Отчебучкина• Изменено 13 апреля 2023
Хто приблизно знає рівень з.плати в управлінні держ служби
Чоловіку пропонують 25 тис, на руки це з гола ставка, посаду роки не озвучили, може провідний інженер чи інспектор. Управління в одному з відомств мвс. Він в мене до війни працював в комерційний структурі, отримував значно більше, але навряд чи то пенсії туди повернеться, галузь зараз не перспективна. Його знайшли і запропонували офісну роботу в управлінні, чи бувають там доплати, премії? Який соц пакет забезпечують
ЧупакабраЗеБест• 13 апреля 2023
им сейчас зп ограничили, всем чиновникам. и еще будут ограничение понижать.
Саджу все зарання• 13 апреля 2023
Оклад, ранг, выслуга, надбавка, премия. Итог может быть и 20000, и 50000
Мне без сахара• 13 апреля 2023
Как бы им зарплату не понижали или повышали, они себе деньги не из зарплаты берут))) Чиновники зарплату не тратят, она им не нужна)
Мне без сахара• 13 апреля 2023
О мвс все бедные, у них машины за такие цены что только и думаешь как на ту зарплату такую машину купить можно, а те машины на бабушек офоормояют, виллы на пробабуше) Не страна, а сказка
Саджу все зарання• 13 апреля 2023
Ответ дляМне без сахара
Что за бред
Отчебучкина
• 13 апреля 2023
Ответ дляМне без сахара
Він не чиновник тіпа ’слуга народу’, по своїй вузькій технічній спеціальності євроінтеграцією займатиметься . Обіцяють 25 тис вже на руки. До війни в комерц сируктурі працював тезнічним директорос, мав близько 100 тис, але зараз навіть в подібних комерційних пропонують максимум 30тис.
Отчебучкина
• 13 апреля 2023
Ответ дляМне без сахара
Та він в мене порядна людина. Його неодноразово перевіряли на питання хабарів до війни(власники теж слідкують, щоб де откат не засвітився), ні одного проколу ніколи не мав за 38 років роботи, лишипохвальні грамоти і листи, те, що за посадою дозволялося, щоипрописано в договорі (подарунки цукерки, напої, символічно в еквіваленті 20євро), те міг принести додому не більше