Работы нет. Живу в селе. Помощь ВПО тут не дают (гуманитарную) я имею в виду. Обращение в сельсовет безрезультатное. Может кто связан с фондами, с гуманитаркой, или сам имеет возможность помочь. Неважно чем, еда есть еда... Справку впо могу показать, если надо. Спасибо.
Leonka Boo• 13 апреля 2023
Ответ дляЛиМоНнАя_ДоЛьКа
Спасибо заранее всем. Адрес Кировоградская область, 28200, смт Новгородка Маренич Юлия 0966904040. Есть тут Укрпочта, есть и Новая почта.
Если есть возможность. Не надо на меня все деньги мира. Я не прошу определенных продуктов, просто может кто что сможет. Помочь пережить тяжёлое время.
А одяг/взуття у вас є? Який розмір носите?
Шампуні, прокладки, мило? Чи щось інше потрібно?
miss_natalia• 13 апреля 2023
Ответ дляFanKkoni
Дякую
Вам дякую! Як і всім дівчатам в цій темі, що миттєво відгукнулись
Valentyinka• 13 апреля 2023
Ответ дляAlena.i
Не розумію чого деякі накинулись, людина їжу просить, а не гроші на картку
Девочки, меня трусит и слезы, просто градом. Спасибо. Боже...
Я сейчас перечитаю ветку, я отвечала в личке всем. Простите, что медленно. Я не успеваю. Сердце сейчас выскочит. Спасибо за ваши добрые сердца.
Ответ дляFanKkoni
Автор, я загуглила Ваші ліки від алергії Лоратадин. Я в ліках не шарю, але вони такі дешеві, може Вам купити щось дорожче, якісніше? Може дівчата щось порадять?
Залежно від проявів алергії - зодак, ніксар. Якщо нежить є, то назонекс або аваміс. Якщо очі чешуться при цьому - Опатанол, або максидекс (але то вже гормон для сос ситуацій)
Ответ дляFanKkoni
Они помогают. Дорогие не надо. Девочки, миленькие, не надо ничего дорогого, я вас умоляю. Вообще ничего того, что вас напряжет хоть немного. Просто может у кого лишнее есть или в гуманитарке что-то, что вы не едите/не любите. Мало ли. И просто за доброе слово спасибо ❤️
Элли Иванова• 13 апреля 2023
Автор, ’гуманітарна допомога-спільнота’ найдите эту группу в телеграмме. Там много фондов, пишите всем, кто-то да откликнется
Ответ дляЛиМоНнАя_ДоЛьКа
Автор, без образ, але щоб розвіяти сумніви деяких наших дівчат, скиньте довідку ВПО
Chinchilla25• 13 апреля 2023
Ответ дляК@пусто4к@
Я могу отправить посылку. Давайте адрес.
Автор выше писала.
Ответ дляЛиМоНнАя_ДоЛьКа
Спасибо. Одежду не надо, одежду удалось вывезти в сумке, когда уезжала. То я ее бережно ношу. Просто что сможете/не жалко/не сильно вас напряжет. За все буду благодарна.
Саме зібрала одяг, який не ношу. Також є дитячого трохи і взуття(хлопчаче). Який розмір у вас і дитини?
Valentyinka• 13 апреля 2023
Ответ дляNicole16
І вони суки хочуть перемогти наш народ????
Дівчата діляться гуманітаркою . Купляють одна одній гігієну без всяких там зачєм і пачєму? Я впевнена що і шоколад там буде, і все що потрібно жінці.
Обняти хочеться всіх.
Автор, Юлічка, все буде добре. Не опускайте руки.
Обняти хочеться всіх.
Вот в этой истории - є єдність!
Про яку дуже багато говорять, але тут згуртованість є! Дівчата, хто в Києві і в такій самій ситуації - пишіть мені в особисті повідомлення, не соромтесь, зараз для багатьох важкі часи. Я працюю в м´ясному, з голоду не дам померти, супу точно наварите!)
Автор, вам сил! Виплачтесь, якщо душать сльози, знаю, як це, бути сам на сам без грошей. Але це не назавжди. Все зміниться. Будьте здорові!
Ответ дляValentyinka
Вот в этой истории - є єдність!
Величезне дякую за Ваше добре серце.
Valentyinka• 13 апреля 2023
Ответ дляFanKkoni
Величезне дякую за Ваше добре серце.
Обіймаю вас! Дай боже, щоб усе якнайшвидше налагодилося у вашому житті! Те, що зараз, це не назавжди! Все буде добре!
Leonka Boo• 13 апреля 2023
Дівчата, може кому в Запоріжжі потрібна допомога - пишить, не соромтесь.
natali435321• 13 апреля 2023
Ответ дляFanKkoni
Дочекалась адреси, фууххх. Юлія, я завтра відправлю Вам Новою поштою (за пересилку оплачу) посилку з продуктами. Не засмучуйтесь все буде добре!
Дівчата, в суботу та неділю на новій пошті акція - пересилка через поштомат з любої сторони всього 35грн
Kaprichoza• 13 апреля 2023
Ответ дляnatali435321
Вже 50 грн. З поштомату або на поштомат. В суботу та неділю до кінця травня
Ответ дляЛиМоНнАя_ДоЛьКа
Ви сама, чи є діти?
natali435321• 13 апреля 2023
Ответ дляsnp-85
Ні, зараз ціна 50 грн.
По 35 акція скінчилась:((
Точно, 50(((
Snow bunny• 13 апреля 2023
Ответ дляGrekovna
Їжу можна перепродавати в свому магазинчику. Хтось просив хоть ту справку ?
Я просила) Автор скала завтра