказывал , на гастролях
Ой, много всего )
А за що битися сестрам Сумським, що вони не поділили, ролі?
АнтиТанкист• 13 апреля 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Ольги и Натальи
Ну так родила Каменски от чувака изРоссии или нет?
Жінка з перцем• 13 апреля 2023
Ответ дляКлевотница
Такі всі плейбої... куди там.
о папку Налівайченко у Запоріжжі добре знають, це 100 пудов спадкове... В старого взагалі бздик був....
nitka83• 13 апреля 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Только днище для нее норма.
Фальоса злочинець. Але вона давно доросла і вона не сама. Доросла жінка з безліччю невдалих стосунків не може не розуміти, що це треба лікувати. Вона може дозволити собі психолога і терапію, але нічого не змінює, бо її це влаштовує. Вона не сама, має подруг, друзів. Вона преться по таким чоловікам і не думає навіть про дочку, що бачить дурний приклад. Її тут прийнято жаліти... але вона сама це вибирає, розумієте? Країну, глядача, незасудження війни і т.д. зрозумійте вже. Я її не обсираю, просто вона така є.
Відповів всім• 13 апреля 2023
Ответ дляХвігура мічти
У Ольги було щось з чоловіком сестри, коли вони знімались у Роксолані. Там він грав Сулеймана. Але він залишився з дружиною, не став руйнувати сім‘ю.
Клевотница• 13 апреля 2023
Ответ дляЖінка з перцем
так там ще й династія? ))
Булькаю• 13 апреля 2023
ооо я когда-то ехала с ними на Интерсити с Альфа Джаз феста. Камалия была в кроваво-красном комбинезоне на все тело в облипку и постоянно называла своего мужа ’папочка’. До сих пор мутит, как вспомню
nitka83• 13 апреля 2023
Ответ дляКлевотница
так там ще й династія? ))
Що за династія Наливайченків? Що цікавого?
Відповів всім• 13 апреля 2023
Ответ дляКлевотница
так там ще й династія? ))
Та ще й призвище «говоряще».
Жінка з перцем• 13 апреля 2023
Наступні спетні повинні бути як Яник дав по морді мер міста та як віагра заспівали оголеними (знайомі моїх знайомих розповідалиґ. але перше нажаль правда)...
Хвігура мічти• 13 апреля 2023
Ответ дляАнтиТанкист
То ж вона не була вагітна здається